Приказният свят на най-новия сайт за безплатни обяви Yaza.bg

  • 15 744
  • 92
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 49
На всеки нещо не му стига. Но за мен това е липса на желание. Аз също имам липса на средства, но  мечтата един ден да не ставам рано сутрин за работа, стремглаво ме кара да опитвам, защото без действия няма резултати  Wink

# 76
  • На ръба..
  • Мнения: 2 116
И на мен не ми достига смелост..... Не знам дали съм достатъчно добра в това, което правя. А и, честно казано, не съм сигурна дали бих могла да превърна хобито си в доходоносен бизнес...

# 77
  • Мнения: 1 622
Страх ме е да опитам.
Финанси също, но вероятно ако не се притеснявах толкова, щях да потърся и начин.

# 78
  • Мнения: 31 191
Явно не ми достига кураж.

# 79
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Ами, случи се така, че превърнах хобито си в бизнес. За сега не твърде успешен, но...липсва ми опит... Simple Smile

# 80
  • Мнения: 55
Не ми достига време и финанси.

# 81
  • Мнения: 301
Не ми достигат финанси и може би кураж...

# 82
  • Мнения: 740
Недостатъчно свободно време и организираност.

# 83
  • Мнения: 78
Не ми стигат смелост  и финанси, иначе сайта е чудесен Peace

# 84
  • Стара Загора
  • Мнения: 121
Не ми достигаше сродна душа, с която да споделя всичко (и по-важното да има споделяне на същите интереси от другата страна), но вече намерих и започваме да градим  Hug

# 85
  • София
  • Мнения: 821
Здравейте!  Grinning
На мен не ми достигат кураж и финанси, за да превърна хобито си в успешен бизнес.

# 86
  • Мнения: 10
Здравейте!

Не ми стига време.. ако човек може да живее 200 години.. до къде бихме стигнали?

# 87
  • Мнения: 433
Не ми достига време и усамотение, за да премисля всичко. А и признавам си, трябва ми мъничко кураж и смелост. Проектът ни е семеен, надявам се да започнем стартирането му още тази година.

# 88
  • Мнения: 6 529
Ще следя темата

# 89
  • Мнения: 1 967

На мен не ми достига кураж и вяра в себе си ...   за съжаление.
Иначе при повече оптимизъм и време се намира и финанси.

Общи условия

Активация на акаунт