Приказният свят на най-новия сайт за безплатни обяви Yaza.bg

  • 15 747
  • 92
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 605
Нямам достатъчно самочувствие. Липсват ми и достатъчно контакти. Въпреки това до известна степен съм постигнала някакво ниво, имам конкретни резултати. Биха могли да бъдат много по-впечатляващи обаче.
И много ме е яд на пасивността ми. А време имам предостатъчно, но рядко го използвам за нещо полезно, което в последствие да донесе доходи.
Поздравления за сайта!

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
не ми достига доразвита докрай идея, време, умения за някой неща... Blush

# 62
  • София
  • Мнения: 135
Не ми достигат финанси и време.

# 63
  • Мнения: 2 117
Не ми достигат опит и финанси. Но преди всичко смелост и воля да се преборя с заобикалящата злобна среда!

# 64
  • Мнения: 384
Не ми достигат финанси и най-вече време...

# 65
  • Мнения: 49
Момичета, регистрирах се в сайта и сега ще си направя магазин  Hug

# 66
  • София
  • Мнения: 4 052
Липсва ми търговски нюх, липсва ми "дарбата" за пазарлък. Он лайн е по-лесно определено, благодаря за възможността.  Peace

# 67
  • София
  • Мнения: 973
Моят отговор е не по-различен от другите....наистина не ми достигат финансите. НО , ако човек има силното желание за нещо, самоувереност, че може да намери начин, успява. Явно и самоувереността ми липсва Sad

# 68
  • При децата ми
  • Мнения: 6 067
Май много неща не ми достигат: достатъчно смелост, амбиция и не на последно място - средства.

# 69
  • София
  • Мнения: 1 175
Липсват ми инициативност, самоувереност и малко помощ, за да започна  Simple Smile Освен това би ми се искало да проявявам повече творчество и креативност, но доста често практичността в мен надделява.

# 70
  • Мнения: 4 183
Предполагам амбиция и смелост. Иначе имам идеи Simple Smile

# 71
  • Мнения: 16
Идеята за сайта е страхотна, мисля да се регистрирам и аз.

# 72
  • велико търново
  • Мнения: 585
Не ми достигат :пари за курс , за материали, база та ми е за ремонт основен. Simple Smile

# 73
  • Мнения: 6 939
Много е хубаво, че се появява нов сайт за подобен тип продукти, но мисля че проблемът е главно в липсата на търсенето им.
Аз ще отговоря от името на майка ми, която е творец на красоти, но не й достига смелост и финанси, за да доразвие хобито си и да го превърне в бизнес.

# 74
  • София
  • Мнения: 13 150
Не ми достигат финанси, решителност и кураж.

Общи условия

Активация на акаунт