Програма за подмладяване - диета с кленов сироп или сироп Madal Bal - тема 10

  • 64 745
  • 766
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 499
Какво правите, когато не се чувствате добре от гладуването? Пиете повече вода или повече сироп? Минава ли или е период, през когото трябва да се премине? Лекарства не е желателно да се приемат, кафе пия, но чисто.

didka medenata pitka, браво!!!  Hug Железна си! 400 гр. на този етап не са никак малко.

# 31
  • Мнения: 69
Плодче ако ти е гладно пиеш от сиропа, ако просто те боли глава или ти е некомфортно пий колкото можеш повече вода , тя чисти токсините. Аз вече не чувствам глад, даже вчера едва изпих 4 дози от сиропа, но вода пия страшно много. За 2 дни почти изпивам десет литрово шише (заедно със сиропа).
Ще карам докато стигна 62 кила, най-вероятно до петък, че сега съм 63,5.


p.s. Аз пия лекарства , защото имам артрит и няма как да ги спра, Пия ги от 3-4 години и точно от тях качих близо 15 кила за този период.

# 32
  • Мнения: 2 220
Здравейте, някой комбинирал ли е сиропа с някаква храна, примерно да замести 1-2 хранения и как точно? Благодаря предварително, ако някой се отзове. Струва ми се доста драстично 10 дни само със сиропа, иначе съм заредила съставките и умувам.

# 33
  • Мнения: 362
Didka medenata pitka, не се тревожи.помня че и аз бях в застой и чак на края на захранването кантара тръгна надолу рязко и общо при захранването паднаха 3 kg и половина.и с 5-те кг от дните на сиропа станаха 8.и тъй като това дето свалих беше само от талията,резултата беше видим и впечатляващ:)
Плодче,ако ти е прималявало от глад, пробвала ли си да удариш няколко лъжици от конценртата на сиропа? Това го бях чела тук в темите ,някоя мацка беше пробвала така,и аз го пробвах. Някъде към 9ти ден ми стана лошо от глад,но не това прилошаване като в 3-4 ден,знаете за кое говоря.тогава се сетих за този съвет и изпих 4 лъжици неразреден сироп, направих си ментов чай със сиропа вместо мед,и без лимон,изпих ги и нещата се нормализираха.
Тонинна, ако 10 дни ти се виждат драстични, направи го за 5 дни плюс 5захранване.ако искаш резултати
Иначе пак ще си гладна, но едва ли ще свалиш.

# 34
  • Мнения: 2 220
 
Тонинна, ако 10 дни ти се виждат драстични, направи го за 5 дни плюс 5захранване.ако искаш резултати
Иначе пак ще си гладна, но едва ли ще свалиш.

Може би си права. Изкушавам се да опитам, но се опасявам да не се чувствам много зле, тъй като и без това в последно време постоянно съм уморена...

# 35
  • Мнения: 362
Тонинна,предлагам ти ако никога не си опитвала да сиропуваш,изкарай на сироп един ден.просто да видиш какво е усещането.не е толкова страшно,колкото звучи.още повече,храненето по три и повече пъти дневно е навик и социална дейност и навик и за дъвчене,,а не че имаме нужда биологически и за оцеляването на организма от толкова тъпкане.просто трябва да преодолееш психическата бариера. Направи няколко дни след еднодневката  3дни сироп с 3дни 3захранване,има ги примерни на сайта на гарабитов,и едва тогава на пълна версия.

# 36
  • Мнения: 2 220
Добър съвет, мисля да го последвам. Благодаря ти!

# 37
  • Мнения: 151
Здравейте, искам да попитам първия ден от захранването какво хапвате правите ли си ориза или нещо друго хапвате?

# 38
  • Мнения: 69
Ден 11 - пак само около 400 грама. Май вече ми писна с тоя сироп. Не ми се спира, защото не съм стигнала до където искам, а и имам още малко от корема да свалям, но май ще го оставя за следващия път.  Исках поне още едно килце, но то ще падне по време на захранването сигурно.

# 39
  • Мнения: 3 499
Ще следвам съветите ви и дано всичко е нормално този път. Направих си коктейла и днес отново започвам.

Дидка, 400 гр. надолу след десетия ден са си направо супер. Не се отказвай и още минуси ще има, след като се чувстваш добре и не изпитваш глад моят съвет е да продължиш, но най - много до 14-тия ден, по - дълъг период не е препоръчителен, а и после има още толкова захранване, то си е цял месец.

# 40
  • Мнения: 98
Здравейте, колеги Laughingднес започнах и аз със сиропа. Преди два месеца успешно изкарах десет дена с Madal bal и  свалих общо със захранването 11.8кг. Този път ще пия сиропът на Здравница, който не е толкова сладък и концентриран. Цялото 10 дневно гладуване премина сравнително леко.Слабо главоболие имах само през 4ят ден.Проблемът беше слабителният чай,който ми причиняваше дискомфорт.Умишлено не използвах кантар през дните на гладуването. Теглих се на 11 и 22 ден.Желанието за храна изчезва още 3-ят ден.Ако някой  има въпроси към мен ще отговоря с удоволствие.Пожелавам на всички сиропуващи много воля,търпение и страхотни резултати!

# 41
  • Мнения: 151
Здравей, когато пи Мадал Бал първия ден от захранването с ориз ли беше или нещо друго? Благодаря Simple Smile

# 42
  • Мнения: 98
Здравей, когато пи Мадал Бал първия ден от захранването с ориз ли беше или нещо друго? Благодаря Simple Smile
.   Да, с ориз.Това е междинният ден, много неприятен вкус ...подправих го с малко лимон и Мадал бал  Simple Smile

# 43
  • Мнения: 2 220
Днес "вечерях" с напитката, а деня започнах с действието на слабителен чай, след това съм яла само диня, малко череши и една варена царевица. Не съм гладна изобщо. Утре мисля да съм цял ден на коктейла и ако не е много страшно, ще го направя 3 дни. Повече ми е трудно да си го представя. Започвам от 69 кг., висока съм 165. Крайна цел няма, отдавна не съм била по-малко, а ужасно много искам да отслабна. Пожелайте ми успех!

# 44
  • Мнения: 2 220
Добро утро! Днес отчитам -600 гр. след вчерашния разтоварващ ден с кленова вечеря. Продължавам с ентусиазъм, дано успея, че съм много голям чревоугодник и ми е адски трудно.

Заредила съм си за работа 4 коктейла, довечера вкъщи ще изпия още един. Правя ги с джинджифил и ми допада сгряването,  което усещам отвътре. Лек ден, момичета!

Общи условия

Активация на акаунт