Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Hatice Şendil&Özcan Deniz~Проекти,тв партньори~155

  • 36 578
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 36 787
Гости съгласна съм с всичко което си написала...
Не знам защо, но тази вечер не ме хвана кроткия бяс...Сигурно, защото Кахраман и Елиф вече се примириха с болката си и чакат по-добри времена...И аз с тях ще чакам.....

Кахраман и Джелял....







































Последна редакция: чт, 12 май 2016, 23:11 от MAMA-AN

# 31
  • Мнения: 3 132
Мерси за почерпката Лу  Hug Мерси и за поста, че тази вечер няма с кого да редувам.... Hug

Момичета обещах ви да напиша до къде са стигнали тази вечер....
Както видяхте Зия бей отпрати Султан и Назлъ, Дафа блъсна Назлъ от терасата. Максут уби детектива. Заведе Зейнеп в Швейцария на лечение, като отново я заплаши, че ако не ес подчини ще убие Кахраман и сина й....Кахраман е отшелник на вилата и чете дневника на Елиф....Дойдоха данъчните да описват имуществото. На Шюкрян чак й се доплака, всичко ли ще вземат...и дома им.....Якуп я успокои, че дома няма да го вземат само имуществото....Шюкрян започна да плюе против Кахраман, че всичко станало заради него...а Якуп й припява, че не само не идвал в къщи, а не се появявар и в холдинга. Всичко било на неговите плещи.....Веднъж да се съглася с Дафа - тя му каза, че след като той е управявал холдинга и го е довел до фалит, значи не става...и се фръцна и отиде при децата, които играят на ливадата с мерием и Гюлсюм.....така завърши епизода - вече започнахме 32 оригинален епизод....

Пропуснах да кажа, че Вейсел е намерил Султан на горобището в хатай. но Максут му каза да научи къде живее и да не я води сега, защото Елиф е в депресия.....

Ани, реклами...тази вечер имахме романтика...приехме предложение за брак....
а в Съдбата шок и ужас.....Къймет и Дафа са успели да се отърват от Султан и Назлъ и Дафа вече си изцапа ръцете.... #2gunfire #2gunfire #2gunfire Зия се остави женурята да го манипулират както си искат....Шюкран обаче надмина пак всички на всяко гърне е мерудия...провалиха фирмата, но пак Кахраман е виновен....този път обаче Дафа каза нещо умно....до колкото си спомням беше в смисъл, че щом Якуб е във фирмата трябва да е "оправил" нещата....да оправи ги....полицая и той ме ядоса на онлайна...голяма потайност голямо чудо....ако беше казал по телефона какво е открил Кахраман щеше да продължи ... Naughty  змиярника е готов да посрещне Кахраман.... #2gunfire #2gunfire #2gunfire

В последните 2 епизода сценаристите са допуснали много грешки, които ние не можем да си ги обясним като започнем с медицинския персонал - лекар, Мюжгян и мед. сестра от болницата;  действията на Назлъ  и майка и; действията на детектива; ползването на фалшиви паспорти; спокойствието на Дефне/след убийството/ и др. Но сериал да става!

# 32
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 855
Гости съгласна съм с всичко което си написала...
Не знам защо, но тази вечер не ме хвана кроткия бяс...Сигурно, защото Кахраман и Елиф вече се примириха с болката си и чакат по-добри времена...И аз с тях ще чакам.....
аз обаче ме е яд да чакам за се налудуват лудите....
Кахраман е сломен от факта, че със сърцето си усеща , че Елиф е жива, а той не може да е намери.....вината го смазва просто.....
Скрит текст:
Във Възела серията е много интересна....романтика, любов , но и не сбъднати желания на някои....

# 33
  • Мнения: 36 787
Лу - аз пък си обяснявам спокойствието на Дафа след като уби Назлъ - направи го съвсем умишлено, за да се отърве от нея и Султан повече да не може да припари в имението, както е и станало. Нали чу какво каза бозавата на Топрак, да я слуша, защото вижда какво става с тези които са срещу нея...Тя е бетер от професионална убийца....До сега всичко е останало в тайна и това както видяхме остана в тайна докато Дафа не побесня и си каза сама. Като разчиташе, на това, че ще отрича и никой няма да може да я обвини...И ако Зия не я беше записал на телефона, Кахраман нямаше да повярва...Нали видя, че не повярва на Елиф.
А за детектива малко пресилено стана. Нямам представа - ти по-добре познаваш този тип хора. Беше много предпазлив, но от лапите на Максут не може да се предпази никой, както и от лапите на Дафа....Това не са хора, а зверове......
Относно Султан - ами тя винаги е била против Кахраман. Това изобщо не ме изненадва. Спомни си, когато Дафа го очерни, Султан какво направи.....
Мюжгян я слушах много внимателно тази вечер - тази надута пуйка не вярва на Елиф....А за Елиф след това стана като сестра....
Фалшивите паспорти - ами Максут е нарко дилър. Някой да го е хванал до сега. Навсякъде плаща и вратите са му отворени.....
Тази вечер се отвратих от доктора - човек с образование с добро име и се остави един малоумен неграмотен хашлак да го командори - за едните пари....
Не виждам никакви грешки с изключение на самонадеяността на детектива...но сигерно и това има логично обяснение, но не съм имала вземане даване с такива хора......

# 34
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 017
Ани Hug
Благодаря ти за прекрасната нова темаНека я изпишем с любов и в разбирателство
За теб...
Скрит текст:
Момичета Hug Hug Hug
Приятна, спокойна и споделена вечер!
Отпуснете се в прегрътките на вечерта!
Животът е безумие, но е най-сладкия дар...
Всички сме гости на тази земя...затова нека се възползваме от всеки миг, който ни е даден, защото той е безценен, единствен и неповторим!                                                                                                                                                                       

# 35
  • Мнения: 36 787
Боби изпратих те на работа и те изчаках. Благодаря за подаръка  Hug Утре заран с кафето ще се почерпим......
Обещах и изпълнявам обещанието си.....
А сега погледнах малко от това, което предстои утре вечер...
Дафа направо замазва очите на Зия и Къймет. Станала майка и баща на децата....
Зия реши въпроса без да е разговарял с Кахраман - трябва някой да ги спаси от глупостите които направи Якуп. И кой ще ги спаси - Кахраман. Трябва да се ожени за Дафа и точка.....Отиде като за първи път на разговор с Кахраман и му каза, че трябва да се ожени за Дафа. Кахраман отказа категорично. Сега Зия обработва Джелял....И при повторното ходене с Топрак, Кахраман ще се върне в имението.....
А Къймет обработва Дафа - вече никакви лъжи, никакви игрички зад гърба на Кахраман....
Боже дай ми сили да изтърпя тези зверове  Praynig
Обаче в изтегления епизод 32 липсва една част - Елиф където е писала за Деня в който е написана съдбата й.....

# 36
# 37
  • Мнения: 3 132
" Утре заран с кафето ще се почерпим......"

Къде е кафето  МАМА-АН? Разчитах на теб и сега цял ден ще съм като заспала! smile3532

# 38
# 39
# 40
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 017
Добро утро,момичета
ДНЕС ВИ ПОЖЕЛАВАМ ДА НАМЕРИТЕ ПРИЧИНА,ЗА ДА БЪДЕТЕ ДОВОЛНИ,ЩАСТЛИВИ,ОКРИЛЕНИ И ВДЪХНОВЕНИ...
ОТВОРЕТЕ ДУШИТЕ СИ КЪМ ВСИЧКО КРАСИВО И ИСТИНСКО...
НЕ МИСЛЕТЕ,А ЧУВСТВАЙТЕ,ДАРЯВАЙТЕ ЛЮБОВ И ДОБРОТА,ОБИЧАЙТЕ И ОТКРИЙТЕ ВЕРНИЯ ПЪТ КЪМ ЩАСТИЕТО!
УСМИХНАТ И ЩАСТЛИВ,ПЕТЪК  13-ти Heart Eyes                                                                                                                                  
Лу Hug
Мерси за кафето и пожеланията Heart Eyes                                                                    
Ани Hug
Благодаря,че си ме изчакала снощи и за инфото за снощната серия bouquetМоже би по-добре стана,че не можах да я гледам ThinkingМного ми е мъчно за Назлъ smile3518                                                                                                                                                        
                                                       

# 41
  • Мнения: 36 787
Привет  Hug
Лу  Hug Боби  Hug
Ееее вчера бях дежурна по кафе, днес пак ли  Joy Joy Joy Joy шегувам се разбира се  Grinning
Имах презокеански разговор по скайпа и затова нямаше кафе....
Но вие сте се постарали и двете и аз ви благодаря  Hug

Боби стана ми много жал за Елиф, как тихо и кротко си плачеше, когато пътуваха с колата, за да заминат за Швейцария....Мутрата Максут щастлив, плещи глупости, а тя горката до сега е имала някаква надежда - дишала е един въздух с Кахраман и детето си, а сега заминава без да знае къде, далече от тях с човека, който ненавижда.....
Кахраман - изкарал цяла нощ на брега - изминали са две години от случилото се с Елиф....има нужда от нея, иска само нея......
Всички останали си живеят живота и за всичките си проблеми винят Кахраман или Елиф....
А снощи като прочетох в другата тема, че Дафа не е блъснала Назлъ, само е искала да я отстрани....И Назлъ е умряла, за да получи Султан наказание, че е убила съпруга си....В тези думи не виждате ли думите на Дафа, когато след заупокойната молитва Султан я обвини, че се е наговорила с ибрахим да убият Елиф....Смисъла на думите на Дафа беше същия....Та вече се чудя какво да мисля......

Довечера Дафа отново ще бъде най-щастливата жена - ще се омъжи отново за Кахраман....

А на вас хубав ден и само положителни емоции - петък 13-ти е  Hug

# 42
  • Мнения: 36 787
Снощи като погледнах напред и отново чух какво каза Зия за бизнеса, за спасяването на семейството....ми стана много неприятен...Дори беше забравил, че са изминали 2 години от нещастието случило се с Елиф...две години не се е разтревожил за Кахраман, но сега има нужда от него, да спаси семейството си и разчита само на Кахраман....казва му, че у дома го чакат децата му и жена му....
Та си мисля, че хич няма да ми е жал за това, което Дафа ще стори със Зия....Той е причината за този повторен брак....не защото се тревожи какъв пожар гори в душата на Кахраман, а за бизнеса и змиярника наречен семейство.....

А Султан е виновна за това, което ще преживее от тук нататък Елиф.....
И Зия и Султан мислят само за себе си, но не и за децата си.....

# 43
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 855
Здравейте момичета
Ани,Боби,Лу Hug
Значи на петък 13 Кахраман ще се ожени отново за Дафа.....това ще гледаме довечера и означава, че днес ще ми трябва много кафе , а вечерта....нещо по силно... Joy Joy Joy
ани, аз също го прочетох и останах изненадана...но знаеш, че много мамаши харесваха Дафа.....въпрос на светоглед....добре, че нямам такива приятелки Naughty
Кахраман е живял две години със спомена за Елиф....Джелял така и не разбра мъката му....човека не се влюбвал Crazy откъде да знае, че света на героя се срина.... ooooh!точно заради това се ядосах толкова много , че се огъна пред Зия.. #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 44
  • Мнения: 36 787
Гости - това, че Джелял не се е влюбвал, не означава, че трябваше да се намесва за нещо толкова важно в живота на приятеля си. Кахраман не го е молил за съвет. Джелял му дава безплатен съвет. Само не знам, как се е чувствал Джелял, когато вижда с очите си, че Елиф е жива....Изключвам, това, което ни показват в сериала. Защото на мястото на Джелял бих предпочела да потъна в дън земя, че съм подвела най-добрия си приятел.....И какво....Джелял ще се извини на Кахраман, че не му е повярвал, че всичко е направил заради приятеля си.....Но Джелял е човека, който помогна да преживее Кахраман, това, което ще му се случи занапред.....
Искам по-бързо да минават тези епизоди. Другата седмица предполагам, че Кахраман и Елиф ще се срещнат. Ще видим и истинското лице на Дафа, която сега добре се прикрива зад маската на милата и добра вещица....Ще видим и истинската Къймет - която някой не виждат да подкрепя Дафа....
А това, че БТВ все още не пуска реклама за излъчване на нов сериал ми дава надежда, че ще излъчат и втори сезон - дано да не го казвам на зъл час......
Днес трябва да излязат снимките и озета за новия епизод на Парченцата, но ....
Скрит текст:
Аз съм на среща с бившите колеги с които за последно работих на държавна работа....искали да направят строй се, преброй се....и какъв ден и дата са избрали - петък 13-ти..... Thinking

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт