Outlander - Тема 2

  • 76 992
  • 741
  •   1
Отговори
# 495
  • Вестерос
  • Мнения: 38 328
 Joy Joy

# 496
  • София
  • Мнения: 906
Crazy и колко ти излезе? То сигурно е за 3--те дни общо.
Най-евтиният вариант беше 185 евро, като е за 3те дни, няма опция само за определен ден. Моя е по-скъп, защото има повече екстри към него.
А и да искам, не мога да взема никой, защото е само за един човек  Laughing

А иначе се сетих, че ето тук
 https://www.facebook.com/notes/jus-in-bello/jib8-jibland2-jibwee … /1333747040000171
пишат хора, които няма да могат да отидат и търсят на кого да си продадат билета, ако случайно решиш.

# 497
  • София
  • Мнения: 736
http://yellowfeather84.tumblr.com/post/155998012760/hello-mr-mal … season3-outlander Снимачна площадка Сезон3.Сам с фенки. Много млад ми се струва. Очаквах , че ще го състарят. 20 години са това.

# 498
  • Вестерос
  • Мнения: 38 328
АЙ каква цена  Crazy Аз мислех, че може и за един ден. Мои роднини ходиха преди години, ама само на магазините , нямаха срещи, 50 евро им бяха билетите.

# 499
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Crazy и колко ти излезе? То сигурно е за 3--те дни общо.
Най-евтиният вариант беше 185 евро, като е за 3те дни, няма опция само за определен ден. Моя е по-скъп, защото има повече екстри към него.

В тая цена не влизат хотели и тем подобни? Mr. Green

# 500
  • Вестерос
  • Мнения: 38 328
Само билета е за конвенцията  Joy

# 501
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
 Joy Joy

# 502
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Аха,длъжна бях да питам Mr. Green

# 503
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Няма как душко, кихаш яко, за да идеш.
В България тези цени изглеждат шокиращи и високи, сигурна съм, че на хората живеещи там не им се вижда така скъпо, за съжаление.

# 504
  • Вестерос
  • Мнения: 38 328
За италианците им се вижда, поне на моите познати, говорили сме си. 200 евро са си манго пари за тях, при положение, че наемите има са 600 примерно, да вземат на 2000  или малко по-малко масово, но все пак  hahaha Е ако вземаш 3000, 200 евро за цяла година не са кой знае какво де.

# 505
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Да, относително е, наистина.
Но и минималната работна заплата в Италия е в пъти повече от нашата.

# 506
  • София
  • Мнения: 906
Да, наистина си е доста скъпичко и е само билета(поне са включени автографи от всички, за снимки цакаш отделно), но в Щатите едва ли ще отида на конвенция, от двете в Европа - във Великобритания - Asylum и Римската съм чувала много добри отзиви от италианската, и реших докато още дават сериала да отида  Laughing
Те и мислеха да я спират италианската, но решиха да направят и тази година, за догодина не се знае.

# 507
  • Вестерос
  • Мнения: 38 328
Аз ти се радвам, после ще чакаме разкази.  Hug 2014 по същото време , когато я правят бях в Рим, нямаше билети естествено, аз тогава и не знаех и няколко дни преди да замина бях прочела. Оглеждах се много дали ще ги видя, ама ц  Crossing Arms

# 508
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
А те от хотела до мястото и обратно,няма да тръгнат да щъкат безцелно ей така  Whistling

# 509
  • Вестерос
  • Мнения: 38 328
Напротив щъкат си. Има много снимки. Миша 1 ден след мен е бил по същото време във Форума  Joy

Общи условия

Активация на акаунт