Орязания референдум на Слави

  • 9 191
  • 56
  •   1
Отговори
  • Мнения: 340
Какво ви е мнението по темата? Доволни или не сте от факта, че му премахнаха няколко въпроса? И въобще възтържествували справедливостта Grinning

Използвам израза "референдум на Слави", защото мисля че това си е чисто негово начинание и инициатива. Това не е нито моя, нито на друг кауза, само на Седем-Осми АД.

Последна редакция: чт, 04 авг 2016, 09:56 от potrebitel7777

# 1
  • София
  • Мнения: 38 614
Как така фирма ще прави референдум, а?

Цялата работа е доста евтин популизъм, който явно цели влизането в политиката на този хммм.

# 2
  • Мнения: 340
Как така фирма ще прави референдум, а?

Цялата работа е доста евтин популизъм, който явно цели влизането в политиката на този хммм.
И аз така си мисля. Само с пеене на народни песни и поп фолк не става влизането у дълбоката вода.
Мислиха си че като са платили хонорар за консултация от двама-трима професори по право всичко им е в кърпа вързано Simple Smile Съвета на старейшините отсече-не! Laughing

# 3
  • София
  • Мнения: 38 614
С. отдавна е навлязъл в дълбоката вода. Даже е толкова надълбоко, че представа си нямаме. Опитва се да се изкарва някакъв патриот, който мисли доброто на БГ, но всъщност гледа към властта със хищни очи. Това е, нищо ново под слънцето.

# 4
  • Мнения: 19 022
Трифонов ми е едно от най-противните лица в БГ шоубизнес, като политик според мен ще е по-зле и от Бареков...   Rolling Eyes

# 5
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Ако беше само на Слави, нямаше да има толкова подписи събрани. Следователно
това са желаните въпроси на  много хора. Следователно има  основание за такъв
референдум. Няма  тук място за  "истина", "лъжа" има въпроси, подписи и закони.
Има и време да видим какво ще се получи.

# 6
  • Мнения: 340
Наскоро го гледах че го интервюират в "120 минути" и запомних една негова реплика:
"В ценността ми система най-високо стоят правото(законността) и моралът".
Гледах му реакцията в предаването му, в деня, в който се обяви че отпадат въпросите. Почна да плюе по конституционния съд по съдебната система...Е извинявай, това не са ти съдия Гинка от районния съд в Разград. Щом те кажат нещо значи е така, това е. Да ясно няма безгрешни хора, но и затова решението не се взима от един човек. Да се каже, че всички конституционни съдии, които са взели решението обслужват един конкретен интерес или изпълняват поръчка е леееееко казано смешно. Кога конституционният съд е излизал с "грешно" решение? Просто се оправдава с добре заученото клише "Ние сме прави, а съдът изпълнява поръчка", което естествено, тълпата само това очаква и да чуе.

Съдът спирал порива на народа!? Той не спира, а отсъжда. Откъде накъде отъждествява желанията на целия народ с формулираните от неговия екип въпроси, само защото са се подписали 700 000 души ли?
Защо се оправдава със съда? А не е ли по скоро ракетата крива, а не Космоса?

Последна редакция: чт, 04 авг 2016, 15:33 от potrebitel7777

# 7
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
700000 подписа, под тези въпроси  ги легитимират за  референдум. Какво неясно има.
Напълно е достатъчно. А ако се съберат хората които плюят по съдебната система ще
надмине тройно и четворно мизерните 700000 подписа.
Едва ли и 100000 в тази държава ще има които да се изкажат ласкаво за  съдебната
система, като изключим от бройката всички оправдани и освободени от отговорност
мммм граждани.

# 8
  • София
  • Мнения: 4 328
тази държава е такъв бардак, че не разбирам как баш Слави ви скача по пръстите.
убедена съм, че много от подписалите се за референдума, не засядат ката ден да му гледат шоуто, а имат елементарна гражданска позиция по въпроса.

# 9
  • Мнения: 340
тази държава е такъв бардак, че не разбирам как баш Слави ви скача по пръстите.
Защото ако бяха допуснати въпросите и после бъдат подкрепени щеше да стане още по-голям бардак Wink
Елементарна превенция Wink

# 10
  • Мнения: 2 040
Защо ни са всъщност чак 240 депутата? Точно този въпрос не трябваше да отпада.

# 11
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Не трябваше да отпада.
100 са достатъчни,дори
са много.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 432
Абе, дай направо един да е! Слави!  Sick

# 13
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Тц.Той не става
за  тази  работа.

# 14
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 690
Не харесвам Слави,но зад тези подписи стоят личности . Не е добре това да се пренебрегва,като факт.
Не съм съгласна с отпадането на  въпросите.

potrebitel7777, понеже ние българите живеем в една изключително уредена държава,ама отвсякъде. То не е образователна система,то не е здравеопазване,като здравеопазване, полицаите не правят разлика между богат и беден,съдебната ни система е изпълнена с достойни хора ! Тва убийци,наркотрафиканти и подобни същества, процесите им текат гладко,няма отлагания,има респектиращи наказания. Това да знае и полиция и прокуратура,че определени лица отвличат хора,убиват ги в гората,изгарят им дрехите,а труповете заравят голи и и не предприемат нещо съществено - ама няма такова нещо !!!
Няма почти никаква корупция в нито едно звено на "високите етажи" . Не може да се види Министър Прецедател на България,който да не може да отговори на въпроса " Кой?"
 Депутатите ни ? Умни,интелигентни,благородни,достойни,мислещи хора със чувство за народен дълг . Прекрасни . Неподкупни, неманипулативни, не гледащи си техните интереси.
Какво да изброявам повече,общо взето сме Чиста и Свята Република , достойни потомци на Левси и Ботев  bowuu  Та това изречение  "  това не са ти съдия Гинка от районния съд в Разград. Щом те кажат нещо значи е така " си е абсолютно на място   Whistling  

Последна редакция: чт, 04 авг 2016, 16:26 от Relief

Общи условия

Активация на акаунт