Мами в Италия 4

  • 14 288
  • 269
  •   1
Отговори
# 255
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124

хвърлих... много хубаво написано и много съм съгласна...тъжна работа... само дето мом4ето май отдавна не си е ходило в бг, та да опресни и интересите на средния българин... пак без да обобЩавам... или поне не много...

# 256
  • Мнения: 1 049
феиям, аз пия капучино  Wink (кой каза черпене  Wink)


ай стига, тука вси4ките сте безалкохолни Rolling Eyes
не аз не съм и ми личи  наздраве  cheers

# 257
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124

не аз не съм и ми личи  наздраве  cheers


ето поне да не пия сама Rolling Eyes

# 258
  • Мнения: 5 475
Момичета,я вижте това:  Shocked

http://www.dnes.bg/article.php?id=21939

??? #Crazy

# 259
  • Мнения: 1 049
Аз затова казах да провериш щото това го бях чула  #Crazy

# 260
Macki molq izvinete za latinicata,barzam da vi se oplacha -toku shto pristigam v ofisa na amoreto,v Lecco sled 10-chasovo visene v Orio  al Serio, da istina e,blokirani sa vsichki linii do Bg,kato se ima v predvid che pochti vsichki bileti do June sa izcherpani! Ne stiga tova,ami ni zarqzaha na letishteto i da se opravqme koi kak moje! Chast ot patnicite gi obezpechiha s polet do Bukurest, druga zamina kam Linate da vzima polet do Roma i ot tam s bulgaria air-vsichko na sobstveni raznoski. A druga chast ot patnicite se razpredeliha v 3 koli i potegliha kam BG!Razdadoha ni nqkakvi hartiiki, uj da ni varnat posle po 100 evro + vaucher na sashtata aviokompaniq! Za tolkova visene nikoi ne doide chasha voda da nipredloji,a i nikoi predstavitel na tazi kompaniq ne doide da napravi izqvlenie,inache doidoha jurnalisti ot Rai 5 i nqkakva druga tv,napraviha reportaj,no kakvo shte pokajat ne e qsno. V 3 chasa,sled kato po golqmata chast ot grupata se bqha razotishli ot bulgaria air saobshtiha che mogat da ni poemat-nedelq i vtornik,sreshtu bileta ot myair+65 evro. Az samata v momenta chakam otgovor.

# 261
Napravi mi vpechatlenie che bulgarite ne si braneha interesite taka kakto italiancite,sqkash ne si znaqt pravata. Predi da si tragnem pusnahme jalba na letishteto - samo italianci i edna bulgarka koqto ot 15 god. jivee v It i i beshe dosta trudno da govori na roden ezik.
Ne stiga ami imame i oshte 3 bileta ot myair,ediniq na amoreto,drugite moi,za mesec Mai....nqkoi da iska,sconte Simple Smile
Kato si pomislq samo s kakvo jelanie iskah da si posreshna Velikden v Bg,tuka pasqua-ta ne e kakto si go predstavqh. Te italiancite mai samo na masata nablqgat! Pone kompensirah,v sabota vecherta bqh na koncerta na Eros Ramazzoti v Milano,na jivo e oshte po gotin! Simple Smile
Pozdravi i do skoro!

# 262
Пиколина, много мила розичка. Имах нужда, чак сега се връщам от работа днес...
Гери, вече няма да ти казвам Джо, ама да знаеш, че ти отиваше))) Само Вески ме научи)))

Някой ме пита за Майер. Аз дойдох с Ал Италия, не с Майер, но мъжа ми идва на 5ти с Майер
и май ще е първия от групата сефтосал линията.
Но следя на пристигащи и заминаващи на летище София и досега излитат и кацат в срок.

Ей всички за Марко питат Калина... хехехе. Нямаше го , не го видяхме, ама си поприказвахме мноооого яко и оставихме бебче сигурно без вечеря Joy Joy Абе, наистина - има за какво да съжалявате, аз за пръв път се срещам с 'непознати' наживо и беше много хубаво.
наприказвахме се.

Деси, вие с тези пътувания сте като комитет по посрещанията!  Joy Но, да е весело!

Някой ходил ли е в Асизи? Тъй като там тази година ще е европейското първенство по Първа помощ и с мои колеги искаме да се видим там. Тази година нашия червен кръст няма да изпрати отбор ( а миналата бяхме 8ми), та малко се ядосвам, но ще бъде в Асизи и май искам да отида поне да гледам... а и ако видя други колеги ще е супер , но незнам колко е далеч от Болония..



Лени здравей..

Разбрах, че myair не лети до София, нямали разрешения за кацане там.Та не е лошо да проверите, дали полетът съществува още..

Иза

# 263
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Аз предлагам да из4акаме няколко дни и да видим дали неЩата с Майеър Ще се разблокират Щом става въпрос само за някакво разреШение.  newsm78 И други компании са отменяли полетите си пък след това неЩата са се оправяли. Не искам да изглеждам нито голяма песимистка,нито обратното,но нека все пак да видим. По останалите дестинации си летят хората ( сега гледах в сайта на летиЩето на Орио... Thinking )
Има и нумеро верде 899 500 060
Дано се окаже временен проблем  Praynig

# 264
  • Мнения: 714
Аз предлагам да из4акаме няколко дни и да видим дали неЩата с Майеър Ще се разблокират Щом става въпрос само за някакво разреШение.  newsm78 И други компании са отменяли полетите си пък след това неЩата са се оправяли. Не искам да изглеждам нито голяма песимистка,нито обратното,но нека все пак да видим. По останалите дестинации си летят хората ( сега гледах в сайта на летиЩето на Орио... Thinking )
Има и нумеро верде 899 500 060
Дано се окаже временен проблем  Praynig
Миленче, и аз това се надявам, майеър не са спирали да летят до другите си дестинации  newsm78

# 265
  • Мнения: 500
Привет отново на всички, чета ви с голям интерес макар, че не винаги имам възможност да отговарям. Миленче, от Ямбол съм , но работих и живях в Сф, т.ч. като се върна поне половината от времето ще съм в столицата, ако искаш можем да се срещнем, както и с всеки друг който по Август ще си е в Бг-то.
Ир, радвам се че по Видин няма пострадали. Дръж ни в течение какво стана с "приятелското семейство".
Едно нещо разбрах от опит, тук където се намирам връзките важат с пълна сила, повече от колкото в нашето родно Бг, може би има места, които са изключение, но това не важи за нашия град....
Най- неприятно ми е като видя по улиците хубаво младо момиче с възрастен чичко, тъжна картинка, а има твърде много такъва примери....

# 266
  • Мнения: 3 425
Банда какво направихте днес   #Crazy 4 страници(половината,от които 4ат  Thinking )
Добре дошла на новата лейди;)
Лени,днес сигурно не ви е 4ела ина4е щеше да реагира  Whistling
Дано с Му AIR не изгорите,4е егатимуси  #2gunfire
Ани,за понеделник ако искаш да се чуем в понеделник сутрин,за да е по сигурно!
Весели празници;)
Утре ще боядисваме яйца;)От сега съм ги приготвила( като никога преди)!
 Hug

# 267
  • Мнения: 2 379
Лени,днес сигурно не ви е 4ела ина4е щеше да реагира  Whistling
Joy Joy Joy
И аз днес цял ден това си мисля. И в "клюкарската" й тема има разни интересни изказвания, ама няма го Ленчето Rolling Eyes
Чудя се сега, като е зачезнала, дали да не отворя аз нова тема newsm78 Едва ли ще се засегне, пък и следващите пак ще са си само нейни Hug

Да ви разкажа за урока Grinning
Ми добре мина. Симпатична е девойката Simple Smile На 15 години, обаче е 10 см по-висока от мен (аз съм 168, т.е. не съм ниска) и си изглежда съвсем като млада жена. Мисля, че ако застанем двете една до друга, не може да се каже, че имаме почти 10 години разлика Blush
Иначе италианският й - нула Mr. Green На какво са ги учили в училище не знам, обаче още местоименията io, tu и т.н. не може да каже без да се запъва. А сме средата на втория срок, нали? Поне сподели, че си мечтае един ден да живее в Италия, та това ми се вижда обнадеждаващо, би трябвало да има ентусиазъм за знания от нейна страна Simple Smile
Поживем - увидим Wink

Пък за MyAir и аз чакам да видим какво ще стане Rolling Eyes На 2 юни трябва да ми доставят любимия в София и лееекинко ще ме ядосат, ако това не стане. Противно на натурата ми, този път съм оптимист Mr. Green и вярвам, че ще скоро ще се оправят и ще подпишат, каквото трябва. Най-малкото страхотен скандал ги чака, ако вече са продадени всичките билети за май и юни, а полети няма.
Еще один раз: Поживем - увидим Laughing
Днес нещо се присетих, че и руски съм учила.

Ми това е ... Отивам да проверявам дали Лени е била активна напоследък и ако не е, пускам нова тема Crazy
Buonanotte  bouquet

# 268
  • Мнения: 1 072
Медея,ше разказвам, но виж на тебе и о4и в о4и може, 4е си ми най наблизо, та ако искаш да си спретнеме едно рандеву. Hug Simple Smile За жалост и в наше село е така, врьзки нямаш ли си загубен.Имам приятелка , оперна певица, завьршила консерваторията в София и в Рим, та си 4ака девой4ето пове4е от осем месеца на трудовата борса. То верно, 4е при артистите бизнеса е друг WinkМьжьт ми осткоро си тьрси работа 4рез агенция, но от сега като 4е се е разо4аровал TiredНе са един и два примерите , пьк и не вярвам само мои познати да са такива карьци Mr. Green

Браво , Пиколина, все така безаварийно да преподаваш и ти пожелавам и други у4еници да си намериш Party

Гледахте ли репортажа на Стриша ла нотиция за отменения полет до София на мейеьр? Горките пасажери и празника им развалиха. 4ух, 4е линията до Бг изобщо е отменена за неограни4ено време.

# 269
  • Мнения: 2 379
Отворих нова тема.
Да се изнасяме вече от тука newsm75

Общи условия

Активация на акаунт