Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Hatice Şendil&Özcan Deniz~Проекти,тв партньори~155

  • 36 560
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 41 842
Добро късно утро! Hug Hug Hug



Ани Hug Боби HugЛу HugГости Hug

Пишете ли пишете!....Няма как да си причиня ново гледане на Дафа и компания! Laughing Снощи освен два сериала,гледах и Евровизия! Laughing Нашата представителка Поли Генова се класира за финала в събота! bg

Ето песента! Peace


https://youtu.be/FAMlpZUvEhM



Ани,ще следя след обяд за озета и новите снимки на Парчампарча! Peace



Приятен ден,въпреки датата! Laughing Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower


# 46
  • Мнения: 36 778
Злати - ти си много организиран човек, така че можеш само да ни бъдеш пример  Peace
А за след обяд - не знам кога ще свърши срещата. Ако по-късно пуснат снимките ще помогна да се редуваме. Ако закъснея дано Лу или някое друго момиче да се включи и да помага.

Интересно ми е, Рахми ще признае ли, че стрелбата по Джандан е негово дело, а не на Дилара. Малко се съмнявам...Както и до сега, Рахми ще се измъкне...ще се върти като обран евреин и ще остави Дилара да понесе наказанието за неговите своеволия......

# 47
  • Мнения: 3 123
Скрит текст:
Гости - това, че Джелял не се е влюбвал, не означава, че трябваше да се намесва за нещо толкова важно в живота на приятеля си. Кахраман не го е молил за съвет. Джелял му дава безплатен съвет. Само не знам, как се е чувствал Джелял, когато вижда с очите си, че Елиф е жива....Изключвам, това, което ни показват в сериала. Защото на мястото на Джелял бих предпочела да потъна в дън земя, че съм подвела най-добрия си приятел.....И какво....Джелял ще се извини на Кахраман, че не му е повярвал, че всичко е направил заради приятеля си.....Но Джелял е човека, който помогна да преживее Кахраман, това, което ще му се случи занапред.....
Искам по-бързо да минават тези епизоди. Другата седмица предполагам, че Кахраман и Елиф ще се срещнат. Ще видим и истинското лице на Дафа, която сега добре се прикрива зад маската на милата и добра вещица....Ще видим и истинската Къймет - която някой не виждат да подкрепя Дафа....
А това, че БТВ все още не пуска реклама за излъчване на нов сериал ми дава надежда, че ще излъчат и втори сезон - дано да не го казвам на зъл час......
Днес трябва да излязат снимките и озета за новия епизод на Парченцата, но ....
Скрит текст:
Аз съм на среща с бившите колеги с които за последно работих на държавна работа....искали да направят строй се, преброй се....и какъв ден и дата са избрали - петък 13-ти..... Thinking

Скрит текст:
13-ти е много хубаво число за срещи. Няма да Ви е уроки и следващата година пак ще се видите! Пожелавам ти хубава среща, изпълнена с емоции! Да си спомните за доброто старо време!

# 48
  • Мнения: 3 123
Благодарение на Ани да си припомним, че Кахраман винаги е знаел, че Елиф е жива!


# 49
  • Мнения: 36 778
Лу - дано да е на слука срещата ни, да е както казваш  Praynig Peace

Кахраман никога не е губил надежда, че Елиф е жива. Казва, че го е почувствал със сърцето си. Затова си мисля, че Джелял изигра най-голяма роля за това той отново да се ожени за Дафа. Възползва се Джелял от мъката на приятеля си да го обработи и манипулира.
Така, че изслушвайте най-добрите си приятели и правете точно обратното на това, което те ви съветват.
Това последното го казвам от личен опит.


# 50
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 017
Ани wavey
Цитат
Кахраман - изкарал цяла нощ на брега - изминали са две години от случилото се с Елиф....има нужда от нея, иска само нея......
Всички останали си живеят живота и за всичките си проблеми винят Кахраман или Елиф....
Обикновено така става и в живота...всеки ти съчувства,съжалява те,говори ти утешителни думи и ти дава уж окуражителни съвети.....та така стана и тук с Кахраман NaughtyНикой не се замисли какво наистина чувства той Crossing ArmsАман от"доброжелатели" ooooh!
Цитат
А снощи като прочетох в другата тема, че Дафа не е блъснала Назлъ, само е искала да я отстрани....И Назлъ е умряла, за да получи Султан наказание, че е убила съпруга си.....Та вече се чудя какво да мисля......
Прочетох го този коментар и яхнах метлата afwitchмислих да отговарям,обаче реших,че няма смисъл... NaughtyНякои се взеха за"Божии"пратеници та чак ни разясняват как БОГ е наказал Султан  doh                                                                 
И това,което ме разсмя:  Laughing"Защо богаташите не си слагат парапети на терасите"
Всякакви смешки,само и само да оправдаят психотрона Дафа
Гости Hug
Цитат
Значи на петък 13 Кахраман ще се ожени отново за Дафа.....това ще гледаме довечера и означава, че днес ще ми трябва много кафе , а вечерта....нещо по силно... 35   Joy Joy Joy
Няма да те оставим без кафе и без питие Joy Joy JoyТова да ти е кахъра Grinning Heart Eyes
Злати Hug
хубав ден!Ще стискаме палци на Поли Генова Peace
Скрит текст:
Нали утре ще е сватбата на Кенан Имирзълъоолу и Синем Кобал newsm78
Ани,
Скрит текст:
хубаво да си прекараш на другарската среща Hug
Лу wavey                                                                                                                           
Дафа цъфти и си прави тънки сметки,че ще дели едно легло с Кахраман,обаче не и се отвори парашута  smile3533
Голяяяяяяяяяям кеф newsm68 newsm44

# 51
  • Мнения: 4 642
В последните 2 епизода сценаристите са допуснали много грешки, които ние не можем да си ги обясним като започнем с медицинския персонал - лекар, Мюжгян и мед. сестра от болницата;  действията на Назлъ  и майка и; действията на детектива; ползването на фалшиви паспорти; спокойствието на Дефне/след убийството/ и др. Но сериал да става!

   Напълно съм съгласна с теб за тези грешки! Защото, каквато и да е подобна действителността, чак да е толкова гадна не ми се вярва. Много пресилено. По-долен клас лекар иди - дойди, но този го дават специалист, хирург.. А бе - сериал да се пълни с драми.

  А що се отнася до Джелял, това са добрите приятели. Той мисли как да помогне на приятеля си да се съвземе по-бързо, да изживее мъката си, деца има. А и животът продължава. А и в краен случай всеки си прави избора сам. Давление или не - не е бил заставен да действа под дулото на смъртта!

  За Султан ще си направя моите изводи като гледам нататък и ще ги споделя. Но чак да е виновна зза продължителната раздяла на дъщеря си с Кахраман!?!?... Но може. Тя, Каймет е ограничена персона та Султан ли няма да е!

   А за парапета и аз си го помислих, когато ви гледах снимките вчера. Защото пропуснах този момент снощи. Нещо правех и, може би, по-добре че не видях. Както не видях и кой уби детектива. Но разбрах от вас сега.

   Хубав петък - 13-ти!

   На Ани да ѝ е много приятна срещата!

# 52
# 53
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 017
Криси Hug
Цитат
  А за парапета и аз си го помислих, когато ви гледах снимките вчера.
Не може липсата на парапет да оневини Дафа  Crossing ArmsТя направо изтика Назлъ до ръба на терасата и,ако имаше парапет,щеше да се преметне и през него NaughtyЗа мен,Дафа напълно съзнателно блъсна Назлъ Naughty                                                                                                                                                                     

# 54
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 017
Момичета wavey
Къде сте?  Party Сервирам следобедното кафе с нещо сладичко Heart Eyes
Гости wavey
имаш двойна доза кафе и кюнефе Hug                                                                                                                                                                       
Скрит текст:
                                         
                                                                   

# 55
  • Мнения: 41 842
Ани Hug,приятно изкарване на срещата! Hug

Боби Hug,благодаря за сладичкото! Laughing
Скрит текст:
Да утре е сватбата на Кенан и Синем!
Лу Hug Криси Hug

Чаках новите снимките за 66еп.! Peace





















# 56
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 017
Злати wavey
пускам пост,ако имаш още снимки                                                                                        
                                                                           
                                                                                 
                   

# 57
  • Мнения: 41 842
Боби Hug,благодаря за поста и снимките от филма! bouquet

Това са всичките снимки! Peace

Сега излезе и озета на руски език! Peace
Скрит текст:
КРАТКОЕ СОДЕРЖАНИЕ 66- ОЙ СЕРИИ

Имя Озана прозвучавшее в качестве свидетеля по делу Диляры произведет эффект холодного душа в зале суда. Диляру отвезут в тюрьму. Пока Джансу в отчаянии, Хазал гонится за выгодой.

Харун вступает в игру.

Харун найдет Джандан и будет угрожать ей, что бы она отдала ему запись и отказалась от жалобы на Диляру. Джандан и этим воспользуется сообщив Озану, что Харун угрожает ей. В этот раз Озан больше не оставит Джандан...

Большое столкновение.

В те же дни Айше приведет свою пациентку нуждающуюся в помощи к Маиде. Между ними двумя есть старая тайна о которой Айше не должна знать.

Неудобная случайность в особняке!

Харун узнавший что Алаз его сын и понявший какую большую ошибку он совершил захочет извиниться,но Диляра не простит. Харун оставшийся в безвыходном положении захочет увидеть сына и скрытно приедет в особняк. В то же самое время Джихан и Джансу вместе приедут забрать Демир Алаза.


Специально для:Paramparça | Вдребезги | Осколки
Изглежда ще сменят бебчо в новия епизод! Peace
Эмир и Рузгяр со съемок 66 серии

# 58
  • Мнения: 36 778
Привет момичета  Hug
Току що се прибрах от срещата и пия кафето, което сте сервирали  Coffee

Скрит текст:
Много съм щастлива от срещата. Оказа се, че някои колеги не съм ги виждала вече 24 години. Само една колежка не познах - голяма промяна има, а една колежка, която не съм виждала толкова години, няма абсолютно никаква промяна, все едно, че съм я виждала миналата седмица...Срещата ми подейства повече от  добре.

Относно Назлъ съм абсолютно убедена, че Дафа я блъсна нарочно. За Султан - аз съм на принципа, майките да потискат чувствата си и да не показват всичко на децата си. В случая на Султан й беше трудно, след като загуби Елиф и от отношението на Къймет да не й разрешава да вижда внука си, но не трябваше всичко да споделя с Назлъ. Защото Назлъ точно заради майка си тръгна да взема Топрак.
След малко пак ще пиша.
Благодаря на всички за споделеното, но ще изчета още веднъж постовете и тогава ще пиша повече. Благодаря на Злати за снимките....На първо четена на едната снимка ми се стори, че Харун храни Джандан или не съм видяла добре  Thinking

# 59
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 017
Ани wavey
радвам се,че си изкарала хубаво на срещата HugЗапочнах да си мисля,че ще продължите в някоя дискотека до зори Joy Joy Joy                                                                                                       

Общи условия

Активация на акаунт