Как забременяхте?

  • 51 044
  • 183
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 697
Първия път планирано- след 6 мес.завърши със спонтанен аборт в 13 г.с. на Великден.
Втория път след 3 мес.тежка бременност на легло и болници...
Трети път ,преди една седмица имах втора бледа черта на 3 теста,но вчера ми дойде  Cry

# 106
  • София
  • Мнения: 22 967
Първия път планирано- след 6 мес.завърши със спонтанен аборт в 13 г.с. на Великден.
Втория път след 3 мес.тежка бременност на легло и болници...
Трети път ,преди една седмица имах втора бледа черта на 3 теста,но вчера ми дойде  Cry


Да не е цветна бременност? Защо не си направиш кръвен тест?

# 107
  • Мнения: 697
Всичко свърши,текат едни парцали.

# 108
  • София
  • Мнения: 22 967
Много съжалявам, стискам ти палци чудото да се случи скоро.  Hug

# 109
  • Мнения: 45
Първият път беше планирано,след 2 месеца опити,но завърши със спонтанен аборт в 8 г.с. Sad
Вторият път след 8 месеца опити,бях започнала да се притеснявам вече..

# 110
  • Мнения: 13
Планирано, стана за около три месеца. В сряда видях двете чертички и събота съм на преглед. Много се вълнувам, защото ми е първа бременност и много желана Simple Smile

# 111
  • гр. Бургас
  • Мнения: 139
Първия път - планирано . Получи се от един единствен опит в деня на овулация , изчислен от мобилно приложение .. и под планирано имам предвид ,че сутринта спонтанно казах на ММ ,че искам бебе и вечерта дори не го обсъждахме.
Втория път (вече съм в 15г.с.) - също планирано и много желано . Получи се от втория месец .
Първата бременност беше повече от лека и разкошна , завършила с много тежко раждане .... сега втората върви също толкова леко , само дето този път няма да се мъча да раждам нормално.

# 112
  • Мнения: 144
Така искам и аз да видя двете черти на теста вече!  Rolling Eyes

# 113
  • Мнения: 72
 Simple Smile Здравейте, да се включа и аз.Беше планирано,но стана много бързо и в началото малко не реално ми се струваше.Дори на двата ми теста за бременност чертичките бяха много бледи и се чудех дали не ми се привижда втората чертичка  Crazy .В момента съм в 24 г.с. Simple Smile. Леко бременеена на всички бъдещи и настоящи мами.

# 114
  • Мнения: 126
Здравейте, нека и аз се включа  Grinning
Правихме опити 4 месеца, преди 2 месеца биохимична бременност, вчера на 3-ти ден закъснение видяхме 2-те чертички, втората по-бледичка, но ясно изразена, а днес на 4-ти ден още по-наситена 2-ра чертичка. Blush Интересното е, че забременях по време на ужасен стрес и преди на направя теста след като вече имах закъснение, мислех, че имам киста или хормонални проблеми, но имах и едно вътрешно усещане, че може би този месец чудото е станало и въпреки това бях готова да видя една чертичка.

# 115
  • Мнения: 8
Ние пробвахме 6 месеца преди да видим 2-те чертички.Лятото,сутринта преди да заминем на море си направих тест и той се оказа положителен Simple Smile

# 116
  • София
  • Мнения: 63
Ние въобще не бяхме планирали и понеже ползваме предпзни средства винаги, не очаквахме нищо такова да ни се случи. Така че го хванах доста късничко, вече в 7 г.с. и си направих 3 теста, щото си мислех, че това не може да е така  Rolling Eyes. Не, че не бях се размрънкяла, че вече ми е време, но според таткото все още не сме били финансово стабилни. Аама вече каквото такова  Laughing , и двамата много се радваме.

# 117
  • София
  • Мнения: 11 494
С какви предпазни средства забременяхте?

# 118
  • София
  • Мнения: 63
С презервативи Durex, но е ясно, че колкото и да са малки вероятностите да те подведат, все пак ги има. ☺
С какви предпазни средства забременяхте?

# 119
  • София
  • Мнения: 8 652
Аз съм забременявала с противозачатъчни. Завърши със спонтанен аборт в ранна седмица, когато всъщност и разбрах, че има нещо. По това време имах цистит, пих антибиотик и въобще не се и сетих, че не може да стане.

В момента съм бременна, забременях планувано, с проследена овулация. Имам дете и мисед аборт в края на лятото миналата година. Изчакахме няколко месеца, направихме някои основни изследвания и сега се получи отново.Надявам се този път успешно.

Общи условия

Активация на акаунт