ЗОВ ЗА ПОМОЩ!МЛАДА МАЙКА ТЪРСИ ДОНОРИ НА ПЕРИФЕРНИ СТВОЛОВИ КЛЕТКИ, ЗА ДА ЖИВЕЕ!

  • 21 736
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 573
Аз много озадачих операторката като ѝ казах безплатния клиентски номер. Пита ме какво ще пращам и съвсем се шашна като ѝ казах. Наложи се да прави някакви проверки и да ми се обади чак час по-късно за потърждение дали може изобщо да пращам такова нещо  Shocked
В крайна сметка дойде куриер и взе пробата, както си беше мушната в джобчето с документите. Никакви други опаковки не са ми искали.

# 31
  • Мнения: 8 939
тази операторка от безплатния номер не се озадачи, но твърдо настояваше за тройна опаковка, която аз трябва да осигуря. Казах й ако иска тройна опаковка, те да я осигурят. Сега чакам куриера и се надявам да вземе всичко безпроблемно.

Редактирам. Взеха я безпроблемно!

Последна редакция: ср, 28 сеп 2016, 15:44 от alina_si

# 32
  • Мнения: 295
Аз не виках куриер, а отидох на място до офиса им.
Нямаше проблем с опаковката, но имаше проблем с безплатното изпращане. Не можело, номерът бил закрит. Казах им, че ще си платя доставката, но момчето като разбра за какво стана въпрос просто звънна един телефон и оправи нещата.
Опаковката не беше специална, но и не мисля че е нужна такава.

# 33
  • София
  • Мнения: 344
Оказа се, че съм неподходяща. В списъка с изисквания липсваше моето автоимунно заболяване, но като започнах да попълвам формата имаше изрично поставен въпрос за него Sad Съжалявам, че не мога да се включа

# 34
  • Мнения: 8 939
Сега ми се обадиха от DHL, че имам пратка от България , но не съм си вкъщи. Няма какво друго да е, освен нещо свързано с темата тук. На някой пращали ли са му втори път нещо?

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Какво става,намери ли се донор за Катя?

# 36
  • София
  • Мнения: 1 573
На мен никой не ми се обади след като изпратих пробата. А бях писала, че съм съгласна да даря и за друг, не само за Катя.

# 37
  • Мнения: 8 939
Аз също. На мен също никой не ми се обади.
Щеше да е хубаво да има някаква обратна връзка.

# 38
  • Мнения: 621
С голяма болка трябва да съобщя, че Катя почина. Cry Не успя да пребори тази коварна болест, въпреки голямата си сила и дух и няма да може да гледа слънцето си Боби как расте...Cry Cry Cry Животът е жесток...
Нека почива в мир...

Благодаря много на всички, които бяха съпричастни и се опитаха да помогнат.

# 39
  • Мнения: 6 558
да почива в мир  Cry дано детенцето ѝ порасне здраво и силно момче, въпреки трудностите и липсата на мама  Cry

# 40
  • Мнения: 8 939
Дано е на по-хубаво място.
Милото дете, има си звездичка мама 🌟
Sad

Общи условия

Активация на акаунт