Канадски мами - 2

  • 16 194
  • 282
  •   1
Отговори
# 30
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Ние ползваме Ombrelle на Loreal, не дразни очите, фактор 50.
Дивиана, много е пораснала Велина   Shocked Hug, много хубавка лазарка  Laughing...

Последна редакция: нд, 16 апр 2006, 17:22 от eli_c

# 31
  • Мнения: 1 283
Здравейте мами!Много сте хубави всички,весели и жизнерадостни изглеждате! Hug

Дидка,май ти си най-добра за организатор  Rolling Eyes ..мен хич ме няма! Blush

Калида,благодаря ти за пожеланията,да ти се връщат стократно!  bouquet Аз все исках да те питам,защо не сложиш някоя по-актуална снимка на сладурката,да я видим колко е порастнала! Heart Eyes Кърмите ли се още! Grinning
Козунака стана супер и веднага го ометохме с кисело мляко,мммм! Crazy
...но другия път ще е без шоколад,натюр! Wink

cho4o,Честит празник и на твоето цвете Ерик!!  bouquet Да ви е жив и здрав,много да слушка мама и тати и много весели игри му пожелавам! HugНие за пръв път ще празнуваме Цветница и сега съм в еуфория!Весел празник на всички цветя!  bouquet

# 32
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Привет и от мен! Grinning

Честит празник на всички!  bouquet

Чочо, честит именник, да ти е жив и здрав и много радост да ви носи. Весел празник и после да се отчетеш със снимчици. Flutter

Снежи, това кремче намира ли се в Уолмарт? Утре имаме път натам, ако го има, направо да го купим.

Дивиана, голяма сладурка е Велина. Красавица.  bouquet

# 33
  • Мнения: 7 430
Честит Имен Ден на Ерикче на Чочо и на баткото Ерик на Холи Heart Eyes Party

Да са здрави, послушни и храбри мъже Heart Eyes
[/b]....за срещата, като се пооправи времето ще ви сформирам една срещичка през почивните дни, само трябва да определим място newsm78

# 34
  • Мнения: 1 283
Дивианка,много ти е сладка принцеската с тези хубави очички  Flutter отдавна я харесвам! Grinning Да ти е жива и здрава!

Обаче съзрях любимия си диван у вас! Crazy

Отдавна съм му хвърлила око,но за сега минахме с по-евтин(доста по-евтин)вариант! Tired
Но след време,живот и здраве го искам,червен,но можеби без местата за чаши  Thinking или поне само с едно!Бях разглеждала целия каталог на тази фирма,но пусто забравих й името! ooooh! Имат страхотни модели!Със здраве да си го ползвате! Hug

# 35
  • Мнения: 7 430
О, този диван ми е запазена марка Peace
Един ден и аз ще си имам подобен червен  Mr. Green
Ако мога в къщи всичко да обзаведа в червено, розово, синьо или оранжево - ще е готино...хи хии... Laughing хич не ме привличат пастелните цветове Confused

...да се похваля, че правих козунак и стна муцка
Бързо, лесно и вкусно...всичко в машината и после бум във фурната Peace
Хайде, почерпете се Hug





# 36
  • Мнения: 4 390
Благодаря на всички за комплиментите към Велина.  bouquet
Беше.... много смешна лазарка. Laughing

Честит имен ден на всички именици - малки и големи! Heart Eyes
Холи, и твоята Холи е голяма хубавица! Пу-пу! И двамата много са пораснали.
Малката Холи ми се струва, че много прилича на теб. Grinning
Живи и здрави да са, сладките дечица. Heart Eyes

Диванът го купувахме преди години от Home Show. Всъщност, там го поръчахме, заради специфичния цвят и чакахме няколко месеца да го направят /в Америка се правят/ и доставят... Tired
Има малки дефекти /добре, че са от задната страна и не се виждат/ и ако сега трябва да поръчам мебел от там - няма да го направя. Confused
Тъй че не съжалявай, че не сте взели такъв.  Peace
Местата за чаши са удобни, но не са за дом, в който има пакостници. Едното ни гнездо е запълнено с фар от джипка. Crazy Не може да се извади. Е...може, ама е голяма врътня и не по моите сили... Grinning

Дай и ти снимки на Ерик и Холи.
Отдавна искам да те питам, това бебе от аватара ти Холи ли е? Много ми прилича не нея. Grinning

Ееееееее, Дидка! Поздравления! Чудесен козунак!
Майсторица си тиииииии!

# 37
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Холи, и на теб честит именник! Да ви жив, здрав и много послушен! bouquet

# 38
  • Мнения: 327
Ще дадеш ли рецептата за козунака?

# 39
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Момичета, на коя църква ще ходите на Великден? Ние се уговорихме с едни приятели да отидем в 
"Св. св. Кирил и Методий", та ако някоя от вас също ще ходи там, може да се видим. Wink

Днес времето не е така хубаво като вчера, по-хладно е. Ходихме на кафе, с въпросните приятели, но за навън беше студено и се отбихме в "Тим Хортънс" да похапнем малко вкусотийки.  chef

И още една питанка - да познавате професионален преводач от български на английски? Ще съм благодарна на координати. Hug

# 40
  • Мнения: 2 959
....Кърмите ли се още!...Козунака стана супер ...но другия път ще е без шоколад,натюр!
HOLY, кърмим се и още как?! А ти продължаваш ли борбата с нощното, или вече преодоляхте този етап? А относно козунаците, кога ще е следващият път, на Великден ли др. седмица?  Peace
..че правих козунак и стана муцка..
Дидка, козунака изглежда супер и много вкусен!  Hug Диде, а Вики не празнува ли на Великден Thinking защото една моя позната- Виктория- празнува на тогава?

...И още една питанка - да познавате професионален преводач от български на английски?
Наде, преди 4г в Монтреал ползвах услугите на една жена във Ванкувър, но в момента не е при мен визитката й. Ако искаш мога да се разтърся за нейни координати, ако не намериш в Торонто.

Весели празници!

# 41
  • Мнения: 1 283
Браво Дид!И моя козунак стана същия(във форма на торта)та няма да показвам снимка! Wink

Обаче ви препоръчвам да направите сместта на 2 козунака,че по хубаво се изпичат така! Peace

Козунак:

1 ч.ч. прясно мляко
4 яйца(единия жълтък се отделя за помазване)
1 ч.ч. захар
1 ч.ч. мазнина(олио и масло)
1 ванилия
1 суп.лъжица алкохол(ракия,ром,коняк)
1 кг брашно
1 суп.лъж. мая за хляб

В топлото мляко се кипва маята с една лъж. захар
Захарта и яйцата се разбъркват,прибавя се брашното,маята и всичко останало и най-накрая мазнината по малко.Аз лично след като ги разбъркам ги хвърлям в маш.за хляб за по лесно да се объркват там. Mr. Green
След като втаса тестото се плете на 2 козунака,помазва се с жълтъка,ръси се захар,стафиди ,бадеми,пак втасва и се пече на 350 по Фаренхайт! Peace

Приятен апетит! Hug

# 42
  • Мнения: 210
Здравейте, мамчета и от мен честит празник на всички именници   bigdance2
Днес бяхме в един много хубав парк в Мисисага казва се" Ериндеил
Парк". Сега си почивам че много се изморих, но по-кьсно ще пусна един линк да видите парка.

# 43
  • Мнения: 7 430
Ще дадеш ли рецептата за козунака?

Разбира се, но Холи ме е изпреварила...
Ако ви кажа, че имам 11 рецепти за козунак  ooooh! и вчера се чудих от кой да започна и накрая поисках от Холи рецептата, понеже тя си е традиционна и не рискува като мен  Wink

Та така...само и аз ти препоръчвам да направяш 2-3-4 бройки козуначета, че по-добре се изпичат Peace

# 44
  • Мнения: 1 283
Дид,дай някоя друга рецепта може пък да стане по-вкусен! Wink

Калида и ние сме кърмачета още! Grinning

Изчезвам,че трябва да режа салатата!:Лека вечер на всички!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт