Дали се сеща за мен поне на Рождения ми ден?

  • 5 261
  • 31
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 858
Защо не и напишеш писмо? По телефона е трудно да се изразят чувства. Седни и напиши едно писмо - излей си душата и всички чувства и и го прати. Надявам, се че след като прочете всичко ще те потърси. Не знам дали съвета ми е адекватен но все си мисля, че така ще е ок.
Ти няма да се чудиш какво по-напред да кажеш в телефонната слушалка и ще можеш да изложиш всичките си мисли и чувства в едно писмо а не рискуваш (от страх или вълнение) да ти затвори телефона. Някой може да каже "ами тя може да изхвърли писмото"  сигурна съм, че няма да го направи защото писмо трудно се изхвърля непрочетено...

С теб сме пише какво мислиш да правиш.

# 31
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Добро утро!Сега ще дам и моя скромен принос към темата.Честно да си кажа изобщо не ме интересува дали се сеща за мен или кога точно го прави.Не знам да ли тя се сеща,но аз изобщо не се сещам.Имам чудесна дъщеря,не чак толкова чудесен съпруг/това за съпруга е шегичка/,хубав баща  и най-красивата котка.Нямам нито времето,нито желанието да мисля по подобни теми.За едно единствено нещо съм и благодарна на тази жена,че ме е оставила,а не спирам да благодаря на Бог,че точно при такива невероятни хора съм попаднала.АЗ,може и да съм писала,но пусти мозък изтича с кърмата и не помня.Показали три бебета момичета на родителите ми /лека и пръст на мама/,аз съм била първата по легло и като съм опулила едни очи/била съм на 40 дни/и татко казал това ще е.Те му казали да види и другите,но те били категорични.Аз,с моята прословута астма,която отшумя в пубертета колко безсънни нощи и тревоги и притеснения са преживели моите родители.Колко обич са ми дали,абе с две думи не мога да мисля да тръгна да я търся-Нямам Желание.
 Във подфорума влизам по една единствена причина-заради тези,които осиновяват.Прекланям се пред тях!А в на Ивка съпруга направо съм улюбена дет викаше баба ми.Ама то такваз каризма таквоз чудо.На други мъжете не съм виждала!
 Така,че Радмила я си гледай семейството и си живей живота!
 Ще ме простите,ако съм била крайна за някой,но това е моето мнение.Така чувствам нещата аз!

Общи условия

Активация на акаунт