Черноморец 2016

  • 22 043
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 059
Благодаря, Асето bouquet

# 16
  • Мнения: 136
Здравейте! Преди няколко дена се върнахме от почивка в Черноморец. Като цяло съм доволна, единствено не ни хареса плажът им и предпочетохме да ходим на плажа на Градина, който е на 5мин път с кола от Черноморец, но пък е много по-голям, по-свободен и по-чист. За цените няма да коментирам, всички знаете, че по морето не е никак евтино. Бяхме отседнали в хотел Оазис, прилично местенце, с добри стаи и няколко общи пространства /голяма тераса, басейн и маси с барбекю/.
Градчето не е голямо, с тесни улички, но пък подходящо за почивка с деца. Има голям кей за вечерни разходки  bouquet

# 17
  • Мнения: 5 994
Някоя добра душа няма ли да сподели колко струват шезлонги и чадъри на "Градина"  Praynig

# 18
  • Мнения: 1 078
има по 15лв. и по 25 лв./ става въпрос за чадър и 2бр. шезлонг, поне тези които аз съм ползвала/, по 25 лв. са дървените пред новото заведение
п.с. и 2 лв. вход за автомобил

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
В началото, където започва ивицата, на големите тополи, 2 шезлонга + чадър са 20 лв. Шезлонгите са много удобни, между другото.

# 20
  • Мнения: 5 994
Благодаря ви   Hug

# 21
  • Мнения: 1 688
Благодаря много за полезната информация.Ние заминаваме неделя за Черноморец.Много ми е полезно и от къде можем да вземем храна за в къщи, с малки деца сме и на обед, хапваме в къщата и ги гътаме да спят.

Ще споделяме и ние като се върнем!

# 22
  • Мнения: 74
Здравейте!
Бях обещала в предната тема за Черноморец да споделя мнение от почивка в хотел Роял Бийч Бяхме само за 5 дни. Ами какво да ви кажа... не останах очарована. Всичко там е икономия. Но за 3* толкова. Посрещнаха ни, че ни няма в резервациите и трябваше да чакаме да "измислят нещо". Накрая ни настаниха в студио, което представлява стая с кухненски бокс. В интерес на истината беше доста прилично, имаше добра гледка към морето, но банята беше ужасна. Като цяло проблемът на този хотел е липсата на достатъчно чистене и поддръжка. Както и никакъв контрол. Всичко е много непрофесионално. За целия престой изчистиха само веднъж и то защото аз поисках. Навсякъде другаде са ни чистили всеки ден. Но така е, като в Роял Бийч разчитат за хигиената на мургавелки, които са немърливи към себе си, какво остава за останалото. Ресторантът също не ми хареса - постоянно съдовете бях мокри и замазани, явно не им стигат. Често оставахме без прибори, салфетки, вода. Покривките бяха мръсни. Уж трябваше храненията да са на сет меню, както пишеше в офертата, а бяха на блок маса. Басейнът в хотела също не беше чист.
Но затова пък плажа беше страхотен! Море, пясък, всичко! Бяхме на чадърите на съседния комплекс (Аполония Ризорт, който доста ми хареса) - струваха 20 лв. за ден. Обядвахме пак в техния ресторант, който беше много приятен и на плажа. Като цяло се насладихме на морето, абстрахирайки се от мърлявщината в хотела.

# 23
  • Мнения: 43
VanchetoI, благодаря за коментара. В стаята имаше ли микровълнова или кана за топлене на вода?
Кои заведения работят на Градина освен ресторанта на Аполония?

# 24
  • Мнения: 74
VanchetoI, благодаря за коментара. В стаята имаше ли микровълнова или кана за топлене на вода?
Кои заведения работят на Градина освен ресторанта на Аполония?

Имаше микровълнова, вградени котлони, мивка и много кухненски шкафове, както и по-голям хладилник. За други заведения не мога да кажа. Ние като харесаме нещо, само там ходим. А и ни беше най-близо. До хотела работеше някакъв бар Waterland.

# 25
  • Мнения: 43
VanchetoI, благодаря за коментара. В стаята имаше ли микровълнова или кана за топлене на вода?
Кои заведения работят на Градина освен ресторанта на Аполония?

Имаше микровълнова, вградени котлони, мивка и много кухненски шкафове, както и по-голям хладилник. За други заведения не мога да кажа. Ние като харесаме нещо, само там ходим. А и ни беше най-близо. До хотела работеше някакъв бар Waterland.
Благодаря отново.

# 26
  • Русе
  • Мнения: 1 521
Аз да кажа, че се разочаровах от къща за гости "Ели". Беше препоръчана тук в темата. Самата къща не е никак лоша, но ме разочарова отношението на собственика. Поиска ни повече пари от тези, които бяха посочени в сайтовете, защото стаята имала климатик и парите бяха поискани още първия ден. Каза ни, че стаята може да бъде чистена всеки ден. Нито веднъж не я почистиха, нито изхвърлиха боклука. Кагато видях чистачката и я попитах, дали ще изчисти, тя ми каза, че нямала време. Не предоставят сапунчета, тоалетна хартия, кърпи, изобщо никакви консумативи. Някакси останах с впечатление, че гостите в "къща за гости" Ели не са гости, а източник на печалба.
Освен това беше много шумно. Шумът не идваше от къща "Ели", а от къщите срещу къща "Ели". Те са по на 3 етажа и до сред нощ - 2 през нощта например по балконите и дворовете се събираха шумни пиянски компании, които крещяха, викаха, биха се.

# 27
  • Мнения: 7
Здравейте, интересувам се от бунгалата в Черноморец. Има ли някой с тазгодишни впечатления? Изискването ми е да е чисто, да има поддържано пространство за игра на децата и да има кухненски бокс (или да е достатъчно широко помещението, за да си направим импровизитан такъв Simple Smile )

# 28
  • Мнения: 43
Аз забравих да попитам: пързалка водна има ли и къде точно се намира?

# 29
  • Мнения: 5 994
Аз забравих да попитам: пързалка водна има ли и къде точно се намира?

Има, да, в северната част на централния плаж в Черноморец. 3 спускания са левче  Wink

Общи условия

Активация на акаунт