Любители на кучета - 65 тема

  • 53 083
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 742
Vali, момченца ли са?

# 706
  • Мнения: 40
Да, момченца са, големи сладури😍

# 707
  • Мнения: 49
Има ли притежатели на френски булдог или мопс? Може ли мнение за тези сладурковци? Спряла съм се на френски булдог, но не намерих развъдник за тях. Дали да се доверя на обява от случайни хора?

# 708
  • Мнения: 742
Gligoric Alexandar препоръчвам за френски булдог. Може да го откриете във фейсбук Simple Smile

# 709
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Има ли притежатели на френски булдог или мопс? Може ли мнение за тези сладурковци? Спряла съм се на френски булдог, но не намерих развъдник за тях. Дали да се доверя на обява от случайни хора?
Аз съм с французин, ако имаш въпроси насреща съм  Peace
Във ФБ има група Френски булдог, непрекъснато се продават кученца.

# 710
  • Sofia
  • Мнения: 2 502
Момичета, на моя ушатко му омекнаха малко марулите и вече не са твърди и опънати нагоре.Мога ли да подпомогна стърчането с нещо или да ги оставя на гравитацията?  Joy Знам, че не се дават добавки на малки кученца, храня го с Brit Sensitive и уж си има всичко вътре. След третата ваксина не е излизал 1 седмица навън, може и слънце да му липсва, но от днес поднових разходките, че ми отиде учебния процес за пишкане и т.н.

Пускам една снимчица за извинение, че пак ви занимавам с глупости Simple Smile Тук е с "внимателните" уши, умираше си да близне обектива и ги е наострил.

Последна редакция: сб, 10 сеп 2016, 16:12 от cutesmallcat

# 711
  • Мнения: 49
А булдочетата много ли хъркат? Понеже спя много леко и се будя при най-малкия шум.  Grinning

# 712
  • Мнения: 2 711
cutesmallcat, много сладък твоя ушатко  Heart Eyes

А булдочетата много ли хъркат? Понеже спя много леко и се будя при най-малкия шум.  Grinning

За булдочетата не знам, но моя пинчер колко силно хърка.... Не може да каже човек, че излиза от толкова малко създание такъв шум. Добре, че спя много дълбоко Simple Smile

# 713
  • Мнения: 2 288
Моя кокер също похърква понякога слабо, друг път силно, даже пролайва насън, рита с лапи! Много е смешна и сладка  Mr. Green

# 714
  • Мнения: 406
Има ли притежатели на френски булдог или мопс? Може ли мнение за тези сладурковци? Спряла съм се на френски булдог, но не намерих развъдник за тях. Дали да се доверя на обява от случайни хора?
Има развъдник в Стара Загора.

# 715
  • Мнения: 622
Rain37, мисля че тези хора ще могат да ти дадат отговор на всичките ти въпроси относно Френския булдог  Peace.

http://www.brfk.org/chlenove/nacionalen-klub-frenski-buldog-balgariia

# 716
  • Мнения: 49
Rain37, мисля че тези хора ще могат да ти дадат отговор на всичките ти въпроси относно Френския булдог  Peace.

http://www.brfk.org/chlenove/nacionalen-klub-frenski-buldog-balgariia
Благодаря.

# 717
  • София
  • Мнения: 11 130
Не се вижда!

# 718
  • Мнения: 742
46-ти ден. Вече нямам търпение  Crazy

# 719
  • Мнения: 742

Винаги ми е било сложно Grinning

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт