Любители на кучета - 65 тема

  • 53 045
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 742
Прекрасни прекраснотии. Искам всичките да са на едно място и да мачкам, мачкам, мачкам. И аз се интересувам от групата Simple Smile
 
Редактирам се. Видях поста, Жгмъц. Писали сме едновременно. Пуснах заявка Simple Smile

# 736
  • Мнения: 622
Божеее.. страхотни муцунки!  Hug

жгмъц, как е Бианка?

# 737
  • София
  • Мнения: 11 121
Радосвета ?!

Маша, не смея да кажа нищо...

# 738
  • Мнения: 622
Радосвета ?!

Маша, не смея да кажа нищо...
Praynig Hug

# 739
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
От няколко дни кучето като се напие с вода и повръща вода + стомашен сок (слузеста бистра течност). Случва се 2-3 пъти дневно, обикновено като пие много вода наведнъж. Каква може да е причината според вас?

# 740
  • Мнения: 742
Да не би да пие веднага след разходка и тогава да повръща?

# 741
  • София
  • Мнения: 1 164
И на нас ни се е случвало , а даже и на мен , когато съм много уморена или жадна и рязко се напия с вода , да ме заболи корема  ида се почувствам зле , при кучо е същото просто стомахчето му е различно разположено , а и той е предразположен ако нещо не го кара да се чувства добре да го повръща , за да не се натрови и тн. (инстинкт) , не се притеснявайте , просто избягвайте дългото време на жажда и рязкото изпиване на големи количества. Аз го правя като му нося водичка по време на разходката и му давам често , или когато се приберем по мъничко на два пъти през 2-3 минутки за да не му стане тежко.

# 742
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
И аз така си го обяснявам, но да питам все пак.

Да, след разходка се случва, но е наскоро започна да го прави.

# 743
  • Мнения: 259
Едва ли пие повече вода от няколко дена без причина. Наличието на чуждо тяло в храносмилателния тракт е вероятна причина и това налага животното да бъде заведено на лекар без повече отлагане. Знам няколко подобни случая -- с кости, найлони, дърво, и кочан от царевица. При втория случай хората се забавиха фатално и загубиха кучето.

# 744
  • Мнения: 742
Ами тя не е писала, че пие повече вода, а че се случва, когато изпие повече вода. Като прибавим и жегата и измореното куче след разходка, когато повръщанията се случват е логично да е от това.. Един преглед никога не е излишен  Peace

# 745
  • София
  • Мнения: 9 850
Добро утро на всички! Позволих си да направя нова тема и да пльосна Балу за корица, моля, кажете, ако искате да го махна (няма да има сърдити, не се притеснявайте Simple Smile ) Peace

Общи условия

Активация на акаунт