Мами в Италия 4

  • 14 316
  • 269
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 379
Джорджа, не се връзвай Peace
Мисля, че това е същият потребител, който преди време писа на едно от момичетата, че говори глупости, само защото беше изразила някакво мнение за изборите.
И тогава приканихме да се представи, регистрира и да започне да споделя мненията си с нас.
В тази тема може и със седмици да се лигавим и да си говорим за паста и ньоки, ама и за сериозни неща можем да си говорим. Можем да чуем мнения и за 2, и за 200, ама явно не това е целта на въпросната персона Confused

# 211
  • Мнения: 714
i az se izumiavam  na nekoi pretenzii a ma kvo...

написано на чист български език трЕбЕ да означава:
и аз се изумявам на нЕкои претенции а ма кВо ....
Ми бравосТ, и откъм правописа и откъм стила .... Или да припомня поговорката, която казва за хората, които виждат сламката в окото на другия, ама не виждат буцата в собственото си око.
Айде трола да обясни на чист български език какво е имал/а предвид. Щото според мен целта е заяждане и злобичкааааааа.
Мацки, оставете без коментар гостЧето.

# 212
  • временно във Пицеландия
  • Мнения: 594
Гери,не му/и се връзвай.,да си коригира грешки колкото си иска
иначе е смотано верно.
сега да се предам без бой  Hug мисля да уча пак,този  път тук обаче,език владея руски перфектно и да речем още някои славянски,или сърбо-хърватския,ми се иска да запиша,че мноог се тачи в тази част
учителка в БГ някак не се нрави.знам обче какво следва,завършвам и се почва едно чудно търсена на окупационе  Confused с малката.....,е неомъжена съм,ако е плЮс при някои професси добре дошло,но млада,без опит и чужденка.....
за жилището абсолЮтно същата ситуация сме и ние.гледахме мъдрихме,докато накрая свекито,взе че си смени работата,и от индетерминато направи контракт ко ко  ooooh! колко ли не и говорих предварително,да изчака поне докато не намери свестен договор,още няколко месеца,но магаре на мост виждали ли сте?  #2gunfire хванала съм се за нея,понеже само с нейна помощ се надявахме за кредит а сега ниенте  Confused Генчето ни знае перипетите
та мисълта ми е че не си сама,разбирам те напълно.сега ти пращам от нашата позитивна и бебешка енергия и отиваме да щръбкаме по улиците с бандитката

# 213
  • Мнения: 714
На който не му харесва в нашето виртуално пространство и не спазва добрия тон и правила, ПУО АНДАРЕ А КАГАРЕ без извинение, надявам се че всички ме разбраха.

Мацки, друго нещо.
Днес Майеър остави на земята 112 пасажера за София. Полетът е отменен. Извинението на представителката е, че липсвал някакъв документ който позволява приземяването на българска земя.  След което дамата се покри успешно и е неоткриваема. Парите ще бъдат върнати до 1 седмица.
Мъжът ми току-що ми каза че на www.zingarate.com могат да се видят сума ти страници написани за майеър.
Това е от мен засега. Почнах много да си променям мнението за тая компания  #Crazy newsm78

# 214
  • Мнения: 1 049
Както казва мъжа ми Италия е страна на mantenuti...Икономиката е базирана на малки и средни предприятия,обикновенно на семейни начала(затова и е трудно да наемат непознат човек!).Отделно на това има много утежнане бюрократична машина на всякакво ниво.Започни с парламента- за какво са им Камера и Сенат! #Crazy
  До преди няколко години всичко се крепеше ,благодарение на етикета:"Made in Italy"...сега обаче това го пишат навсякъде и пазара залят с фалшиви стоки,поддтиска месното производство!
  Отделно на ръка-еурото ,при което търговците вдигат двойно цените,а заплатите са почти същите!
А съвсем настрана да оставим глобалната икономическа криза и разстежа на цените на петрола!
  По отношение на квалификациите,какво да ти кажа-където работи мъжа ми също е така-10 човека са,всичките взимат еднакви заплати-2 работят,другите си клатят краката и нищо не отбират(всеки е препоръчан от някого!).Получава се абсурда,че когато той си свърши работата предсрочно,трябва да си трае и да чака другите да се справят,за да не вдига високо летвата!
Лично за мен-факта е ,че съм ЖЕНА ,че и ЧУЖДЕНКА!!!Това е реалността-не случайно има министерство за pari oportunita и само се врънкат за квотите роза...жените в последните 20 год.са започнали по-масово  да работят тук!
  В колко професии  не можеш и да припариш,защото са семейна традиция!  #Crazy Нотариуси,аптекари!
Имам приятелка,която е завършила фармация,приравнила си е дипломата тук и тя е безработна!
  Когато аз дойдох тук да оценявам кредити-ми стана ясно,че  всички живеят на стари лаври,които обаче са на път да се изчерпят!Изумиха ме местни работодатели с фалшивите баланси,които предлагаха и с фабриките,пълни с нелегално работещи!Добре,че са те(имам предвид горките ектракомунитари,дето само ги плюят по медиите!)-иначе съвсем да е клекнала икономиката!
  А за колосите на икономиката да не говорим-Ал Италия,Пармалат,Фиат и т.нат,ограбени от некадърни менаджери....се крепят на постоянна държавна субсидия...просто за престиж и хвърляне на прах в очите на хората!
  

Giorgia в началото и аз имах същите проблеми  Twisted Evil
Не познавах никой правих сумати интервюта ризултата нищо и си много права Италия е страната на връзките както в България само по прикрито  #2gunfire
За заемите  се бъзикаме с моя мъж че живеем на заем  Mr. Green Wink Аз вече плащам 7 години и ми астават 3 едвам издържам плащаме и колата на вноски и къщата стара и правим някой поддръжки от време на време ама какво да се прави всеки ден е борба и се борим за да оцелеем затуй мъжо ходи по света да работи  Rolling Eyes Peace
Айде дано скоро до дойдат добри новини   bouquet


# 215
  bouquet  
Zdraveite az toku 6to vi otkrivam,za koeto se radvam tai kato dale4e ot rodinata se 4uvstvam baia kofti!
Slava Bogu imam dve dat4itza koito mi oplatniavat dnite i palniat sartzeto s hubavi emotzii.
Jiveia v Ancona sas saprugami i dvete ni momi4entza na 2 godini i na 3 mesetza.
Ta bih kazala 4e imam nujda da se zapoznaia i ob6tuvam s konatzionali.
Eto i email adres mi:d.makaui@libero.it

# 216
  • Italia
  • Мнения: 4 492
На който не му харесва в нашето виртуално пространство и не спазва добрия тон и правила, ПУО АНДАРЕ А КАГАРЕ без извинение, надявам се че всички ме разбраха.

Мацки, друго нещо.
Днес Майеър остави на земята 112 пасажера за София. Полетът е отменен. Извинението на представителката е, че липсвал някакъв документ който позволява приземяването на българска земя.  След което дамата се покри успешно и е неоткриваема. Парите ще бъдат върнати до 1 седмица.
Мъжът ми току-що ми каза че на www.zingarate.com могат да се видят сума ти страници написани за майеър.
Това е от мен засега. Почнах много да си променям мнението за тая компания  #Crazy newsm78

Вале,извинявай ама малко ми се вижда пресилено  Stop

За myair,кофти тръпка.  Confused Надявам се август месец да не ми погодят тоя номер  Praynig

# 217
  • Мнения: 1 049
 bouquet  
Zdraveite az toku 6to vi otkrivam,za koeto se radvam tai kato dale4e ot rodinata se 4uvstvam baia kofti!
Slava Bogu imam dve dat4itza koito mi oplatniavat dnite i palniat sartzeto s hubavi emotzii.
Jiveia v Ancona sas saprugami i dvete ni momi4entza na 2 godini i na 3 mesetza.
Ta bih kazala 4e imam nujda da se zapoznaia i ob6tuvam s konatzionali.
Eto i email adres mi:d.makaui@libero.it
ПОЗНАВАМ ЕДНО МОМИЧЕ ОТ АНКОНА  PeaceДОВЕЧЕРА АКО Я ЧУЯ ЩЕ И КАЖЯ ЗА ТЕБ  Peace ДОБРЕ ДОШЛА  HugРЕГИСТРИРАЙСЕ АКО ИСКАШ   bouquet

# 218
  • Мнения: 5 476
 bouquet  
Zdraveite az toku 6to vi otkrivam,za koeto se radvam tai kato dale4e ot rodinata se 4uvstvam baia kofti!
Slava Bogu imam dve dat4itza koito mi oplatniavat dnite i palniat sartzeto s hubavi emotzii.
Jiveia v Ancona sas saprugami i dvete ni momi4entza na 2 godini i na 3 mesetza.
Ta bih kazala 4e imam nujda da se zapoznaia i ob6tuvam s konatzionali.
Eto i email adres mi:d.makaui@libero.it

Здравей Даниела,
регистрирай се и си добре дошла при нас! Hug

# 219
  • Мнения: 5 476
За myair,кофти тръпка.  Confused Надявам се август месец да не ми погодят тоя номер  Praynig

Дано.  Praynig ..и аз съм взела билети на нашите..апропо..те идват,точно когато ти летиш на 11 август и трябва да се върнат на 30.   Peace

# 220
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
[
Виж какво..като пишеш на клавиатура ,която е на латиница е нормално да сгрешиш!Освен това и е ясно от тона на постинга ми,че изобщо не ми е до граматика!
 Пък то ако имаш нещо да кажеш можеш  поне да имаш достойнството да се представиш с името си!



ами ето, регистрирах се, явно е много важно да се влиза тука "легално". хи4 не ми ясно какво се променя...и преди и сега съм все 4овек скрит зад някакъв ник...било то регистриран или не...ама нейсе....
не знам дали ти е до граматика или не, ама хи4 не вярвам 4е някой греШки се дължат на разли4ната клавиатура... във всеки слу4ай, толкова глупости на куп отдавна не бях 4ела.
4е италия не е държава нормална спор няма, ама това вмания4аване във факта 4е сме 4ужденки ми е много смеШно. не е лесно да се намери работа това важи и за италианци и за 4ужденци, оЩе по_ трудно да е хубава работа.  искат се връзки, работят некадърници...? заЩо,  другаде е разли4но? не ми се струва, въпреки 4е не съм обикаляла света...
аз познавам няколко българки тука (милано) и вси4ките са си с работа и от дискриминация, Ще ме извините, ама никоя не ми се е оплаквала...напротив, хората даже оценяват високо интеграцията на тези моми4ета и се възхиЩават на език, култура, поведение и пр.
между впро4ем, едната прави кариера на линате... и без толкова езици и дипломи и пр., а  и другите не са зле... дааа, това е положението...
много ми е странно как пък са те питали в банката и 4ак са те съжалявали 4е не работиШ...ми тука много жени не работят, пък по4ти вси4ки семейства си вземат и си плаЩат заемите... за предложенията, които са ти направили съЩо няма да коментирам... за пръв път 4увам такова неЩо.
баи дъ уей, в Щатите лихвите като са по_ниски, Що голяма 4аст от хората плаЩат наеми вместо да си купуват жилиЩе?
ами това е, извинете ако ви провалих момента на оплакване...

пп. не съм еди си кой си, който беШе писал за изборите преди време... доста повърхностно изказване беШе.

Последна редакция: пт, 21 апр 2006, 16:24 от feiam

# 221
  • Мнения: 1 049
За myair,кофти тръпка.  Confused Надявам се август месец да не ми погодят тоя номер  Praynig

Дано.  Praynig ..и аз съм взела билети на нашите..апропо..те идват,точно когато ти летиш на 11 август и трябва да се върнат на 30.   Peace
Момичета да не наливам масло в огъня ама се информирайте добре в България пишело че няма оторизирани полети на Маер до София  Praynig

# 222
  • Мнения: 2 379
пп. не съм еди си кой си, който беШе писал за изборите преди време... доста повърхностно изказване беШе.

OK, ама така поне разбираш смисъла да се пише "легално" Peace

# 223
  • Мнения: 1 049


много ми е странно как пък са те питали в банката и 4ак са те съжалявали 4е не работиШ...ми тука много жени не работят, пък по4ти вси4ки семейства си вземат и си плаЩат заемите... за
[/quote]
 В Банката наистина искат два дохода и contrato indeterminato иначе искат гаранти  за да ти дадът заеми Peace

# 224
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
i az se izumiavam  na nekoi pretenzii a ma kvo...

написано на чист български език трЕбЕ да означава:
и аз се изумявам на нЕкои претенции а ма кВо ....
Ми бравосТ, и откъм правописа и откъм стила .... Или да припомня поговорката, която казва за хората, които виждат сламката в окото на другия, ама не виждат буцата в собственото си око.
Айде трола да обясни на чист български език какво е имал/а предвид. Щото според мен целта е заяждане и злобичкааааааа.
Мацки, оставете без коментар гостЧето.


ами доколкото знам във виртуалното пространство малко диалект4е и разговорен език се използва... или не? Щот тогава да си оправите половината постинги... а това, което поправих се бяха яки правописни греШки, сори.
трола мноогоо злобее, дааа,,, newsm78 сега Ще се сетя за какво...

Общи условия

Активация на акаунт