90 дневна диета - килцата стопи и фиданка стани! - тема 348

  • 34 591
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 844

За днешното въглехидратно хапване ще пиша утре. Засега съм закусила бяло грозде и съм си приготвила две варени царевици, но не е ясно дали за обяд ще ги хапвам или за вечеря.


Петя имаш предвид варива нали?Вчера си била на белтъчини Hug
Папурче добре дошла  Hug
Деси  - успех на твоето момче HugСкрай и на ТМ успех Hug
Джулка, Гени,Иринита Hug

# 31
  • София
  • Мнения: 5 566
Инджи, да, имам предвид варива...  Embarassed Hug Вчера бяха белтъчини.  Heart Eyes

# 32
  • София
  • Мнения: 11 116
Здравейте пак!
Аз нещо съм се разсополивила, дано не се тръшна. Колежката ми е болна с Т и сме двама на пангара...
Успех на новозапочващите работа!  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
Болничките да оздравяват!  Hug
Аз вчера получих изненадващ почивен ден и както си бях починала на Предела вчера се разбих от правене на зимнина, цял ден правихме кьопоолу, домати. Накрая и чистене на кочината, която сътворихме, разбих се. На обяд нямаше време за готвене и поръчахме едно китайско, аз хапнах само ориз, но той пържен... Днес съм запланувала протеинов ден, имам варени яйца, кисело мляко и извара + домати! Сутринта се премерих, трагения - почти 59 кг.  Cry
Мими, лек път ти желая! Взех си магнезий с вит. Б, но си забравих блистера вкъщи.  ooooh!
Реших да си взема това:
за регулиране на МЦ, гинеколожката ми препоръча някакви на Тошков, но не съм чувала добри неща за него, даже напротив. Някой взимал ли го е това адамово дърво ?

Хайде пишете!  Laughing

# 33
  • Мнения: 4 711
Що бе, Жгмъци, скучно ли ти е?  hahaha

И за да не е спам - две варени яйца, домати и едно от чушки, патладжани и някакви други зеленчуци за обяд

# 34
  • София
  • Мнения: 11 116
Не смея да кажа, че ще ми се изсипят 100 човека.  Mr. Green

# 35
  • София
  • Мнения: 2 008
Деси, успех на детенце! И да мине спокойно с изпитваните!
Мамексче, браво на порасналото момче, дано е щастлив и доволен !
Ние сме си вкъщи, но поне само хрема, в четвъртък ще се борим с нежеланието да ходим на градина:
Скрит текст:
сега сме със фаза, "аз съм болничка, няма да ходя на градина", при все , че не съм наблягала че е болна  Heart Eyes
Днес :
з: банан
о:салата зеле и моркови и леща на фурна(с много праз, чушка, морков, стана чудно)
в:вероятно същото

Мими , лек път и да се опраяш! Hug
Папурче, успех!
Джули, стискам палци да се класирате, още повече да минава бързо всичко-адаптиране и другите съпътстващи неприятности Hug Heart Eyes
усмихнати да сте днес!

# 36
  • София
  • Мнения: 426
Някъде в книгата бях чела че всяка сутрин се пие вода с лъжица мед,или се заблуждавам

# 37
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Ничия  Heart Eyes , благодаря ти!!! Дано!  Hug
Хайде кафенци,  Whistling
 Heart Eyes

# 38
  • София
  • Мнения: 11 116
Стаси, никога не споменавай скука на работа.  Sad

# 39
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Стаси, никога не споменавай скука на работа.  Sad
Земи си кафенци, тури розовите очила  Whistling .....
 Heart Eyes

# 40
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
Пу за мен най-силното каЙвенце!!! ДЖУЛКА  Hug Hug Hug Благодаря!

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Как знам кога да се появя!  Mr. Green Имам нужда от силно кафе, че котаракът реши да ни спретне номер през нощта.  Crazy Искаше някой да му прави компания да похапне около 4 часа, а после в 6 не му се пиеше вода сам... Crazy Crazy Crazy

Днес - плодове. За момента само грозде. След малко ще хапна сурови ядки и праскови. После може и неовкусена салата. С водата съм доникъде обаче. Ще трябва да наваксам.  Blush

Успех на започващите нова работа!  Hug

# 42
  • София
  • Мнения: 11 116
Стаси, никога не споменавай скука на работа.  Sad
Земи си кафенци, тури розовите очила  Whistling .....
 Heart Eyes

 Взимам Hug

# 43
  • Мнения: 3 118
Имам нужда от силно кафе, че котаракът реши да ни спретне номер през нощта. Искаше някой да му прави компания да похапне около 4 часа, а после в 6 не му се пиеше вода сам... Crazy Crazy Crazy
И нашта маца такива ги върши.  Mr. Green

Вчера ми беше първи воден.
Учудващо леко мина.

Като цяло само ви хвърлям едно око, че не съм съвсем по правилата на режима. Имам предвид, че спазвам видовете храна и последователността на дните, но количествата хич не ги следя. В този динен период и плодовете ми са предимно само диня, та резултатите ми не са най-добри - 3 кила и половина за месец. Но съм се запънала като магаре на мост и смятам да го изкарам до края режимчето. Имам още около 5 кила да смъквам и се надявам да ги опукам.  #2gunfire

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Някъде в книгата бях чела че всяка сутрин се пие вода с лъжица мед,или се заблуждавам
Привет, аз не съм чела или чувала за подобно правило, съответно не съм го спазвала.
Но да си призная книгата съм я чела по диагонал.
Пит, привет и на теб. Целта ти е напълно постижима. Имаш още два месеца. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт