Боледуване на децата ни - тема 42

  • 46 785
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 874
Аа значи има нов код,не че го няма на респули...личната явно не го е намерила.Значи няма нужда да ходя при алеерголожката.Да ида пак при личната да потърси пак  Mr. Green
Те пък сега като са 30 в опаковка как ще ги изпише. .. Изписват ни ги за 40 дни,преди бяха 2 кутии по 20 броя,после нали смениха кутията на 40 броя.Да видим сега как ще ни го дадът...ся на 30 дни ли ще се зема

# 706
  • Северозапада
  • Мнения: 5 477
Да. Сега ги изписват за 30 дни   Crazy

# 707
  • Мнения: 1 961
Попитах за атровен понеже в спешното му пуснаха инхалация с вентолин и атровен и му подейства много добре. Веднага приключи с кашлицата която беше неспирна и дишаше бързо. Уж не било спазъм. После чак на другия ден започна да кашля, но вече кашлицата беше влажна. Сега педито каза, че не можело от тази инхалация да спре да кашля понеже това което са му дали да инхалира било слабо лекарство, давало се на бебета  Thinking

# 708
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Лино, обърнете се към пулмолог/фтизиатър. Туй кво било казало педито за мен напоследък не е критерий. Особено като е сложно боледуване и касаещо по-сериозна терапия.
Гоуем вятър тука. Отвя ни. И сутринта 3 градуса  #Crazy Вдииишваш и сополът ти замръзва  Joy

# 709
  • Мнения: 69 051
Тва из Русчук ли? Ами дуа,той Чолака предупреди Laughing

# 710
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
У Трявна. В РусЙе не знам как е.

# 711
  • Мнения: 69 051
Уууу верно бе..упс. забрайх Mr. Green
Дано сте взели яморлуците..

# 712
  • Мнения: 1 961
Fervor бяхме вече на пулмолог. Той не беше ми правил спазми от март. Просто ми се видя като дежавю. Миналата зима беше кошмар с тия бронхити. Моля се тази да не е така. Даже утре почвам да давам едно хомеопатично, паралелно инхалираме с вентолин.
Имам още един въпрос за пробиотиците. Има ли значение кога се дават, преди/след ядене?

# 713
  • shumen
  • Мнения: 18 139
Мраве,радвам се,че е по-добре София.
Лайт,дано се е излекувал вече твоя и да си ходи на училище.
Ние утре сме на алерголог.Надявам се все пак да направим тестовете и да няма нищо,за да мога и аз да се успокоя накрая.

# 714
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Лино, препоръчително е да се приемат преди или по време на хранене. За по-добро усвояване се препоръчва да се консумират с храна, богата на мазнини.
 Дани, успех на прегледа.
Дано болничките вече да се подобрявят!

# 715
  • Мнения: 1 874
Благодаря Дани !  Днес отива на училище вече, полуоздравял -има още малко сополи и таз сутрин какво пак се обади малко кашличкоо на 3-4 пъти и така като диша някой път усещам че гърлото му е полепнало със секрети. Дано не избързвам с пращането.. страх ме е така малко...но се пак е до обяд, слагам си капките, правим си инхалациите и така... другите илачи ги махнах.   А на вас успех с прегледаа !  Peace

# 716
  • Северозапада
  • Мнения: 5 477
София нази нощ така се разкашля, но в добрия смисъл  Crazy Изкашляла е сигурно кило гадости, защото спря и хъркане, и скърцани. Чувсвам се облекчена, защото това с скърцане ми беше много притеснено.

# 717
  • Мнения: 19 333
Ant, браво за подобрението!
Лайт, щом е само до обяд, е добре.
Лино и на всички, които пропускам, бързо оздравяване и на вас.
Силве, вие как сте?
При нас има доста болни. Някои бяха с болки в ушите и кашлици понеделник-вторник на училище, но после са ги спрели.
Ядосвам се, че не ги спират веднага вместо да сеят зараза, ама няма как явно. Надявам се моята да изкара седмицата.

# 718
  • Мнения: 1 874
Да питам, при някой дали се е случвало децата да имат болки в краката- по точно в прасците при вирус ?
Не е при всеки вирус.... Сега за 3 ти път се случва. Болят го след ставане от сън, болка като схващане и като се поразтъпче и раздвижи и му минават се едно нищо не е било. предният път беше пролетта- тогава беше по болен от сега и го боляха многоо, чак ревешее и не можеше да ходи, така половин един час докато се поразтъпче. Явно като се поразтъпче  и мускула се отпуска и  е ок. Тогава казаха , че било от вируса. Тази сутрин като стана седи прав но с леко сгънати в коленете крака и го питам защо така седиш и той вика малко ме болят краката и пак посочи прасците.Но този път беше доста по- леко и бързо се раздвижи и болката отшумя. Вече по пътя на училище не го боляха, раздвижи се. Но се пак ми е притеснено.. не съм чувала до сега за такова нещоо. И това е само след ставане от сън, дали ще е сутринта или следобеда като спи - като се раздвижи и му минава.И винаги е към края на боледуването, когато почти се е пооправил.

# 719
  • Мнения: 6 787
За детето не знам, но при мен е така. Накои вируси изкарвам точно с такава досадна болка в мускулите на краката и/или ръцете. По начина, по който описваш. Докато се пораздвижи човек. Има си вируси, които си имат в клиничната картина мускулни или пък болки в ставите. Ако всичко отшумява с боледуването, най-вероятно е такъв случая. Peace

Общи условия

Активация на акаунт