Боледуване на децата ни - тема 42

  • 46 776
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • shumen
  • Мнения: 18 072
Благодаря Ви момичета за подкрепата.
Ние минахме през алерголога днеска.Обрива и тя не можа да каже от какво е,защото сега от както застудя изчезна,а по белезите,който останаха няма как да каже.Прегледа го иначе и гърди чисти,хрема на пред няма,но всичко се стичало назад и направо било"пелена от сополи".Изписа ни Назик и Унифлокс да ги смесим  и капем и да започваме Лимфомиозота пак.КАза и да вземем направление от педи за носен и гърлен секрет,за да видим дали няма пак бактерии.За теста за алергии я питах,но каза,че за сега няма нужда,след като няма обрив.
При моя такива болки не е имало,когато е болен.
Малката,аз мисля,че е заразен,но пак зависи какъв е.

# 736
  • Мнения: 653
Мъжа ми 2-3 пъти е карал ангина, при която го удря в ставите, имаше страшни болки и единия път не можеше да ходи - буквално. Като започне с лечението, го отпуска след някой и друг ден. Да не е нещо такова и при децата?  newsm78

# 737
  • Мнения: 68 723
Да, скарлатината по принцип може да удари в кости и сърце, за това след оздравяване се правят прегледи при ревматолог и кардиолог. Тя си е вид ангина, причинена от бета хемолитичния стрептокок.

Дани, да оздравявате бързо. Унифлокс сме капали, помагат Peace

# 738
  • Мнения: 1 961
За първи път чувам за прегледите след скарлатина. Ужас. Но той след това пак пи аб по някое време, по-силен и спря да се оплаква. Голямо притеснение ме е, че това лято се зарази от лаймска болест  Sad

# 739
  • Мнения: 19 310
Моята също е получавала болки в краката при боледуване. Миналата година при грипа се появиха на 4-5ден от разболяването.
Би трябвало да отминат за няколко дена. Ако не, тогава потърсете лекар.

# 740
  • Мнения: 1 874
При нас е мускулите и то само в прасците, сега беше съвсем слаба работа...вчера сутринта малко само, седеше със сгънати колене и бързо се разтъпка, следобед като стана си беше добре с краката ,само като разтривам мускула леко и го боли и таз сутрин също разтривах и боли само при разтриването. Аз се притесних вчера сутринтаа, защото предният път беше ужасноо рев от болки не можеше да ходи, изглеждаше ужасно, а по предният път-т.е  първият ппът беше пак доста силно , но не чак толкова.

teta75 - споко , няма проблем, изобщо не съм го възприела като обида към детето  Hug

Дани - ние сега капим Унифлокс от седмица някъде, всъщност днес вече 8 ми ден и още шмърка сополи. Mr. Green

# 741
  • Мнения: 68 723
Лино, да, правят се такива прегледи. Попитай ЛЛ...не помня карали ли сте скарлатина.
8 дена на капки би трябвало да се е разкарал сопола.

# 742

Общи условия

Активация на акаунт