Програма за подмладяване - диета с кленов сироп или сироп Madal Bal - тема 10

  • 64 743
  • 766
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 499
didka medenata pitka, браво за минусите. Hug
Аз изкарах само на 27-ми на сиропа, на 28-ми имахме годишнина, отпразнувахме я, а вчера имахме именници и така. Днес почивка отново и от утре нов старт. Simple Smile

Слънчев, усмихнат и успешен ден!

# 16
  • Мнения: 69
Ден пети- кантарът не е мръднал от вчера  Banghead . А нещо започвам да се чувствам отпаднала и ми бучат ушите, сигурно е от ниското кръвно. Дано като пийна кафе да ми мине. Не знам дали ще издържа поне до края на седмицата даже.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 289
И при мен за няколко дни не е мръднал кантара. Чудя се дали да се захранвам вече, обезверих се. Иначе по план трябва да изкарам днес и утре още.

# 18
  • Мнения: 69
Avarice ти колко дни караш вече и колко свали досега?

# 19
  • София
  • Мнения: 1 289
12 дни, 5 кг съм свалили първата седмица и това е...

# 20
  • Мнения: 69
Предполагам , че това е нормално. Аз преди години я правих 2 пъти през 6 месеца за по 2 седмици и свалях и двата пъти само по 5 кг . Не знам защо сега се надявах на повече като четях за големите успехи на другите , но колкото толкова. После ще си продължа на плодове, зеленчуци и салати, без никакви боклуци и дано смъкна още малко до края на месеца за морето.

# 21
  • Мнения: 69
Ден шести- 700 грама надолу. Значи няма да се отказвам, вчера се бях отчаяла като кантара не беше помръднал. Дотук 3,200 кг. свалени за 5 дни.

Последна редакция: сб, 02 юли 2016, 08:21 от didka medenata pitka

# 22
  • София
  • Мнения: 32
Здравейте Simple Smile някой има ли проблем с шофирането по време на диетата? Мерси

# 23
  • Мнения: 69
Ден седми започва с още половин кило надолу. Още се чудя дали да карам 10 или 14 дена, но както дойде. Трябва още да смъквам от корема.

p.s. И аз малко се притеснявам с шофирането , че ми е замаяно леко, но се справям.

# 24
  • София
  • Мнения: 32
Първи ден ми е, пих кафе и чувствам глад. Вкусът на сиропа не е лош, но не ми се пие  Sad надявам се да не се изкуша от храна, когато другите около мен ядат

# 25
  • Мнения: 69
Ден осми пак съм в застой. Кантарът не е мръднал днес, но продължавам напред. След седем дена съм около 4 кила надолу, не е зле , но можеше и по добре. Имам още около 10 кила за сваляне докато стигна мечтаните 55, които бях преди няколко години. Чувствам се ок и ще карам докато мога, но поне до десети ден. Кафето не съм го спирала, защото съм с ниско кръвно, но го пия без захар и мляко, капвам само по малко сироп.

# 26
  • Мнения: 69
Девети ден - само 400 грама надолу, надявам се поне да е само мазнини. Нещо почвам да се отчайвам, за осем дни само 4,100 кг. свалени. Ще видя утре как е и май ще почвам захранването от четвъртък. Вече не изпитвам глад и мога да продължавам още , но вкуса на напитката така ми е скиснал вече.

# 27
  • Мнения: 3 499
Прекъснах гладуването. Вчера ми беше много зле, отпаднала и замаяна бях, поуплаших се понеже всеки ден шофирам, изминавам на ден по 200 км. Точно ми призля, докато шофирах. Предполагам жегата е допринесла за състоянието ми. Ще изчакам ден - два и пак ще направя опит, като ще гледам повече вода и повече коктейл да пия.

# 28
  • Мнения: 362
Дидка,спокойно,вървиш си нормално,за 10 дни 5 кг си е в реда на нещата,и тъкмо тогава според мен се започва топенето на сланинките.3-4 кг началните са само прочистване на червата.аз поне свалям още кила и при захранването.
Eвървйс,ти какъв резултат гониш? Ти най упорито си тук,и все е пълна версия,не се ли стопи бе момиче:)
Плодче,сигурно е от жегите плюс гладуването.може би юли и август не са най добрите месеци за сиропуване

# 29
  • Мнения: 69
Десети ден започна с едва 400 грама надолу. Мислех да ми е последен, но ще карам още 2 поне.

Общи условия

Активация на акаунт