Клиника Малинов - клиниката със сърце :) (12)

  • 43 788
  • 726
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 863
Люксен, то времето минава  Naughty
Блинг, акаме в гърне вече. Но си е диване, спор няма, стискайте всички зъби от сега за по едно такова  Party
На РД преди почти 2 м.
Скрит текст:
Перу, прекрасна е Ида!  Heart Eyes
Все едни руси принцеси са малиновите момиченца - и Ели, и Иси, и Ида. Дано и моята буба се метне на татко си блонди Praynig

# 46
  • Мнения: 6 041
Малка, сладка кукла. Та значи в Малинов ги извайват до съвършенство девойките ... и викате, че са все русички  Party Искам и аааз  Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 5 894
Охх Heart Eyes Благодаря за промоцийката Перу Heart Eyes Страхотна е русокоска.
Аз също имам слабост към русите ангелчета, защото съм натурално блонди /е в момента съм в друга цветова гама Rolling Eyes/. Силно се надявам, че русото ще надделее при нас. До сега винаги е преборвало тъмните коси в родата. Само се надявам ММ да пусне малко ген за цвета на очите, че картинката да е пълна и може и някоя къдрица Rolling Eyes Много съм скромна Mr. Green

# 48
  • София
  • Мнения: 863
Блингче, Боби, от сърце ви пожелавам да ви се сбъднат желанията Hug

# 49
  • Мнения: 5 894
Важното е да е здраво, че с времето все повече ми се изправя косата и аз да съм здрава, че да го гледам Praynig Поръчала съм си щерка по възможност, дано "съдбата" ме възнагради Heart Eyes Ако не ще го правим наследник на док  Mr. Green Вярвам, че всичко, което се случва е с някаква причина. Представете си, че на децата ни им е отредено да се превърнат във важни личности за много хора. Просто трябва да се появят на този свят в точно определен момент.

# 50
  • Мнения: 3 126
Аз също исках щерка, но когато съдбата ми даде син и бързо ми го отне си дадох сметка, че полът няма значение. Важното е да е здраво, да се роди на термин и аз да съм здрава да си го гледам.
Блинг, надявам се нашият точен момен да наближава! Все още вярвам, че тази година е подходяща за сбъдването на тази ни мечта!

Последна редакция: сб, 09 юли 2016, 11:46 от Poly84

# 51
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Искам да споделя нещо, ще го сложа в скрит текст, че някой може да си помисли, че си измислям.
Скрит текст:
Връщахме се от София след трансфер. Аз бях на задната седалка, опънала се на двете седалки, че уж да се пазя от дупките по пътя. Беше ми едно песимистично след загубата на първото бебче, някак след втория трансфер нямах надежда. И изведнъж пред очите ми се появи малко русо ангелче, с къса косичка, момченце. Разплаках се. Видях го много осезаемо как  ми се смее. След време си помислих, че нещата не се връзват - първо -върнаха ми 2 ембриончета, пък аз виждам едно детенце, после се оказа, че ще имаме момиченце, а това, което видях, беше момче, по-нататък, като се роди, беше с тъмна косичка доста дълго и съвсем не ми пасна на видението. Докато един ден Ида не заприлича 1 към едно с онова дете -  с къса руса косичка, бойна за 2 момчета !
Пожелавам от сърце на всички да гушнете в най-скоро време по едно /че и две, за който му сърце иска/ здрави ангелчета  Hug Hug Hug

# 52
  • София
  • Мнения: 5 193
 Heart Eyes Прекрасна Ида!
Аз винаги съм си мечтала за русо, къдраво момиченце и сега като я погледна чак страх ме хваща.  Blush

# 53
  • Мнения: 19 689
perunika, разтуптя ми сърцето с тази история.

# 54
  • Мнения: 3 047
perunika, разтуптя ми сърцето с тази история.

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Перу, прекрасна Ида  Heart Eyes

Ние като се прибирахме след пункцията до Варна, видях облак, който приличаше на повито бебе и бях сигурна, че нещата ще се получат, а след трансфера видях облак във формата на огромно сърце и гонусетих като знак, че в мен ще има още едно сърце, което да гушна здраво по термин  Flutter

# 55
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Колко красиви истории ... да са здрави и щастливи всички бебета, а и ние също. А дали в клиниката правят руси синеоки бебета ще видим скоро, аз само мога да се надявам да е така 😂😂😂
Пс аз съм кестенява, като малка съм била къдрава, а всички в родата ни са синеоки ... надявам се и Бебо някой ден да наследи на моите очи.
Размечтах се 😃

# 56
  • Мнения: 3 126
Много хубави истории момичета!
Нареждам се и аз на опашката за едно русокосо и синеоко ангелче  Simple Smile

# 57
  • Мнения: 5 894
Умирам за синеоки бебоци, но няма кой да пусне синичко най-много зелено или пъстро Heart Eyes
Аз многократно съм ви споменавала, че имам много силни и вярни предчувствия за себе си и хората около мен.
Скрит текст:
За съжаление имах лоши преди опита, както и такива в миналото относно загубите. Далече преди периода на бебеправене. Като си направих сметка направо не можах да повярвам как всичко се е сбъднало. Лошото е, че все ощеимам лоши усещания и колкото и да се опитвам да мисля позитивно в главата ми изскача само едно 3. Дали ще е трети опит или нещо друго времето ще покаже.
По време на трансфера док само наричаше това да е моето бебе, да се върна бременна, а аз му отговорих, че не искам просто да съм бременна, искам този път да е до край. За съжаление прибавих още една звездичка на небето, но знам, че някъде там всичките четири ме гледат и пазят Heart Eyes
Въпреки това се радвам, че останах с приятни спомени от процедурата и някакси ми беше "вълшебно". Особено след трансфера въпреки всичките страхове предчувствах положителния тест и непрекъснато си повтарях, че ако не друго поне за тези десет дни съм Б. Е, явно имаше защо всички усещания да са толкова противоречиви, защото макар и за кратко се получи.

Последна редакция: нд, 10 юли 2016, 18:04 от 💎Bling-a-ling💎

# 58
  • Мнения: 6 041
Ох, какви хубави истории разказвате  Heart Eyes Много мило ми става. Дали като започнем и ние ще имаме някакъв знак от съдбата?!?! Силно се надявам и моето детенце / дечица да ми дадат някакъв сигнал, а още повече да си ме намерят още от първия път  Praynig Пожелавам и на вас същото и да си бременеем заедно съвсем скоро.

# 59
  • София
  • Мнения: 1 690
Блинг, благодаря ти за прекрасната темичка!
Дари, пожелавам ти да мине без болка цс, всичко да е наред и скоро след това да си бременна.
И успех на всички!
Да ви призная бях доста разстроена след последната ни среща с док. Сама си бях решила и пуснала хормони и вит. Д, но той сега изобщо не иска да се занимава с мен, фокусирал се е върху сг и сега 2-3 месеца любимия ще е на добавката, която му изписа. И чакаме. Това ме напряга мен, защото в началото си говорихме с док как аз и мъжа ми сме едно цяло и трябва заедно да вървят нещата, а сега нищо не правим с мен, нищо не проверяваме, не следим, а нали съм с резерв на границата, както той се изрази. Тревожа се. И всеки месец - нищо... Sad

Общи условия

Активация на акаунт