Черноморец 2016

  • 22 055
  • 78
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 167
И ние на Златната рибка ходихме,хубав е плажа там.А за централния нямам думи и без това е супер тесен Tired

# 46
  • Мнения: X
Мурите дали са оправили нещата от миналата година?


А мнение за Лост Сити? bouquet

# 47
  • Някаде там
  • Мнения: 245
И ние на Златната рибка ходихме,хубав е плажа там.А за централния нямам думи и без това е супер тесен Tired
Здравей, а как стоят нещата с паркирането там? има ли свободна зона на плажа?

# 48
  • Мнения: 501
Здравейте,насочили сме се тази година към къмпинг Градина,по-скоро хотелите зад къмпинга,интересува ме има ли хубави заведения за хапване,магазини и т.н в района и цените как са?

# 49
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Привет!

Включвам се да попитам дали някой може да сподели мнение за Апартхотел Блек Сии Стар / Черноморска Звезда до къмпинг Градина се намира? Във Визит има само 2 мнения . През Гугъл опитах , но нещо нищо не излезе.

Ако някой от вас скоро е почивал там или близки са почивали, нека сподели , моля.

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 466
Предстои ми и на мен да запазя места в Черноморец.Двоумя се между хотел "Анди" и хотел "Тракия".И на двете места има изхранване . Ако някой е ходил нека сподели мнение.

# 51
  • София
  • Мнения: 1 184
Привет от Черноморец, времето вчера не бе добро, днес се изпекохме. Плажа централния е пълен с 11 реда чадъри и ако се ходи там отиватена камъните. На Градина към Баш Бара са сложи вход 3 лева за кола -дават и касови бележки. Аз понеже ходя за по два часа и сутрин и следобяд каха че ми важи билетчето. Засега няма много хора и е спокойно, цените са нормални.

# 52
  • Мнения: 87
здравейте, имали ходили вече тази години в Мурите бийч, резервирах там за края на август още не съм платила капаро. бяхме там миналата година, но в основната сграда в апартамент с друго семейство, но тази имаше само двойна стая в допълнителен корпус, който бил на 20 м. от основната сграда. моля за отзиви ако някой е бил в някоя сграда от допълнителните корпуси. Благодаря!

# 53
  • Мнения: 465


здравейте, имали ходили вече тази години в Мурите бийч, резервирах там за края на август още не съм платила капаро. бяхме там миналата година, но в основната сграда в апартамент с друго семейство, но тази имаше само двойна стая в допълнителен корпус, който бил на 20 м. от основната сграда. моля за отзиви ако някой е бил в някоя сграда от допълнителните корпуси. Благодаря!
Доволни ли сте от храната и чистотата от миналата година?Имаше ли анимация?

# 54
  • Мнения: 87
Доволни сме от храната, за чистотата относително - когато се настанихме първия ден беше мръсно, но от следващия ден всеки ден чистиха много добре навсякъде и сменяха чаршафите, анимация - ако се обадиш на каката тя идва и рисува с децата има определени часове, тел. й номер ни додадоха на рецепцията. Като общо много доволни и затова пак ще сме там.Тази анти реклама от миналата година е глупост, защото ние се прибрахме два дни преди скандала по телевизията. храната беше много и дори да остават 10 мин. преди края на времето за хранене пак се зареждаше с храна, защото може примерно да взимаш храна от 12 - 14 ч., но да ядеш до 15,30 ч.

# 55
  • Мнения: 465
Доволни сме от храната, за чистотата относително - когато се настанихме първия ден беше мръсно, но от следващия ден всеки ден чистиха много добре навсякъде и сменяха чаршафите, анимация - ако се обадиш на каката тя идва и рисува с децата има определени часове, тел. й номер ни додадоха на рецепцията. Като общо много доволни и затова пак ще сме там.Тази анти реклама от миналата година е глупост, защото ние се прибрахме два дни преди скандала по телевизията. храната беше много и дори да остават 10 мин. преди края на времето за хранене пак се зареждаше с храна, защото може примерно да взимаш храна от 12 - 14 ч., но да ядеш до 15,30 ч.

Благодаря за информацията!

# 56
  • Мнения: 6 018
Тия Мури са тотален ужас, не си го  причинявайте. За жалост нищо от това, което показаха по ТВ не е преувеличено.

# 57
  • Мнения: 13
Да попитам запознатите-вярно ли е, че в Черноморец вече има 24 часов кабинет за спешна помощ? Малкият ми прави ларингити и ми е важно да знам.

# 58
  • София
  • Мнения: 3 468
Съществува ли тази година водната пързалка, за която четох по-напред в темата?

# 59
  • Мнения: 1 077
За Мурите бийч - изобщо това миналата година не беше антиреклама, а самата истина. Към края на юли мисля, че бяхме.
Храната беше ужасна, отговаряше на 2звезден ресторант, чакаше се много, защото свършваше за норматив.
Тази външна сграда си е вид къща, изобщо го няма усещането, че си платил за хотел. Мизерно си беше. Аз повече там няма да стъпя. Да не говорим, че ресторанта им не може да побере капацитета на хотела!
Парите са си ваши, здравето - също.

Общи условия

Активация на акаунт