Черноморец 2016

  • 22 044
  • 78
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 167
Положителни отзиви и от мен за хотел "Адена" страхотно място.

# 31
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 864
Репортаж за хотел Мурите - "МИЗЕРИЯ В ХОТЕЛ: Нахапани кюфтета и мръсни стаи"

# 32
  • Мнения: 1 072
Уви, точно както го описва жената е .

Бяхме там уикенда.
Хотела е препълнен, настаниха ни в отделна сграда, която си е къща, няма го усещането, че си платил за хотел.
 
Чаршафите мръсни. Стаята иначе в приемливо състояние.
Храната - под всякаква критика.
Изобщо започвам да се чудя дали имат нещо общо с Мурите Разлог.


Този път медиите, конкретно НОВА казаха цялата истина Simple Smile

п.с. една пързалка не прави хотел Simple Smile

п.с.с. и подарък да ми дадат ваучери, повече там няма да стъпя.

# 33
  • Мнения: 30
Здравейте! Simple Smile
Някой знае ли към средата на месеца дали вила Катрин и вила Камелия ще работят и дали са актуални още?
Да препоръчате място за отсядане?
Благодаря предварително!

# 34
  • Мнения: 120
Здравейте, и аз да споделя малко впечатления...

Днес се върнахме от почивка в Черноморец. Като цяло съм доволна, но си имаше и минусите. Бяхме отседнали в Мурите бийч. Базата е ок, храната малко еднообразна, но и тя беше сносна, имайки предвид, че я предлагат на лагеруващи деца. Гладни не останахме. На заведение бяхме едната вечер в Замъка, след прочетени коментари тук, хареса ни. От централния плаж не съм много доволна. Наистина ми се видя малко мръсно, морето беше бурно един ден и веднага се напълни с водорасли и мръсотия...пренаселено за моя вкус, но се примирих, все пак е началото на август. Както казах като цяло съм доволна Wink Забравих да кажа, че е приятно за разходки Wink

Приятна почивка а всички, които тепърва ще ходят!

всички Ви благодарят и с радост ще го посетим  #2gunfire  в тоя нет вяра никому

# 35
  • Мнения: 87
Относно Мурите бийч, бяхме там две семейства, около 7 дни, това видео не е истина, и на снимките се вижда, че кюфтето не е отхапано, храната беше добра малко еднообразна, бяхме в апартамен, чихтеха ни всеки ден, амаше руски грипи от тинейджъри и бяха шумно, но създаваха многоооо заразително положително настроение, че когато си тръгнаха два дни преди нас даже ни липсваха.

# 36
  • Мнения: 120
обзавеждането е евтино и безвкусно просто ужас някакъв с цел да приберем парите на чужденците нашите туристи за пълнеж между датите .Такава столова и маси не знаех ,че все още има дори не бих влязъл храната не коментирам но едва ли са наели майстор кулинар .Чудно ми е що за хора може да влязат в такъв апартамент и да останат да нощуват .По нашето черноморие всеки гледа да те излъже .Най лесният начин да се разбере дали е добър хотела е като се види собственик ,управляващата фирма , възнаграждението на персонала и дребни нещица за хора с око  Wink

# 37
  • Мнения: 5 994
За 2-ра година бяхме в Мурите, излишно е да казвам, че няма да повторим. Няма нищо общо с условията от 2014, тогава беше добре, храната беше коренно различна. Сега беше отврат  Sick
Настаниха ни в отделна сграда и нас, като на квартира малко се чувствах, но след скандал ни преместиха в стая със страхотна гледка към морето и... мравки, щъкащи в индийска нишка около леглото на детето  Laughing Абе един тотален ужас беше, добре, че ходехме на Градина през деня, че да си изкараме горе-долу ОК.

# 38
  • Мнения: 30
Здравейте!
Има ли някой ,който е в Черноморец , за да сподели как са водата, времето? Simple Smile

# 39
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 338
ХОТЕЛ МАРИЯ 2 Е МНОГО ДОБРЕ С ДВЕТЕ РЪЦЕ СЪМ ЗА НЕГО

# 40
  • Мнения: 465
Някой има ли отзиви за Х-л Роза?

# 41
  • Мнения: 33
Малко информация за летуващите тази година. На централния плаж поставят и няколко капана, директно върху пясъка. Подгответе се за чалга и  миризми. Направо съм изумена от съсипването на и без това тясната плажна ивица. Търсенето определяло пазара  Rolling Eyes  #Cussing out Евтина бира и нискокачествена храна......на място,където децата трябва да строят пясъчни замъци. Но явно на РОДИТЕЛИТЕ им е по-удобно да висят по капаните. Преди се питах "Къде е контрола в тая държава?" Вече зная- като няма гражданско общество, няма и държава!!!!!!

# 42
  • София
  • Мнения: 1 179
ЕЕ това вече е прекалено, миналата година  наслагаха яко платени чадъри и ни избутаха на камъните в края. Почнах да ходя на градина, там пък заградиха и искаха вход за колите. Май ще ми е последна година там, ще си търсим друго място.  #Cussing out

# 43
  • Мнения: 960
По-добре платен паркинг, отколкото без гърне. #2gunfire
Спираш , където намериш и после следва екшън. Имат си съгледвачи,които следят хората на плажа, а другите режат гърнетата заради платината. Родната полиция спи.......... Peace

# 44
  • Мнения: 1 688
Ние на Градина ходехме на плажа към Златна рибка.Та няма платен паркинг, а плажа е по-плитък.Заради децата правим това.А ако е ветровито ходим до Каваци.Далечко е, но пък морето е много плитки, и дечурлигата голяма игра, играят там.На плажа на Черноморец миналата година стъпихме точно веднъж, тази мисля и веднъж да не стъпим.Но догодина и ние ще се оглеждаме за друго място на морето.

Общи условия

Активация на акаунт