АПРИЛче в коремчето расте, скоро пред всички ще ни издаде - Тема 4

  • 29 982
  • 731
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 149
Може и лимончета с мед да си направиш също. Аз онзи ден с това пресякох тръгващо гърло на малкия Peace До вечерта изпи 2-3 чая и изяде купичка лимони с мед, и повече не съм го чула да се оплаква.
Може и да си направя, все отбягвам лимоните- много ги мразя🍋😤 Но май ще трябва да се престраша, че това втрисане хич не ми харесва Crossing Arms

# 676
  • Германия
  • Мнения: 47
Да се похвалим и ние сме априлчета. Няма да родим в БГ, но все пак на всички честито и лека бременност  Hug Hug Hug Гади ми се често, но досега не съм повръщала. В 8ма седмица съм  Embarassed . Генекологът ми направи повечето изследване  за кръв, но каза че непрекъснато ще има  Laughing

# 677
  • София
  • Мнения: 18 679
Черният чай пък съвсем не виждам с какво е различен от кафето, но ако с него се чувстваш по-добре Simple Smile

Здрасти, Гламър Hug В края на 15-та седмица не си ли за мартенчета?

# 678
  • Мнения: 454
Аз не знам дали е за хвалене или оплакване,по принцип обожавам сладко и не мога да живея без него,но от известно време не искам да ги погледна,само солено ми се яде и ми става гадно от сладкото 😀
Станахме две,  само плодовете още понасям и то и тях не всички #Crazy
И аз съм верна фенка на сладкото, а сега не се и сещам.
Пия по 1 кафе, ходя на маникюр и педикюр, козметик и ще се постригвам.
Не съм толкова вманиачена! Отказах цигарите и не пия алкохол.

# 679
  • Мнения: 1 149
Добре дошли нови мами bouquet

# 680
  • Мнения: 9
, Гламър Hug В края на 15-та седмица не си ли за мартенчета?
Термин - 2 април, избрах си вашата тема  bouquet

# 681
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами добре дошла! Аз щото съм много назад, чак за 30.04 и сега съм едва в девета, та петнадесета ми се видя ехееей Simple Smile
Добре дошла и на Кристи Hug

# 682
  • Германия
  • Мнения: 47
Ами добре дошла! Аз щото съм много назад, чак за 30.04 и сега съм едва в девета, та петнадесета ми се видя ехееей Simple Smile
Добре дошла и на Кристи Hug
Благодаря ти. Малко след мен си моят генеколог ми каза първо 26 после измести на 23

# 683
  • София
  • Мнения: 18 679
Тъй, пак съм на опашката Crossing Arms Всички ще сте родили и ще дундуркате бебета, а аз ще си пухтя като кит. В предната ми отчетна беше същото, и там бях за последния ден на месеца Laughing Всичко живо роди и ме спукваха от бъзик всеки божи ден - алооо, Белиндич, още ли не си родила hahaha

# 684
  • София
  • Мнения: 385
Спокойно Берлинда,аз най вероятно ще родя май 😀

# 685
  • Мнения: 1 149
Ааа Белинда, нищо не се знае Naughty
Може да дадеш рязко мигач и да изпревариш някой  Grinning Grinning
Живи и здрави да се родят , пък кой след кой ще я видим тая работа Whistling

# 686
  • Варна
  • Мнения: 594
Добре дошли ! bouquet
Белинда, знам че не е много различно, позволих си само 2 пъти, и нямах друг чай под ръка, а ми се пиеше сутринта  Simple Smile
И аз може да хвана Май, ако всичко е нормално през бременността

# 687
  • Германия
  • Мнения: 47
да те попитам. ти кога разбра пола на детенцето. Тук всички от семейството казват момче и  знам че е рано ама малко ме човърка newsm78 newsm78 newsm78

# 688
  • Мнения: 1 111
За ФБ групата ще напишем в заглавния пост желаещите да се присъединят да пишат лично на някой, който ще се занимава. Без да се споменава името.
Луканката е различно от чая Simple Smile Донякъде суровото месо може да те зарази с нещо. Или примерно десерт със сурови яйца. Но от един чай просто абсурд според мен Simple Smile Кафето например в по-късните месеци се усеща как възбужда бебето. После пък с кърменето какви ограничения има... Не знам, може би защото ще ми е второ, но определено избягвам крайностите Simple Smile
Добре дошли на новите мами, много се радвам на попълненията! Обаче нещо и на мен не ми излиза сметката. С термин 3 април съм в 13 седмица.

# 689
  • Пловдив
  • Мнения: 647
Аз съм за 7 април и от днес съм в 12гс  Peace може всеки, който иска във фейсбук групата, да си праща на лс ел. поща на основателя и той да праща покана. Така бяхме с групата за сватбите ☺ мисля, че групата е невидима и при търсене

Общи условия

Активация на акаунт