Включете се в предизвикателството и тествайте най-новите продукти на Lancôme

  • 18 739
  • 227
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 431
Хидратирам кожата си с прием на много течности. Правя си маски за лице, почисвам с лосиони и четка за лице. Очна линия не ползвам, защото ми е трудно поставянето й.

# 31
  • Мнения: 2 744
За хидратиране на моята кожа използвам хидратиращ крем, тъй като кожата ми е суха.
Очна линия  използвам рядко, тъй като се затруднявам при поставянето й, като често линията се изкривява.

# 32
  • Мнения: 828
Хидратирам кожата си с специални крем и лосион за хидратиране, измиващия гел предпочитам да е за чувствителна кожа. Един или два пъти седмично правя и маски Simple Smile

Гримът ми се състои от очна линия + спирала, трудностите ,които съм срещала са кофти писец/четка, не достатъчно плътен туш , а понякога и някакво странно лепкане.  Simple Smile

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 2 794
В последно време хидратирам кожата си с различни видове чисти масла, тъй като смятам, че от козметиката, която масово се предлага на пазара не всичката е на достатъчно добро ниво, а аз нямам възможността да купувам различни продукти, които да ползвам седмица или две и след това да избирам следващият продукт.
Колкото до очната линия изключително много харесвам очи с добре нанесена очна линия, но за съжаление аз срещам огромно затруднение при нанасянето й. Почти в 100% от случайте не успявам да направя и двете си очи еднакви и поради тази причина се въздържам от използването й.

# 34
  • Мнения: 2 957
Хидратирам  кожата си чрез прием на много вода  и свежи плодове и зеленчуци и външно чрез хидратиращи кремове и маски.
Очна линия не ползвам, защото в малкото опити които направих, не останах доволна от резултата - не мога да постигна съвършената линия и не мога да гримирам двете очи еднакво!

# 35
  • Мнения: 5 128
Хидратирам кожата си с повишен прием на течности, особено сега през лятото и с използването на добри почистващи продукти, подходящ за мен крем за лице и околоочен крем.

Колкото до очната линия, трудно успявам да направя хубава права линия, някак с молив ми е по-удобно. Обяснявам си го с по-малко практика с този продукт или с това, че може би не съм намерила точната за мен очна линия  Crossing Arms

# 36
  • Марс
  • Мнения: 102
Не използвам никакви кремове напоследък. Просто защото кожата ми се изпотява през лятото, когато имам крем. Когато не съм пила достатъчно вода забелязвам сухота на няколко места по лицето. Очна линия не ползвам отдавна поради това, че често се размазва при изпотяване. С удоволствие бих тествала!

# 37
  • Мнения: 394
Хидратирам кожата си целогодишно с маски и кремове,а през топлите месеци гледам и измивните ми продукти да са хидратиращи

# 38
  • Мнения: 1 283
Хидратирам с ежедневен крем и здравословен живот! Пия и много вода!

# 39
  • на село
  • Мнения: 287
В помощ на хидратацията на кожата използвам крем и хидратираща маска .Много важно е и пиенето на достатъчно вода.
Очната линия е продукт ,който ползвах редовно преди години ,но сега съм го позабравила.Време е да го включа отново в арсенала от средства за красота. Wink

# 40
  • Мнения: 740
Хидратирам кожата на лицето си с крем и маски, както и прием на повече вода.
Очната линия ми беше любима част от грима преди време, но поради липса на такова отпадна във времето.
С удоволствие бих възобновила използването и.  Peace

# 41
  • Мнения: 2 755
За хидратиране използвам хидратиращи кремове и маски. Очна линия използвам само при специални случаи защото ме затруднява нанасянето и. Много трудно става еднаква и на двете очи. По-често слагам молив, но той се размазва много по-лесно и ефектът не е същият.

# 42
  • Варна
  • Мнения: 355
Хидратирам кожата си с подходящи измивни средства, дневен и нощен крем, а през зимата и серум, също често с масла. Един - два пъти в седмицата прилагам хидратиращи маски и веднъж в месеца - хидратираща терапия при козметик.
Тази течна грижа звучи много интересно, харесвам продукти от типа "много в едно".

Относно очната линия - трудно я докарвам еднаква на двете очи, но много харесвам спиралата Grandiôse, с удоволствие бих пробвала и очната линия.

Последна редакция: пн, 27 юни 2016, 22:26 от Джиджи-биджи

# 43
  • софия
  • Мнения: 2 913
Хидратирам с крем.

# 44
  • Мнения: 251
Водата е живот!
Тази сентенция важи с пълна сила и за нашата кожа.
Старая се да набавя на кожата си достатъчно вода вътрешно,с приемането на течности,както и външно-с подходящи кремове,маски и измивни продукти.
С радост бих ползвала продукти от серията на Ланком,синоним на стил и качество.
Очна линия слагам при повод,но при продукт,с който нанасянето става лесно,поводи ще се намират често;)

Общи условия

Активация на акаунт