кървене и загуба на бебето

  • 1 414
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 529
Моите бяха напрегнати и болезнени до 7 г.с., аз също се притесних, че става нещо лошо, но всичко беше наред, бебето си се развиваше нормално.
Лека бременност  Hug

# 16
  • варна
  • Мнения: 193
Незнам какво да му кажа като отида. Аз не съм кървила след това. А тогава бебето си беше наред. Възможно ли е да се случи нещо лошо с бебето без да кървя? Защото аз все си повтарям, че не би трябвало от нищото да му стане нещо. Щеше да има кръв.......или греша?

# 17
  • Мнения: 695
обезате smile3503лно трябва да отидеш на лекар,най-малкото за се успокоиш

# 18
  • Мнения: 2 309
Незнам какво да му кажа като отида. Аз не съм кървила след това. А тогава бебето си беше наред. Възможно ли е да се случи нещо лошо с бебето без да кървя? Защото аз все си повтарям, че не би трябвало от нищото да му стане нещо. Щеше да има кръв.......или греша?
Грешката ти е,че не отиваш на лекар!Щом толкова много се тревожиш,върви и му кажи,какви са ти опасенията,кажи си и как са ти отшумяли някои симптоми.

# 19
  • Мнения: 6 164
Моите гърди бяха напрегнати около първите 3 месеца, а после изведнъж се отпуснаха... (...)

Същото и при мен! Едва ли това е показател! Hug

# 20
  • Мнения: 45
Дали са напрегнати гърдите, дали има или няма кървене са асмо симптоми, който могат да бъдат тълкувани по различен начин. Не си навивай нищо сама. Отиди да види лекар бебчето. Единственото което можеш ти да направиш е да осигуриш спокойствие на бебчето да се развива и да отидеш на преглед. Винаги е по-добре един излишен преглед, отколкото да седиш вкъщи и да тормозиш дребосъка със съмненията си.
Успех и леко за напред.

Общи условия

Активация на акаунт