В кой месец спряхте работа?

  • 8 960
  • 201
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 408
Спрях в 37 г.с и то защото получих контракции иначе исках още поне две седмици да ходя на работа, защото ми беше приятно и така бързо минаваше времето, не ми пречеше. Но при всеки е различно прецени си сама. Имам приятелка, която беше на работа до последния ден, но и работата и е такава, а майка ми в  деня преди да роди брат ми беше на дело в съда и изповядваше сделки (тя е адвокат).

# 181
  • Мнения: 127
Спрях 45 дни преди термина

# 182
  • София
  • Мнения: 20
В 6 месец, защото колежките в офиса пушиха без да отварят прозорците #Cussing out #2gunfire #2gunfire

# 183
  • София
  • Мнения: 3 688
Малко преди да взлезна в 9ти месец и то защото беше зима и ме беше страх да шифурам вече:)
После умрях от скука вкъщи

# 184
  • Мнения: 1 107
Спрях да ходя на работа 45 дни преди термина - както си е по закон. Но си работех от къщи до самото раждане  Peace

# 185
  • Мнения: 577
и аз спрях да ходя 45 дена преди термин,но зависи как се чувстваш ти.Успех  bouquet

# 186
  • София
  • Мнения: 250
45 дни преди термина. Чувствах се добре и бременността не ми пречеше.

# 187
  • Мнения: 135
6-тия , влязох в болница заради бъбреците

# 188
  • Мнения: 149
в 5-тия, даже не знам и до тогава как издържах, много ми е натоварена работата ама пуст срам, че съм бременна, а не болна..... Embarassed та все ми ставаше лошо сутрин......

# 189
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
ами работих си до края ...но зависи ти как се усещаш и чувстваш  Grinning

# 190
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Работих до последно, но се съобразяваха с мен и ме глезеха.

# 191
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Спрях в началото на седмия месец.Болеше ме кръста, а най-вече ми беше писнало в службата.
при мен причината беше нерви, глупости и контракции, иначе сигурно щях да съм до последните 45 дни.
но излязох в отпуска...
Живот и здраве пак да съм пред този избор, няма да съм толкова добра!
Лекаря ще послуша теб. Ти реши какво искаш!

# 192
  • Мнения: 596
В 5-ти месец спрях работа по здравословни причини.

# 193
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
Последните 45 дни.

# 194
  • Мнения: 567
Сутринта преди дарешат да ме вземат в болница за предизвикване на раждането бях тръгнала на работа  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт