Включете се в предизвикателството и тествайте най-новите продукти на Lancôme

  • 18 736
  • 227
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 574
Гледам да пия повече вода, хапвам повече плодове и зеленчуци, правя различни сокове и смутита. Правя маски за лице, но по-рядко, защото кожата ми изсъхва и трябяа да ползвам повече крем, след това ми се запушват много порите на лицето и се образуват пъпки. Слагам лек крем вечер а през деня с фактор за да пази от слънцето.
Не слагам очна линия, даже не съм пробвала. Слагала съм молив за очи.

# 16
  • При децата ми
  • Мнения: 6 068
Хидратирам кожата си с помощта на хидратиращи кремове и маски. Пия и повече вода.

Ползвам очна линия от около година -година и нещо и все още не мога да свикна с нанасянето и. Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 675
Активно наблягам на хидратиращи продукти от всякакъв вид - крем, маска, мицеларна вода, лосион за почистване на грим.  Около очите ползвам хидратиращ околоочен крем всяка вечер преди лягане. Дори душ-гела и измиващия гел за лице ми са хидратиращи. Насилвам се да пия много вода, защото трудно се сещам обикновено.
Ползвам гел очна линия, която в повечето случаи се отпечатва на горната част на клепача ми, въпреки базата за грим, нанесена за тази цел Sad Мисля, че ми е необходима очна линия, произведена специално за моите сгънати клепачи  Confused

# 18
  • Мнения: 1 480
Хидратирам кожата си като пия много много вода. Очната линия е задача с повишена трудност за мен.

# 19
  • Мнения: 47 990
Хидратирам кожата си с повечко вода, и с много леки хидратиращи кремове. Не понасям тежка козметика и не обичам да ползвам много продукти.  Кожата ми е смесена, и не понася и по-мазни кремове или такива с богата структура.
Очна линия много харесвам, но се справям много трудно с нанасянето, поради което слагам само за специални поводи с 300 зора, а много ми отива. Купувам си очна линия тип маркер, но тя много бързо изсъхва  става неизползваема. Бих пробвала тази четка, за да видя наистина ли се работи лесно с нея.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Грижа се кожата ми да е добре хидратирана. Използвам подходяща козметика, храня се балансирано и приемам достатъчно течности.  Peace

# 21
  • Мнения: 1 988
Хидратирам кожата си с подходяща козметика, с повече вода /най-вече през лятото/, с повече плодове и зеленчуци. В големите горещини, използвам освежаващи спрейчета за лице.
Очната линия за мен е голяма мъка и предизвикателство- харесвам се с нея, но трудно я поставям.

# 22
  • Мнения: 1 476
Хидратирането е основна част от грижата за кожата ми, но само козметичните продукти не са достатъчни, затова се старая да поемам достатъчно количество вода, особено през летните месеци.
Не оставам и без тоник и подходящи за моята кожа кремове. Прочетох за серията Énergie de vie и съм впечатлена от нощната възстановяваща маска.

# 23
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Хидратирам, кожата си с подходяща грижа, но също така правя и ексфолация много често . Гледам хидратиращите ми кремове да са със слънцезащита. Лицето почиствам с лосион, това е най добрият метод, маха и черните точки, много по добре от мицеларната вода поне за мен. Жалкото е че не пия достатъчно количество вода и все пак кожата ми е комбинирана, но повече суха. Пробвах новият Lancôme Energie de Vie Liquid Moisturiser и останах изключително доволна: хидратира, попива лесно и прави кожата гладка, жалко че няма СПФ, но за този вид продукти, това е достатъчно, а и е точно за защита от околната среда. Жалко, че поради слаби финанси не мога да си го закупя, но поне има такива игри. Пожелавам късмет на участниците и благодаря за възможността с тази игра  bouquet . Следващото което ще пробвам е маската имам мостри  Heart Eyes  Не използвам очни линии и спирали, не мога да дам мнение по този въпрос  bouquet

# 24
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Хидратацията при мен е основно с прием на много, ама много вода и хидратиращ крем.
Очна линия - уви не мога да си слагам,  а и си мисля, че не ми отива много.  Ползвам черен молив.

# 25
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Хидратирам кожата си с хидратиращи продукти за кожа (тоник, измиващ гел, серум, крем). Пия много вода. Hug
За да нанасям очната линия лесно и перфектно, без излишни "щети", четката ѝ трябва да е твърда, къса и тънка. Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 289
За хидратиране на кожата използвам подходящи за типа кожа козметични продукти. Пия големи количества вода, опитвам се да се храня балансирано. При всичките ми опити за слагане на очна линия не съм успяла да я поставя равномерно, затова и от години не съм опитвала. С удоволствие бих пробвала с тази четка, може и да се получи.  Wink

# 27
  • На брега на морето
  • Мнения: 614
Хидратирам кожата си като пия по 2 л. вода на ден, приемам повече плодове  зеленчуци и почиствам с мицеларна вода, ползвам и хидратира крем.
Винаги съм харесвала подчертаните с очна линия очи, но през годините перфектното й нанасяне остава Мисията невъзможна за мен.

# 28
  • Мнения: 39 374
За кожата си използвам хидратиращи лосиони, домашни маски и много минерална вода за пиене и пръскане на лицето.
За съжаление очна линия не съм ползвала от доста време, поради липсата на време. За жалост най- вероятно съм и отвикнала за полагането й. Новата четка би ми била верен съюзник.

# 29
  • София
  • Мнения: 964
Моята кожа е суха и използвам предимно хидратиращ крем и почистващ лосион.

Относно очната линия,най-трудно ми е поставянето й - все се изкривява и не става така точна и плътна,както ми се иска да е,именно за това рядко използвам.

Общи условия

Активация на акаунт