Включете се в предизвикателството и тествайте най-новите продукти на Lancôme

  • 18 740
  • 227
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 20 084
Reinа, и аз като теб мислех, че ще ми е твърде слаба тази серия, защото съм с много суха кожа, но от известно време ползвам течната грижа и съм много приятно изненадана, че през деня дори само тя ми е достатъчна, без да слагам допълнително крем отгоре. Сега много ме привлича маската след коментарите ви  Crazy

Адри, непременно пробвай маската. Моята кожа е бедна на липиди и без мазничко не мога, все гледам кремовете и серумите да са с по-богата текстура, но този продукт е просто страхотна благодат за кожата, особено сега в горещините.
Аз още не съм пробвала течната грижа, защото се наложи да пътувам, но маската взех със себе си. За първи път ми се случва толкова бързо да се влюбя в продукт.  Crazy

# 196
  • София
  • Мнения: 1 573
Reinа, като те чета, явно сме с един тип кожа. Задължително пробвай течната грижа сутрин. Буквално събужда лицето за секунди. Маската със сигурност ще я пробвам. И мен ме интересува колко струва  Thinking

# 197
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
И мен маската много ме заинтригува. Каква е цената ѝ?
И аз се поинтересувах, вследствие на което се затвърди впечатлението ми, че продуктите са недостъпни спрямо семейния бюджет.

Ето примерна цена на маската тук. Предполагам, че на други места няма да е много по-евтина или много по-скъпа.

# 198
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 757
И мен маската много ме заинтригува. Каква е цената ѝ?
И аз се поинтересувах, вследствие на което се затвърди впечатлението ми, че продуктите са недостъпни спрямо семейния бюджет.

Ето примерна цена на маската тук. Предполагам, че на други места няма да е много по-евтина или много по-скъпа.
Линкът не се отваря.

# 199
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Скрит текст:
И мен маската много ме заинтригува. Каква е цената ѝ?
И аз се поинтересувах, вследствие на което се затвърди впечатлението ми, че продуктите са недостъпни спрямо семейния бюджет.

Ето примерна цена на маската тук. Предполагам, че на други места няма да е много по-евтина или много по-скъпа.
Линкът не се отваря.


http://www.lancome.co.uk/skincare/by-range/energie-de-vie/

# 200
  • София
  • Мнения: 4 752
Около 130 лв е маската в Бюти зоун.

# 201
  • Мнения: 31 201
Точно така 120 и нещо лв. мисля.

# 202
  • Плевен
  • Мнения: 53
Опитвам се хидратирам кожата си като веднъж в седмицата ползвам хиртатираща маска за лице. Всеки ден преди лягане ползвам хидратиращ крем. Що се отнася до очната линия - ползвам под формата на писалка/маркер, тъй като не мога да нанасям равномерно. Предпочитам да се трие лесно при грешка   Hug

# 203
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Съжалявам, не знам защо линкът се деформира, след като го публикувам (възможно е темата да не допуска публикуване на връзки).

Както и да е, на сайта на parfimo открих маската за 109,30 лв. Именно този линк бях публикувала, но смятам, че интересуващите се могат и сами да стигнат до него.

# 204
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 168

Капитан Морган и Reinа имахте чудесната възможност да получите и изпробвате и течната грижа.
Ще се радвам да споделите мнението си и за нея.

# 205
  • Мнения: 162
Аз имам може би доста странен метод за хидратиране, като след като почистя лицето си с измващ гел, от грима и замърсяванията, още на влажна кожа нанасям масла от шипка, чиа и макадамия. Маслата върху влажна кожа създават усещане за задържане на влагата в кожата.
Относно очната линия-просто обожавам да съм гримирана така-очна линия и спирала, дългите години на поставяне на очна линия са ме направили перфектна в поставянето, но не бих отказала тази хитринка, благодарение на която очната ми линия пак ще е перфектна, но без да ми отнема толкова време.

# 206
  • София
  • Мнения: 1 956
Моята кожа е по принцип нормална и склонна към дехидратация. На 34 имам само фини линии при мимика на очите, които при спокойно лице ги няма. Всяка грешка или мързел в грижата веднага проличават. Така че всеки ден сутрин и вечер измивам лицето с внимателно подбран много щадящ продукт. През ден замествам миенето с него с ензимен прах с цел разтваряне на мъртвите клетки. После слагам антиоксидантно масло и накрая или 50 фактор слънцезащитен или качествен крем.
По въпроса за очната линия. Това е грримът, който обожавам. Може нищо друго да не сложа на лицето си. Понякога дори спирала не слагам - когато знам, че ми предстои да си мия лицето няколко пъти през деня при спорт, горещини и др. Според случая рисунъка варира -от фино тънко подчертаване в ежедневието до всякакви импровизации за специални поводи. Поради това за мен е трудно да работя с очни линии тип фулмастер (с него въобще не може да се импровизира с различни по дебелина а наситеност линии и особено с по-прецизни форми). Перфектна очна линия постигам с течна такава с фина мека гъвкава истинска тънка четчица от косъм. Пак добре се получава със скосена мокра четка и наситени сенки. Никога не ползвам молив за очна линия. Той за мен е за опушен грим.

# 207
  • Мнения: 1 283
Вече пробвах и течната грижа. Наистина името и подхожда прекрасно-страшна грижа за кожата е този продукт! Моята кожа е суха и няколко часа след поставяне на крем пак е суха. С тези продукти обаче този проблем изчезна. Разликата е изключителна. Дори колежките ми я забелязаха. И няма как да бъде иначе. Кожата ми е мека, свежа, хидратирана и ухае на пролет. Много се радвам и благодаря за продуктите. Спечелихте си един клиент в мое лице, плюс още няколко...

# 208
  • София
  • Мнения: 20 084
Reinа, като те чета, явно сме с един тип кожа. Задължително пробвай течната грижа сутрин. Буквално събужда лицето за секунди.

Адри, благодаря!  bouquet Пробвам я от вчера.  Grinning Като първи впечатления мога да споделя, че и тя много ми харесва. Винаги пробвам със страх нови продукти, защото кожата ми е страшно капризна и реактивна, а в последните години разви и някаква алергия към определени козметични съставки.  Confused
Текстурата е много приятна, лека и водниста, като серум на водна основа.  Blush Ароматът ме изненада. Не зная защо очаквах да е същият като на маската, но не е - доста по-интензивен е, леко лимонов. И двата продукта създават невероятно усещане за свежест, но докато маската я чувствам по-зен и релаксиращо, течната грижа ухае и създава енергизиращо чувство.
Като апликация също много ми хареса - мека, лека, копринена текстура, която попива бързо, но не оставя кожата ми опъната и жадна. Няколко минути след нанасяне усещам лицето си сочно, освежено, добре хидратирано и някак светнало и енергизирано.  Blush
Утре ще опитам да съчетая течната грижа с някой от наличните ми кремове, защото въпреки усещането за хидратация, днес ми беше малко трудно да разнеса ББ крема си.

# 209
  • Мнения: 1 283
На мен пък маската ми хареса повече и като аромат, и като чувство за дълготрайна свежест, но и двата продукта си ги бива!

Общи условия

Активация на акаунт