Програма за подмладяване - диета с кленов сироп или сироп Madal Bal - тема 10

  • 64 741
  • 766
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 69
Днес трябваше да ми е 12-ти ден, но почнах захранването с прясно изстискан сок от портокал и грейпфрут, защото вчера едва изпих 1-2 дози от сиропа и не мога повече да го понасям. Днес и утре ще карам на сокове и в неделя най- после ще хапна така мечтаните плодове и зеленчуци. Това с ориза дето го правите ми се струва доста екстремно и в оригиналния вид на диетата никъде го няма това чудо.Аз съм изчела доста информация в американските сайтове по този повод и захранването се почва със сокове и бистър зеленчуков бульон, може и чай от мента. Но всеки сам си преценява. Аз след вчерашния ден не съм свалила нищо , но още не съм ходила до тоалетна. Надявам се от соковете да почна да си ходя вече без разслабващия чай.

# 46
  • Мнения: 362
Не съм чела анерикански сайтове,междинния с ориз е на ггарабитов.по мое усещане си е ок,и доколкото знам,ориза служи за метла на чревния тракт,като количество ориза е малко за 1ден,а дори на бебетата се дава оризова вода,явно това е идеята.но едва ли е проблем да го пропуснеш оризовия де н. важното е от тук нататък да спазваш захранването стриктно и ако си гладна,да пиеш сиропа добавъчно.не забравяй,че диетата свършва с последния ден Захрaнване,ако оскаш резултати.
Успех на всички

# 47
  • Мнения: 2 220
Здравейте! След първия ден на сиропа съм -800 гр. Чувствам се много добре, даже ми е по-добре отколкото на някаква диета с малко храна. Мисля да продължа 5 дни.  bowuu

# 48
  • Мнения: 9
Здравейте, момичета. От една седмица чета темите, мотивирахте ме да започна и аз със сиропа. От днес съм на него, за сега не чувствам глад, но аз по принцип през деня не се храня, хапвам към 6-7-8-9 вечерта. Имам за сваляне около 20 кг, и съм наясно, че от 10 дни сиропуване няма да успея да ги сваля, затова съм си поставила за цел поне - 7. Купих си кленов сироп 2литра за 72лв и това също ме мотивира, ноо съм все още 1ви ден, дано имам волята докрай да издържа. Единствено от кафето не мога да се откажа по 1-2 на ден си ги пия. Успех на всички. bouquet

# 49
  • Мнения: 2 220
Още 700 грама съм минус. Днес съм 66.9 кг. Чувствам се добре. Днес ми е ден 3, вече мисля за захранването - там ще е голямата трудност, но искам да го направя правилно, най-вече от здравословна гледна точка.

Темичката замря, ако някой е на диетата, нека да пише. Утре ще пускат кленов сироп в Лидл, мисля да го пробвам. Клас А е.  Thinking

# 50
  • София
  • Мнения: 136
Здравейте,отдавна мисля да направя тази диета! Два пъти съм сваляла по 20 кг с глад. Сега съм на суровоядство, в подготовка на диетата с кленов сироп. Потърсих на няколко места, но нямаше. Някои пробвал ли е лидълския? Успех на всички Simple Smile

# 51
  • Мнения: 2 220
Здравей, питах и аз, но вероятно никой не го е ползвал за диета, тъй като не е от постоянния асортимент. Мислех да го купувам, но видях, че в аптеката се продава литър за 40 лв. и реших да заложа на него.

На същите килограми съм като вчера и леко разочарована.  Sad Чакам и цикъл, обикновено не ми закъснява...

# 52
  • Мнения: 69
Ако се поразровите няколко страници назад ще видите , че доста хора са го ползвали този от Лидл и са доволни от него. Според мен няма никакво значение точно какъв е сиропа, просто целта му е да те засища. Колкото до цикъла на мен винаги ми закъснява като правя тази диета и е нормално, защото си променил драстично цялата си система и му трябва малко време на тялото ти да се нормализира. Тонина ти на кой ден си вече? И аз имах някои дни на задържане, но не се отчайвай. Ако разгледаш последните ми публикации съм проследявала всеки ден от диетата си и ще видиш как е протекло при мен за 11-12 дни. Успех!

# 53
  • Мнения: 653
Здравейте! В най-скоро време мисля и аз да се включа към вас, поръчала съм сиропа и тази или другата седмица започвам. В момента съм 60 кг при ръст 155 см, иска ми се поне 5-6 кг да сваля и да ги задържа така... но след 2 раждания свалянето на килограми ми стана доста сложно.

Имам приятелка, която вече няколко години прави по 2-3 пъти годишно диетата със сиропа и е супер доволна във всяко отношение.

# 54
  • Мнения: 9
Момичета, моля кажете нормално ли е след 2 дни на кленов сироп да съм свалила само 500гр. Възможно ли е да е от това, че утре чакам цикъла си... Разочарована съм, притеснена и гладна! Weary smile3511

# 55
  • Мнения: 3 499
Дидка, би ли споделяла тук как протича всеки ден от захранването, в смисъл какво си хапвала, има ли още свалени кг?
Ro-lab, напълно възможно е да е от МЦ.

Някой вече опита ли Лидълския кленов? На вкус как е?

# 56
  • София
  • Мнения: 136
Купих сиропа от Лидл. От утре почвам! Имам да свалям 4-5 кг от излишни поне 10 😉 . Такаче предполагам, че бързо ще стане. Струва ми се че захранването ще е по сложно!

# 57
  • Мнения: 69
Започнах захранването от 11 ден вечерта със сок от портокал и грейпфрут, защото ми беше писнал вкуса на напитката. На 12 ден пих цял ден сокове от каквото ми попадне - портокали , ябълки, праскови , моркови, лимон и грейпфрут. Смесвах всички заедно и беше много вкусно. 13 ти ден карах пак на сокове и чай от мента. Следобяд хапнах малко краставица и половин ябълка, че ми беше писнало и от соковете вече. Вечерта излизахме с приятели и хапнах малко шопска салата без сирене, че още беше рано да включвам млечни продукти. 14ти ден ядох само плодове и зеленчуци. Днес е 15ти ден от началото и съм пак на плодове и зеленчуци, преди малко си направих салата и включих малко сирене. Не спазвам режима, който споделят тук, а си карам по оригиналната версия, която е измислена още през 1940 година от Стенли Бъроус (Master Cleanse). Свалила съм само 500 грама някъде, но се чувствам добре.


p.s. Трябва също да се пие много вода , както по време на прочистването , така и при захранването.

Последна редакция: пн, 11 юли 2016, 17:32 от didka medenata pitka

# 58
  • Мнения: 2 220
Тонина ти на кой ден си вече? И аз имах някои дни на задържане, но не се отчайвай. Ако разгледаш последните ми публикации съм проследявала всеки ден от диетата си и ще видиш как е протекло при мен за 11-12 дни. Успех!

Днес ми е 4 ден, свалила съм за първите 3 килограм и половина, което не е никак много май, но няма да се отчайвам, права си, продължавам напред. Оказа се лесно и след идеи за един ден на сироп, после три, пет - последно реших да карам 7 дни и после да се захранвам.

Само днес ми беше малко лошо и криво на работа, но не съм гладна като цяло. Продължавам напред.  Hug

# 59
  • Мнения: 3 499
Започнах захранването от 11 ден вечерта със сок от портокал и грейпфрут, защото ми беше писнал вкуса на напитката. На 12 ден пих цял ден сокове от каквото ми попадне - портокали , ябълки, праскови , моркови, лимон и грейпфрут. Смесвах всички заедно и беше много вкусно. 13 ти ден карах пак на сокове и чай от мента. Следобяд хапнах малко краставица и половин ябълка, че ми беше писнало и от соковете вече. Вечерта излизахме с приятели и хапнах малко шопска салата без сирене, че още беше рано да включвам млечни продукти. 14ти ден ядох само плодове и зеленчуци. Днес е 15ти ден от началото и съм пак на плодове и зеленчуци, преди малко си направих салата и включих малко сирене. Не спазвам режима, който споделят тук, а си карам по оригиналната версия, която е измислена още през 1940 година от Стенли Бъроус (Master Cleanse). Свалила съм само 500 грама някъде, но се чувствам добре.


p.s. Трябва също да се пие много вода , както по време на прочистването , така и при захранването.

Можеш ли да споделиш тук каква е оригиналната версия на захранването?

Общи условия

Активация на акаунт