Черноморец 2016

  • 22 049
  • 78
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 735
Нека е пълна с добри впечатления и позитивни отзиви  bouquet

Старата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=760286;topicrefid=20

# 1
  • Мнения: 43
Чудесно благодаря!
Приятна почивка на всички, на които им предстои и да споделите какво ви е впечатлило.

Прехвърлям си въпроса в новата тема и се надявам някой да съдейства.
Бихте ли ми препоръчали такси за разстоянието Черноморец - Градина и обратно?
И също така бебешки храни къде мога да намеря в Черноморец (не ми се обикаля всеки магазин, а и ще сме само ден там) Споменаха за една аптека в миналата тема, но ако някои има друга информация ще съм много благодарна.

# 2
  • Мнения: 1 295
Аз пък ще се радвам на отзиви от хотел Роза.

# 3
# 4
  • Мнения: 2
Здравейте, и аз да споделя малко впечатления...

Днес се върнахме от почивка в Черноморец. Като цяло съм доволна, но си имаше и минусите. Бяхме отседнали в Мурите бийч. Базата е ок, храната малко еднообразна, но и тя беше сносна, имайки предвид, че я предлагат на лагеруващи деца. Гладни не останахме. На заведение бяхме едната вечер в Замъка, след прочетени коментари тук, хареса ни. От централния плаж не съм много доволна. Наистина ми се видя малко мръсно, морето беше бурно един ден и веднага се напълни с водорасли и мръсотия...пренаселено за моя вкус, но се примирих, все пак е началото на август. Както казах като цяло съм доволна Wink Забравих да кажа, че е приятно за разходки Wink

Приятна почивка а всички, които тепърва ще ходят!

# 5
  • Мнения: 953
Посетихме хотел Адена.
Много съм доволна!
Има още малко да се желае откъм чистота, но не е особена драма...

# 6
  • Мнения: 52
Може ли скорошни снимки на централния плаж?

# 7
  • Мнения: 44
Здравейте, да ви попитам този плаж Градина на колко километра е от Черноморец?

# 8
  • Мнения: 6 735
На около 2 км.
За такситата не мога да помогна, но знам че са строени на автогарата и ако минавате от там може да вземете визитка и да се уговорите.Ако мина случайно от там ще взема телефон за контакт.

# 9
  • Мнения: 960
Трети ден сме в Черноморец. От събота до сега не сме пропуснали плаж,но само на Градина. Има вълни,но плажа е пълен и все пак като се къпеш трябва да избягваш прекаленото, неразумно навлизане навътре. Влизаме с децата и е достатъчно дълбоко за възрастен.  Сутринта водораслите бяха на купчинки и докато се настаним-към 9ч.- мина тракторче и ги обра. На централния плаж има новопостроен кей,нещо като пристанище и вечер, по залез е много приятно за разходка. Имам снимки, но пиша от телефон и не ми се разправя да ги качвам на сайт и после тук, че става бавно. Кухнята на "св. Никола" вече не е същата. Заслужава си само печения джолан. Над " Замъка" има кухня. Може да се храниш на място или да си вземеш за квартирата. Супи не сме търсили, но има всичко-гювечета, дроб сърма, мусака, боб и други. Цените са почти еднакви с ресторантите, но пък си спестявам чакането и изнервеността на децата.

# 10
  • Мнения: 6 018
Бяхме отседнали в Мурите бийч.


Благодаря за мнението, ние след две седмици сме там  bouquet Искам да те попитам на централния плаж си има чадъри на хотела, нали? Спомням си, че преди две години беше така, не си спомням обаче колко струваха шезлонгите и всъщност има ли? Би ли споделила?
Ние принципно сме решили да плажуваме този път на Градина, но ще трябва да се връщаме в хотела за обяд. На Градина колко са чадъри и шезлонги като цена?
Предварително благодаря  bouquet

# 11
  • Мнения: 960
Моля да ми дадете телефон на някой лекар. Унг за предпочитане.

# 12
  • Мнения: 960
Уредихме нещата. Огромни благодарности на хазяите Ваня и Красимир. Още от първия ден пролича, че сме попаднали на точното място и на точните хора.

# 13
  • Мнения: 1 059
Мари 77, може ли да напишеш в коя къща бяхте?
Премам и други предложения за студио или тройна стая с тераса, санитарен възел и хладилник. Мисля да посетим Черноморец през септември.

# 14
  • Мнения: 43
Мари 77, може ли да напишеш в коя къща бяхте?
Премам и други предложения за студио или тройна стая с тераса, санитарен възел и хладилник. Мисля да посетим Черноморец през септември.
Вила Катрин бих препоръчала аз

Общи условия

Активация на акаунт