Пазаруване от Емаг

  • 6 304
  • 23
  •   1
Отговори
  • Плевен
  • Мнения: 1 615
Здравейте!Искам да поръчме кухненски робот от Емаг.Искам да попитам дали е сигурен.Някой пазарувал от него?Отзиви?Ще поръчам ето този http://m.emag.bg/kuhnenski-robot-bosch-800-w-2-skorosti-funkcija … 01m/pd/D86TJYBBM/.Може ли мнение?

# 1
  • Мнения: 2 817
Сайтът е ок, но за рекламация не разчитай. Ние така изгоряхме с една кафе-машина. Работи 1 месец и след това спря да работи. Пращахме я два пъти за рекламация и ефект нула. Връщат я със становище "Нищо ѝ няма".

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   Виж и тази тема – цък. Peace

# 3
  • Плевен
  • Мнения: 1 615
Благодаря.Прегледах отгоре-отгоре и май се отказах да пазарувам от там.Проблема идва при рекламациите.Така че май ще разчитам на магазините за техника в града.

# 4
  • София
  • Мнения: 448
Благодаря.Прегледах отгоре-отгоре и май се отказах да пазарувам от там.Проблема идва при рекламациите.Така че май ще разчитам на магазините за техника в града.

Аз техника от там не купувам. Пазарувала съм всякакви други стоки, имат добри промоции. Но техника НЕ!

# 5
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 414
Купувала съм ютия, миксер и таблет. Не съм имала проблеми към момента. Peace

# 6
  • Мнения: 5 215
Купувала съм доста неща от там, включително и техника. Доволна съм от обслужването и цените.
Нищо не ми се е разваляло (все още), но ако се развали, знам закона и ще си търся правата, така че изобщо не се притеснявам.

# 7
  • Мнения: 958
Нищо не ми се е разваляло (все още), но ако се развали, знам закона и ще си търся правата, така че изобщо не се притеснявам.
Без да се заяждам, но това че знаеш закона с какво ще ти помогне?

Да ти кажа честно, имаш големи основания да се притесняваш, ако нещо ти се развали...

# 8
  • Мнения: 5 215
По-важната е последната част на изречението.
Ще ми помогне, че няма да чакам пари на 2рия ден след като съм върнала продукт и в случай на некоректно отношение ще уведомя, когото трябва а не само форума примерно.

Да ти кажа честно, имаш големи основания да се притесняваш, ако нещо ти се развали...
Какво се случи с теб? Не ти уважиха рекламацията и не ремонтираха продукта, или не ти върнаха парите, ако не е можело да се ремонтира?

# 9
  • Мнения: 4 188
Един принтер бях купил по Коледа, който върнах, защото се оказа дефектен. Мотаха ме повече от три месеца, докато ми върнат парите. Не бих пазарувал никога от там.

# 10
  • Мнения: 9 441
От Е МАГ имаме таблет, ютия , сешоар, ударна бормашина и за момента нямаме проблеми. Пу-пу Mr. Green

# 11
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 323
Рекламациите са ад. Връщам след известно ползване слушалки бийт студио за ремонт. Получавам си ги в същото състояние, в което съм ги изпратила. На въпроса защо не са оправени, ми беше отговорено, че нищо им няма. При втория път имаше напредък - засякоха повредата, но не можело да се направи поправката. Между другото, сервизите им са в Румъния и чакането е голямо. Имах невероятния късмет, че бройките от моя модел бяха свършили и ми възстановиха сумата. С рекламациите наистина трябва да сте много упорити. Аз успях да измъкна и някакъв телефон, на който ми отговаряха веднага на всички въпроси. След много неуспешни опити да се свържа, още на втория път се усетих и поисках номер, на който ще ми отговарят на въпросите. Операторите не бяха много подготвени и ме прехвърлиха към някакъв офис.

# 12
  • Мнения: 958
Ще ми помогне, че няма да чакам пари на 2рия ден след като съм върнала продукт и в случай на некоректно отношение ще уведомя, когото трябва а не само форума примерно.

Кого ще уведомиш точно?
Румънски знаеш ли?
А румънските закони познаваш ли ги?

# 13
  • Плевен
  • Мнения: 1 615
Прочетох мненията и се отказах да купувам от там.Просто нямам време да се занимавам месеци с рекламации и звънене ежедневно по телефони.Купих си робота от Технополис.При проблем -при тях.Поне сервиза им е в България!Благодаря за споделеното мнение!

# 14
  • Мнения: 5 215
Ще ми помогне, че няма да чакам пари на 2рия ден след като съм върнала продукт и в случай на некоректно отношение ще уведомя, когото трябва а не само форума примерно.

Кого ще уведомиш точно?
Румънски знаеш ли?
А румънските закони познаваш ли ги?
Европейският потребителски център и Комисията за защита на потребителите. Ако не ми върнат парите в срок ще уведомя и полицията.
Не и не ми е необходимо.
Не и не ми е необходимо.

Не отговори какво се е случило с теб?

Общи условия

Активация на акаунт