Outlander - Тема 2

  • 76 978
  • 741
  •   1
Отговори
# 510
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Миша, кой Миша, нашият ли? Laughing

# 511
  • Вестерос
  • Мнения: 38 266
Да  Mr. Green

# 512
  • София
  • Мнения: 905
Най-вероятно е било или за Roman Holiday или La Dolce Vita, водят феновете, които са платили за въпросното нещо с който може от актьорите, виждала съм снимки от различни места из Рим.

Ако знаеш къде ще отидат да заседнеш да чакаш, ама  Laughing

Най им е лесно на феновете във Ванкувър и в Остин за случайно засичане, на канадците и за нарочно, като се разбере къде снимат  Laughing

# 513
  • София
  • Мнения: 736
Днес последен снимачен ден в Шотландия, снимките ще продължат в ЮАР.
И малко снимки
https://www.thescottishsun.co.uk/news/509365/on-set-snaps-of-sam … peek-of-season-3/
https://www.thescottishsun.co.uk/tvandshowbiz/509987/outlander-h … mas-third-season/

# 514
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Хубави снимки, кога се очакваше да започне сезона?

# 515
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Сам много му ходи триъгълната шапка, а Катрьона направо като бременна на едната снимка.

# 516
  • Мнения: 676
Начало на излъчване на сезон №3 се очакваше първоначално април, но наскоро прочетох месец май...
Вече ще забравя за какво става въпрос, освен ако не пуснат сериалът отново по AXN. Ще се израдвам страхотно.
Да, много са хубави в Шотландия.

# 517
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Мернах за юни аз, дано не е така

# 518
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Между другото и на мен преди няколко дни ми попадна статия в която пишеше юни месец, но не знам дали е достоверна информацията, пусто му, не мога да се сетя и къде го четох. ooooh!

# 519
  • Мнения: 676
Юни  Shocked
Направо ме разбихте. Ок - дано това да е последна новина за началото. Дано не започне на 30-ти юни  Laughing

# 520
  • Мнения: 95
Официално съобщение - начало 3 сез - септември  Cry

# 521
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Много далече...

# 522
  • Мнения: 676
 Joy А аз се притеснявах за юни...

Малък цитат за началото на сезона: "Season 3 will begin with Claire’s difficulties upon returning through the stones to 1948, as her marriage to Frank deteriorates under the strain of her reappearance and her carrying Jamie’s child. In the 18th century, Jamie tries to rebuild his life after the devastating Battle of Culloden and Claire’s departure."

# 523
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Брутално! Как може чак септември?! То ясно, че снимат още, ама да си бяха направили разчет. Да бяха разделили книгата в 2 сезона. То и без това след 3та книга няма кой знае какво действие, пък евтинко горе в планината сред бунгалата...

# 524
  • Вестерос
  • Мнения: 38 266
 Cry

Общи условия

Активация на акаунт