Красиво и рядко срещано име за момиче с Д

  • 19 879
  • 165
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Мнения: 29 749
Даниела, Дарина, Доника, Димана

# 62
  • Мнения: 5
Имам позната - Дориана
Срещала съм и дете на име Доли и му отиваше името, някак:)

# 63
  • София
  • Мнения: 928
Аз се сетих и за още едно име Дарена. Авторката спря ли се на някое от предложените имена или си измисли друго?  newsm78

# 64
  • зад кестените
  • Мнения: 798
Ааааааааааа никакви  Mr. Green Grinning Joy Дарини и Дафини Mr. GreenНяколко такива познавам и всичките не са китка за мирисане!

# 65
  • Мнения: 213
Дамяна - прекрасно име!  предложените Демира и Доротеа също ми звучат добре.

# 66
  • Мнения: 301
Драгостина, Драгомира, Добромира, Добрина, Добринка, Деляна, Диляна, Димитра, Данимира, Дариана, Дарияна, Денимира, Добриана, Доброцвета, Добряна, Доника, Драгана, Драголюба, Драгомила.

Е някой от тях не са рядко срещани, но знаеш ли.. винаги има хора които не са чували най-обикновенни имена.  Simple Smile

# 67
  • Мнения: 30
Привет.
Много благодаря за всички предложения, много сте мили.
Аз все така си се колебая и най-вероятно ще е така докато не родя.
Странно ми е Дамяна, но не звучи зле. Харесват ми също и Дара, Деница, Далия, Далина 😁 Имам време за умуване, но не обичам в последния момент😃

# 68
  • Мнения: 58
Дориана, Дорияна, Денияна, Дениана

# 69
  • София
  • Мнения: 310
Доротея е красиво име, Доника, Дениса (румънско момиче- певица), Деница, Дарена, Дарина, а познавам и една Далида. Аз лично не харесвам името Дамян, някак си го свързвам с тамян, Дамяна не звучи зле, но пак не го харесвам, както и Димана- все се сещам за дизмана.

# 70
  • Мнения: 4 212
Може да се повтаря, не съм чела всички отговори...

Моят фаворит е Деспина.

# 71
  • Мнения: 37
Имах една позната Десита,друго такова име не съм срещала,повече ми харесва от твърде често срещаното Десислава. Далия също ми харесва като име.

# 72
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Е, как, Десита от "Синьо лято".

# 73
  • Мнения: 5 444
Дара и Далия Heart Eyes

Леко бременеене!

# 74
  • Мнения: X
Аз пък предлагам Денерис. На галено ще и казвате Калиси.   newsm74

Иначе Дамяна ми звучи сякаш родителите ги е мързяло да се замислят повечко. Всъщност така ми звучат всички мъжки имена, превърнати в женски.

Общи условия

Активация на акаунт