Как забременяхте?

  • 51 083
  • 183
  •   1
Отговори
# 90
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 145
Планирано със следене на овулация и на 3 месец стана бебока (:

# 91
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
№1 - планирано и желано, случи се след около 3 месеца опити.
№2 - непланирано, но желано.

# 92
  • Мнения: 29
Ние решихме да спра противозачатъчните, но да си продължим нормално... без да го мислим, да смятаме овулация... единствено реших да ограничава цигарите.  
След точно 10 месеца добрата новина е на лице ❤

# 93
  • Мнения: 4 859
По принцип имам проблем-поликистозни яйчници,но...
Планирано и почти веднага -средата на януари почнахме да не се пазим и първите дни на февруари ,вече бях бременна Mr. Green
Вторият път (за съжаление 'кухо яйце' и аборт)-непланирано-скъсан презерватив,но пак желано.Точно  по същото време съм забременяла ,както и с дъщеря ми.
Надявам се следващият път да е  успешно-без значение планирано или не.

# 94
  • Мнения: 1
1-ви път:Планирано.На третия месец,но извънматочна (премахната една тръба чрез лапароскопия)
2-ри път:Планирано.След 2 год. и 6 мес. вече бях свикнала с неуспехите и когато най-малко очаквах се случи  EFP  След три дни влизам в дългоочаквания 9-ти месец  Heart Eyes

# 95
  • Мнения: 27
Бяхме се скарали с приятеля ми, виновната бях аз, а той е по- голям с 13г. и все мрънка, че иска дете и така реших да спра да се пазя и да видим какво ще стане.... то пък взе, че стана от първия път Simple Smile

# 96
  • Мнения: 75
Първият път не планирано,но страхотна изненада,много желано и обичано.Втория път ни отне 5 месеца.Сега съм съвсем в началото на бременността. Party

# 97
  • Мнения: 355
Планирано и сравнително бързо; през месеците, в които го правихме и той, и аз много пътувахме, та отне някакво време. Беше ни страх да отлагаме повече, понеже за съжаление имам срок на годност. Ест в следващите месеци докато родя всичко може да се случи, сега се пазя, ходя като баба да не падна на леда и съжалявам, че не стана по-рано, за да кажа с кеф на работодателите ми в този леден и мрачен януари, че по здравословни причини ще работя от къщи.

# 98
  • Мнения: 3
Мислех,че ще стане от първия път,но отне 8-9 месеца и стана в месеца,в който мислех ,че нямам шанс.Не знаем кога точно се е случило... Peace

# 99
  • Мнения: 5 468
И при мен стана както е описано в предходното мнение-мислех,че ще стане веднага, а то стана след около 9 месеца.

# 100
  • Мнения: 18
Аз бих казала, че стана трудно...
Чакахме 3 години, в които всички доктори и изследвания казаха "всичко ви е наред", но резултат нямаше. Накрая стана, но  кухо яйце. След още 3 месеца чакане дойдоха отново двете положителни чертички, сега чакаме да потвърдят, че няма да се повтори ада от преди 3 месеца

# 101
  • Мнения: 112
Аз бих казала, че стана трудно...
Чакахме 3 години, в които всички доктори и изследвания казаха "всичко ви е наред", но резултат нямаше. Накрая стана, но  кухо яйце. След още 3 месеца чакане дойдоха отново двете положителни чертички, сега чакаме да потвърдят, че няма да се повтори ада от преди 3 месеца
Стискам палци , дано всичко е наред този път  Hug

# 102
  • Мнения: 12
Планирано, след 6 месеца опити. Simple Smile Видях си двете чертички в събота  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes newsm76

# 103
  • София
  • Мнения: 23 060
Планирано, след 6 месеца опити. Simple Smile Видях си двете чертички в събота  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes newsm76

Честито.  bouquet

Аз бих казала, че стана трудно...
Чакахме 3 години, в които всички доктори и изследвания казаха "всичко ви е наред", но резултат нямаше. Накрая стана, но  кухо яйце. След още 3 месеца чакане дойдоха отново двете положителни чертички, сега чакаме да потвърдят, че няма да се повтори ада от преди 3 месеца

Стискам палци и аз. Щом всичко ви е наред може и заради стреса да не ви се е получавало.  Hug

# 104
  • Германия
  • Мнения: 3 444
Ние решихме да спра противозачатъчните, но да си продължим нормално... без да го мислим, да смятаме овулация... ❤

С мм сме заедно от 9 години, в началото бях на противозачатачни за 1-2 години, спрях ги, не ми харесваше, че от тям май понапълнях. След това минахме на презервативи. Един ден решихме да пробваме за бебе, и двамата бяхме готови ... е, отне ни 5 години!

При мен нямаше проблем, но не съм следила овулация и нищо по-специално не сме правили, за да забременея, а и някак си като че ли все не беше подходящ момета. Е, след 4 години напразни опити се оказа, че проблемът е в мм - само около 1/4 от неговите плувци не са слепи, куци и/или неориентирани.

С тази информация като че ли се успокоихме, че все пак имаме шансове да забременеем по нормален път. И продължихме да си караме по старо му. И когато най-малко очаквах взе че стана, някъде около 9 месеца след гореспоменатия преглед

И така, до сега бременноста ми премина без никакви проблеми или усложнения и след 2-3 седмици ще се срещнем с нашето дългоочаквано съкровище

Общи условия

Активация на акаунт