Кростренажор

  • 10 212
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 26 377
Къде се намира този ремък?

# 31
  • Мнения: 11
Отзад, нали когато въртиш отзад се мести, но от няколко дни започна да ми шуми по-сериозно. Днес ми го разглобиха и се оказа че е за подмяна ремъка.

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 26 377
Колко ти взеха?
И аз мислих да викам майстор,но като ми каза че само за преглед иска 60лв се отказах.А ако не било поправимо на място трябвало да го взимат...

# 33
  • Мнения: 1 420
Като ви чета явно и моят ревък е за смяна, че яко трака вече  Laughing Ще пазаря тате да го погледне, ако може. По - специален ли е ремъкъ или и обикновен, да кажем за кола ще стане?

# 34
  • Мнения: 11
Аз не съм го ремонтирала все още, споделям някой, ако е запознат, но явно всички страдаме от този ремонт. И на мен ми казах 60 лв за преглед на място, дирееектно се отказах. Добре че, имаше кой да ми разглоби и да каже къде е проблема. Сега остава проблема с намирането на такъв ремък, ама това е по-големия проблем.  Crossing Arms

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 26 377
Смазвате ли уреда?

# 36
  • Мнения: 11
Днес го смазах.

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 26 377
Ремъка на всички модели ли го има и един и същ ли е?
Може ли снимка?

# 38
  • Мнения: 11
Не знам, не съм си вкъщи, мисля че са различни. Ако ти трябва ремък трябва по своя ремък да търсиш?



Как е по правилно да се храня, ако вечер тренирам, първо да вечерям и после да тичам на тренажора, или първо да тичам и после да вечерям, същото ме интересува ако тренирам сутрин?

Последна редакция: пт, 25 ное 2016, 15:27 от d_mitova

# 39
  • Мнения: 11
Имам чувството, че нещо не правя като хората. Или храната или тренировките. От три седмици тичам, а съм свалила около 1 кило което е плаващо и не окончателно свалено, свалено е с глад а не с тренировки. Тичам през ден сутрин и всяка вечер гледам да не пропускам, като събота и неделя не тичам. Закусвам филийка пълнозърнест хляб с кашкавал, саламче или понякога и овесени ядки с кисело мляко и ябълка. Обядвам месце с домат, или зеле с кис. мляко и малко майонеза ама много малко майонеза, вечерям много малко за да не ми е тежко и знам че не е хубаво вечер да се храня много, ако съм излезнала някъде салата. Ако започна 90 дневната с кардиото, дали би имало по-дбър ефект?  Praynig Thinking

# 40
  • Мнения: 31 669
Имам чувството, че нещо не правя като хората. Или храната или тренировките. От три седмици тичам, а съм свалила около 1 кило което е плаващо и не окончателно свалено, свалено е с глад а не с тренировки. Тичам през ден сутрин и всяка вечер гледам да не пропускам, като събота и неделя не тичам. Закусвам филийка пълнозърнест хляб с кашкавал, саламче или понякога и овесени ядки с кисело мляко и ябълка. Обядвам месце с домат, или зеле с кис. мляко и малко майонеза ама много малко майонеза, вечерям много малко за да не ми е тежко и знам че не е хубаво вечер да се храня много, ако съм излезнала някъде салата. Ако започна 90 дневната с кардиото, дали би имало по-дбър ефект?  Praynig Thinking

Според мен грешката ти е, че не спортуваш всеки ден. А как точно караш кростренажора? На една степен ли? Най-ниската, по-висока. Аз карам 25 минути. 4 минути на 6-та, една минута на първа степен за почивка.
Омесването на хляб с кашкавал и салам също не е добра идея. Салам според теб полезен ли е? От месо ли е? Майонезата също не е читава храна.

# 41
  • Мнения: 11
Знам че салама не от месо, на по горните разговори можете да видите защо започнах да ям домашно приготвен сандвич. В началото тичах и сутрин и вечер всеки ден, посъветваха ме да намаля темпото. Тичам на първа степан като редувам 2 минути бавно, три минути по бързо. Аз целя горене на мазнини и сваляне на килограми затова не тичам на по-висока степен. Тази седмица съм тичала всяка сутрин и вечер без вторник и четвъртък сутрин. Доколккото разбрах е хубаво да има дни в които да почиваш затова си определих събота и неделя но, понякога когато петък вечер не мога да тичам тичам неделя вечер. По принцип майонеза не ям и не съм и фен но само заради салата със зеле се я ям вкусно ми е а и зелето гори мазнините, има по голяма част кисело мляко на 400 грама купичка 1 лъжица майонеза всичко друго е кис. мляко чесън и зеле с моркови. Не мисля че това е проблема, или режим на хранене ми трябва или някаква диета. Кое кога да ям, преди или след трениране. Когато тренираш организма се нуждае от храна, почти всякаква но в умерени количества. Аз гледам да избягвам въглехидрати сладко чипсове боклуци. Когато един ден закуся трябва да ям, казвам отново защото пия хапчета сутрин пия едно кис. мляко на обяд и вечер не вечерям свалям. Ама всеки ден така някак не става. Чета разни неща, че е по-добре да хапнеш малко протеини преди трениране, по-лесно се горят мазнини отколкото на празен стомах, както сутрин така и вечер.

# 42
  • Мнения: 31 669
Наскоро приятелка, която е треньор и е завършила НСА ми обясни как се тренира за да се свалят мазнини. Както си решиш.
А за салама - вреден е бе момиче. Пълно е с боклуци. Даже сигурно няма и протеини. Прочети из нета кои са качествените протеини.
Овесените ядки с мляко за мен също не са добра комбинация. Овесените ядки лично аз ги ям със сурови семена. Ако искаш мляко можеш вътре да сложиш извара. Изварата си е качествен протеин и нискокалоричен.
И не може да очакваш да свалиш всичко веднага. Не се вманиачавай с кантара и шив. метър.
Може да пробваш често и малко хранене. Също така пий вода, много.

# 43
  • Мнения: 159
Здравейте 🙂 от един месец тренирам на кростренажор, всеки ден по 45 минути, събота и неделя по 30, пропускала съм само един ден досега 😁 чувствам се пълна с енергия, в началото много ми се увеличи апетита, но като започнах с фастове, се нормализира положението, даже и 3 килца свалих. По принцип не следя какво се изписва на екранчето, но ми стана интересно това какво е, възможно ли е за 45 мин. изминатото разстояние да е толкова много?

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 26 377
Не е км

Общи условия

Активация на акаунт