Пак за чашата......

  • 4 073
  • 64
  •   1
Отговори
# 60
  • Букурещ
  • Мнения: 7 826
Цитат на: Mamica
Цитат на: Beni
Цитат на: tumppi
Къде се намира тази борса, и от каква възраст може да се мине на такава чаша. Ние сме почти на 6м. правим ги сега на 20, или ние рано още.


Пуснах ти ЛС с адреса на борсата, ако има още нещо да питаш пиши.

Е хубава работа Sad Ние не трябва ли да знаем къде е адреса? Това тайно място ли е ?



их, де, чети де, написала е:

Цитат на: Beni
По напред писах че съм я купила от една борса в Люлин, която се намира на бул."Европа" зад бензиностанцията на Шел. Та от склада където я взех той е само за детски стоки и аксесоари има много неща на сравнително прилични цени. Аз от центъра избягвам да пазарувам, много по-скъпо е, а стоките са еднакви, разликата е в това от къде ги купуваш.

# 61
  • Мнения: 1 187
Цитат на: Mamica
Цитат на: Beni
Цитат на: tumppi
Къде се намира тази борса, и от каква възраст може да се мине на такава чаша. Ние сме почти на 6м. правим ги сега на 20, или ние рано още.


Пуснах ти ЛС с адреса на борсата, ако има още нещо да питаш пиши.

Е хубава работа Sad Ние не трябва ли да знаем къде е адреса? Това тайно място ли е ?


Ама как да е тайно стига да знам още такива места с ефтини стоки ще ви кажа веднага.

# 62
  • Мнения: 312
А от каква възраст е хубаво да се дават тези чаши? Аз имам две на Авент, пробвам от месец да давам на малката, но тя отказва да пие от тях, използва ги само като играчка.

# 63
  • Мнения: 10 216
по книга го дават от 6 месеца ама и при нас не сработи нещо

# 64
  • София
  • Мнения: 15 194
Иво беше почти на година когато "прие" чашата, при това-с мекия накрайник. До тогава му я предлагах веднъж на 1-2 седмици, но той не я искаше. На поредното предлагане просто започна да пие от нея. По същия начин беше и с твърдия накрайник. С него е от около 2 седмици.

Общи условия

Активация на акаунт