Включете се в предизвикателството и тествайте най-новите продукти на Lancôme

  • 18 733
  • 227
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 812
Хидратирам кожата си с Visioner ,не  ми се получава изобщо с очните линии Tired

# 46
  • София
  • Мнения: 1 445
Lancome е една от любимите ми марки,имам кремове за лице,за тяло,гланцове марката е уникална. Хидратирам лицето и тялото си с хидратиращи кремове,очната линия я поставям горе-долу добре,но още се уча, въпреки,че си слагам от вече сигурно 7 години.

# 47
  • Мнения: 2 843
Обичам Lancome и особено серума Visionnaire, който винаги поддържам. Не бих отказала обаче и повече хидратация; с удоволствие бих пробвала и новата серия, за да я постигна.
Очната линия е неизменна част от грима ми от много години, така че трудности с поставянето ѝ нямам; интересен ми е вашият нов продукт.

# 48
  • Мнения: 2 069
Хидратирам кожата си с подходящ дневен крем, а веднъж седмично - с маска за лице.
Не ползвам очна линия.

# 49
  • Мнения: 913
Хидратирам кожата си както отвътре с пиене на много вода, така и отвън с хидратиращи кремове и серуми.
А що се отнася до очната линия, най-голямата ми трудност са двете ми леви ръце    Mr. Green  Другата голяма трудност е да направя и двете "крилца" като хората.

# 50
  • Мнения: 15
Хидратирам кожата си след почистване с мицеларна вода с хидратиращи кремове, веднъж седмично правя маска с хиалуронова киселина или с алое.Старая се да пия повече вода.
Очна линия използвам от скоро, получава се понякога. Симетрията е трудна за постигане Simple Smile

# 51
  • Мнения: 78
 Хидратирам кожата си с кремове и био масла.Очна линия никога не съм ползвала.

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 1 130
Хидратирам кожата си с подходящи кремове и масла.
Използвам и маски за същата цел.
Очната линия изглежда интересна.

# 53
  • Мнения: 704
С годините разбрах, че приемането на течности е много важна за хидратацията. Затова наблягам  на водата и подходяща козметика. Очна линия слагам при повод.
С радост бих ползвала продукти на Ланком.

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 3 225
Хидратирам кожата си с подходящи продукти - крем, маски, лосион. Освен това пия и много водя.
За момента съм се отказала да ползвам очна линия, заради топлото време и и заради кожата ми , която е склонна към омазняване.

# 55
  • София
  • Мнения: 186
За моята кожа първо -пия много вода,ям много плодове и зеленчуци.Винаги първо почиствам кожата,а след това ползвам кремове с хидратиращ ефект,ползвам само качествена козметика.

# 56
  • Мнения: 10 428
До момента не съм използвала очна линия Simple Smile Ще е голямо предизвикателство за мен да пробвам Simple Smile

Като се замисля и за хидратиране не съм ползвала нищо  newsm78 Купувала съм кремове, но нямам навика да ги ползвам, а и не виждам особен ефект с или без тях...

Може пък с Ланком да открия някои тайни  Crazy

# 57
  • София
  • Мнения: 4 752
Хидратирам кожата си с качествени серуми и кремове, периодично маски за лице. Също така като се старая да пия редовно вода, а през деня ползвам понякога освежаващи спрейове за лице Heart Eyes Всъщност вече пробвах маската от тестер и е много приятна като консистенция за през нощта. Сега съм с hydra zen nuit.

Проблемът с очната линия винаги е бил един и същ за мен- да е еднаква и на двете очите! Heart Eyes Mr. Green

# 58
  • Мнения: 252
Хидтратирам кожата си с кремове, серуми и периодично масла. За съжаление още не съм успяла да овладея изкуството на очната линия, но може би точно тази иновативна дръжка ще ми помогне.  Flutter Flutter

# 59
  • Мнения: 1 819
Хидратирам кожата си с помощта на хидратиращи кремове, основно през лятото имам нужда от повече хидратация Simple Smile
Очна линия не съм ползвала от ученическите си години, някакси ме мързи да се занимавам Embarassed Но пък бих опитала, защо не Grinning

Общи условия

Активация на акаунт