Някой да има инфо за " Свети Лазар" ?

  • 26 443
  • 116
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: X
Desem, въпросите бяха относно едно хапче за предизвикване на цикъл, отделно за бялото течение, той беше единствения, който ми каза, че не е задължително течението да е предизвикано от гъбички, бактерии и т.н. Просто има жени, които секретират повече. И е абсолютно прав. Повечето ми изписваха глобули, въпреки, че на МБ нямаше нищо притеснително. Доволна съм като цяло. Там правих и аборт по мед. причини. Николов се държа много добре, което не мога да кажа за останалата част от персонала, особено една дърта сестра. Аз верно, че ги поърках, защото скачах от стола преди процедурата, но за 1300 лв. няма как да не са учтиви.
А Деа, ти специално за да похвалиш болницата ли се регистрира???

# 106
  • Мнения: 0
Не само за това, това ,че съм от "старите" мами ,не ме прави по малко такава,а сега съм и баба.Ние със снахата почти всеки ден влизаме и преглеждаме този сайт,но досега бяхме пасивни.

# 107
  • Мнения: X
Защо ли много ме съмнява... Но айде, ако греша, моля за извинение. Просто прекаленото текучество на безплатни реклами от нови потребители са ни втръснали на всички.

# 108
  • Мнения: 0
Не ви се сърдя,вашето поколение си е такова-вечно съмняващо се ,подозрително.Като че не ние сме ви възпитавали.Аз винаги изхождам от презумпцията ,че хората са добри,е от време на време се разочаровам инатъжавам,чувствам се зле,но после срещам истински човек и се усмихвам.БЪДЕТЕ ЗДРАВИ.

# 109
  • Мнения: X
Едва ли на нас, младите се дължи това, че опасността дебне отвсякъде. Нека не забравяме, че педофилите са на вашите години... Това е съвсем друга тема. Нека не забравяме в какъв свят живеем и в кой век, нали няма да е зле? Бъдете здрава и вие, и не възпитавайте децата и внуците си да бъдат наивни !

# 110
  • Мнения: 0
За времето в което живеем сте прави и да не бъдете наивни сте прави,но не сте прави винаги винаги и към всички да сте подозрителни.Мисля ,че трябва да дадете шанс на хората преди да ги съдите.Няма да вии досаждам повече.

# 111
  • Мнения: 34
Има ли някой, раждал тази зима в" Свети Лазар" да сподели впечатления?

# 112
  • Мнения: 7 160
Има ли някой, раждал тази зима в" Свети Лазар" да сподели впечатления?
Едва ли нещо съществено се е променило.
Два  пъти раждах там и съм изключително доволна.

Преди няколко месеца обаче завърши ремонта на болницата-надстроиха още един етаж. Фасадата е отлична и модерна.
Имат ново оборудване, а всяка стая е с различен интериор.
И нещо, което чакам отдавна- ще започват да работят и със здравната каса. Grinning

# 113
  • Мнения: 13
Някой може ли да ми препоръча лекар за профилактичен преглед в тази болница? Някакви мнения за  Д-р Банчева или Д-р Ковачева?

# 114
  • Мнения: X
Николов  Peace  Така или иначе ще плащаш, по-добре да е про наистина добър специалист, какъвто е той.

# 115
  • Мнения: 82
 Peace
Николов  Peace  Така или иначе ще плащаш, по-добре да е про наистина добър специалист, какъвто е той.
Peace както и д-р Лачев и д-р Бранкова

# 116
  • Мнения: 1
Искам да изразя крайното си недоволство от отношението на д-р Николов, спрямо мен!
Дойдох със следното притеснение: В 22-ра седм. бях при д-р Марков за 3д ехография, тогава той ми каза, че нухалната гънка на бебето е леко удебелена - 6,2. Каза, че за този период от бременността не е кой знае какво и че щом на Биохимичния скрининг резултатите са ми толкова добри не би трябвало да се притеснявам. Само, че се притесних /все пак ми е първа бременност/ и реших да потърся второ мнение.
Сега съм в 24 г.с. Е, препоръчаха ми "много добър" д-р - Николов от Клиника "Св. Лазар"!
Само където за измерване на нухалната гънга, една мини снимка /10 на 10 см./ и порицанието, че много късно съм дошла и че е късно за каквото и да е - ако бебето ми има Даун няма какво да се направи, ще трябва да си го износя /с един особен тон/! И ми струваше 140 лв.!
Парите в случая не бяха важни! Исках внимание и някакво нормално отношение! Но ЗА 1 МИНУТА ВСИЧКО - 140 лв.! След, което "лщбезноЩ ме изпрати до рецепцията, за да си платя. Таксува "изследването", като Фетална морфология! Фетална морфология за 1 мин.?! Без да види нищо повече по бебето -  ръце, крака, сърце, мозък, коремче, дробчета /Всичко това разгледа д-р Марков и ми даде 3 листа с информация и снимки/.. НИЩО! Нищо не получих! Само измерване на нухална гънка! Безкрайно съм разочарована!!! Дано не се отнасят така с повечето си пациенти и да провеждат прегледите си, както трябва и както е редно!!! Защото това не са ДОКТОРИ, А БИЗНЕСМЕНИ!

Общи условия

Активация на акаунт