Силно име за момиче

  • 16 865
  • 105
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 5 259
На Туайла определено нещо ѝ има, ама не мога да ти кажа какво  Joy

# 91
# 92
  • Мнения: 2 133
На Туайла определено нещо ѝ има, ама не мога да ти кажа какво  Joy

Туайла и Дженеви са изтънчени, но Мелъди е твърде чуждестранно и някак не се вписва добре в нито една от категориите Naughty

# 93
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Силно име - Бранимира  или Страшимира Mr. Green, поне смислово са силни. Всеки си има вкус и усещане кое име носи сила и звучи добре. Но Туайла и на мен ми идва в повече.

# 94
  • Мнения: 4 021
Вместо Матеа, бих дала идея,за Милда.

# 95
  • Мнения: 3 125
Вместо Матеа, бих дала идея,за Милда.

Милда що за име е ?  newsm78

# 96
  • Мнения: 4 021
 Много, много рядко срещано име. Една позната, родена в средата на седемдесетте, българка, е наречена така.
Името е с литовски произход. Така се е наричала балтийска богиня на любовта. А каква по-голяма сила от нея има?

# 97
  • София
  • Мнения: 310
Милда, малко на мида ми прилича и още повече на тоалетната хартия Милде...

# 98
  • София
  • Мнения: 1 433
някои имена си имат хубавото звучене...ама на техния си език и народност
примерно една позната е Тиква, с ударение на А, ама е еврейка и на техния език значело надежда...ама айде иди си кръсти момиченцето така у нас.....
важното е освен на родителите да се харесва, но и да се мисли детето как ще се чувства после и дали няма да го бъзикат съучениците
п.п на мен Матея ми харесва Peace

# 99
  • Мнения: 493
Елеонора???

# 100
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 398
Неотдавна във фейсбук попаднах на статия за петте най-силни женски имена, даже се сетих за темата. Та имената бяха Анна, Катерина, Ирина, Виктория и ... не мога да се сетя за петото сега!  Embarassed

А, Александра било! Ето и статията:
http://m.edna.bg/foto/5-te-naj-silni-zhenski-imena-2095

# 101
  • Мнения: 5 513
На тоз въпрос ми изплува само едно ....Екатерина (Велика).
Отвори Гугъл и там можеш да намериш велики жени,жени учени и т.н.
Може да ти допадне някоя жена с принос към историята,човечеството и т.н. и да харесаш и името.

# 102
  • София
  • Мнения: 310
На мен за силни имена също ми харесват тези, които произлизат от мъжки- Тихомира, Константина и т.н.

# 103
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Велизара или Божидара ми звучат като силни имена за момиче, Александра също Simple Smile Rolling Eyes

# 104
  • Мнения: 3 125
Бебето трябва да се е родило вече!
Ще сподели ли авторката какво име са избрали?

Общи условия

Активация на акаунт