Balea, Alverde, Catrice, Essence - 28 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 110 402
  • 724
  •   1
Отговори
# 705
  • Сoфия
  • Мнения: 295
Има ли някой доволен от хайлайтъра на Аура?  newsm78
Вчера се загледах в тях, не изглеждат лоши, но знам ли....
С каква четка нанасяте хайлайтър? Досега не съм ползвала  Embarassed На Аура дали има подходяща четка?

Някой в София виждал ли е открит рафта с козметиката на Лили? В магазините в които влизах още не са открити?  bouquet

# 706
  • Мнения: 2 742
В магазина на Лили в МОЛ Сердика пише откриване на 21.09 . Едва ли са ги пуснали някъде в града, щом в моловете още ги няма.

# 707
  • Сoфия
  • Мнения: 295
В магазина на Лили в МОЛ Сердика пише откриване на 21.09 . Едва ли са ги пуснали някъде в града, щом в моловете още ги няма.
Oооо значи ще си почакаме  Cry Зачудих се, защото в едно от Лили-тата видях, че вече е наредено зад завеската, но уви  bouquet

# 708
  • Мнения: 24 612
Отзиви за тези капсули за лице?
http://www.dm-drogeriemarkt.bg/bg_homepage/beauty/579466/balea-kapsuli.html
Днес се загледах в едни със зелен чай, за намаляване на бръчки около очите....

# 709
  • Варна
  • Мнения: 375
Майка ми ползваше хидратиращите капсули и беше много доволна,с мека и свежа кожа.От известно време обаче не ги откривам в магазините,за да тествам и аз.

# 710
  • Мнения: 2 742
За каква възраст са подходящи тези капсули? Основно ме интересуват тези за около очите, стават ли за под 30 г?

# 711
  • Мнения: 596
Капсулите съм ги ползвала и съм супер доволна,констатират много добре.

# 712
  • Мнения: 4 009
Не са ли много мазни тези капсули?

# 713
  • Мнения: 17 546
Съдържанието на капсулите е много интересна материя. Хем овлажняват и изглаждат, хем не омазняват, а дори матират кожата. Харесвам ги!

# 714
  • Мнения: 221
Момичета влизам да похваля шампоана и балсама Garnier ultra doux с камелия и арган.
Освен страхотния аромат,при мен омекотява страхотно и помага много за разплитането.Косата ми изглежда по-жива и подвижна сякаш.  Heart Eyes

Освен това от днес са намалени в ДМ.  Crazy

# 715
  • Мнения: 4 009
Скипър,тази серия и аз много я харесвам.Маската и олиото също са супер.

# 716
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 513
Момичета, моля препоръчайте ми хубава кръгла четка за сешоар, ако може с естествен косъм от ДМ или Лили! Hug

Да се самоцитирам, моля дайте насоки! Hug

# 717
  • Мнения: 2 622
Момичета, помощ!  Praynig Някой да е виждал в София из Аурите ето тази четка:

Скрит текст:

Обърнах магазините да я търся.

# 718
  • Мнения: 446
Момичета, имам мобилното приложение на DM, преди малко получих съобщение за нови отстъпки, а като отворих - нищо, празно. Някой друг има ли такъв проблем?
За втори път ми се случва... newsm12

# 719
  • Мнения: 119
Момичета, моля препоръчайте ми хубава кръгла четка за сешоар, ако може с естествен косъм от ДМ или Лили! Hug

Да се самоцитирам, моля дайте насоки! Hug

В ДМ наскоро видях, че има кръгли четки с естествен косъм от диво прасе, различни размери. Аз също им се чудя и ще се радвам ако някой, който ги е ползвал, сподели впечатления  Peace

Общи условия

Активация на акаунт