90 дневна диета - килцата стопи и фиданка стани! - тема 348

  • 34 590
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 107
Изписаха антибиотик и веднага го започнах. Клеева тинктура не смея,че има алергия от полени и травки, но черен бъз правя и давам вече поне 4 години,дори и сега съм заредиша бурканите, но ще е готов към 26 октомври. Всяка година давам и бронховаксон профолактично. Дано се справим този път!!!!!
Благодаря за подкрепата, варвам,че изпратената положителна енвргия помага.
 Hug Hug

# 46
  • Мнения: 787
Привеееет!  bouquet От вчера сутрин и нова тема имаме! Благодаря, demmy!  Hug Hug Hug

Моят кантар вчера показа -0.500 след плодов, но пък днес не съм се теглила, понеже вчера на вечеря хапнах повече сиренце и кашкавал. Та не вярвам да ми е бил хубав резултатът днес. Може би ще се претегля утре.  Peace

Genni Не е свършил съвсем сезонът, тази седмица пак имам почти всеки ден по нещо. Но ще се опитвам да пиша поне по веднъж на ден...  Hug
milensky1980 Не се демотивирай! В режим почивка може би ще свалиш 5 кг, но може и да не свалиш...аз лично в режим почивка в един момент твърде често започвам да смесвам и да хапвам по късна доба, така че не е ок. Какво им е толкова на плодовите дни, супер разнообразни са, можеш да ядеш на 2 часа...  Peace
Šunšhine И аз като Genni ще ти кажа - може би няма да слезеш под 70 кг, все пак е добре човек да е реалист, за да не се разочарова бързо. Хапвай огромни салати, а във ВГХ ден залагай колкото може повече на пълнозърнести продукти. Ако можеш, забрави купешките сладости! С изключение на РЧШ, де.  Wink
sladkoto_agi Сваля се на обиколки, и още как! Аз по показанията на кантара съм 57.3 кг - което е с близо 2.5 кг над най-ниското ми тегло, постигано с 90ДД, но абсолютно всички панталони и поли, които по принцип нося, са ми леко хлабави!  Peace
Стаси, Иринита Много гушки! Морски момичета такива, само на подвизи и гости сте се отдали.  Hug
Мими Не знам защо се оплакваш от вкусни морски храни, направо главата не ми го побира.  Thinking Искам и аз всеки ден ципура, калмари, миди и подобни.  Crazy
Курдов Вчера малко си ял, та организмът ти е започнал да складира... Не се впечатлявай!  Peace
PAPURCHE MEHURCHE Добре завърнала се! Дисциплина е второто ти име, знам те аз! Всичко ще ти е топ след 90 дни!  Hug Hug Hug

Днешното меню:
Две закуски с грозде
О Салата домат, краставица, айсберг и малко варено цвекло + яхнийка от нахут
В Може би ще гризна малко оризовки в движение, че имам обиколка на София с туристи и е вероятно да не приключа преди 20 ч.

Прекрасен следобед на всички!  Hug

# 47
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
Ех, ЛАУРА  Hug Hug Hug Колко ми липсваха твоите задълбочени коментари и анализи. Обещаваш нали - да пишеш поне веднъж на ден  Praynig Praynig Praynig

ПАПУРЧЕ  bouquet добре дошла отново сред нас!  bouquet

ПИТ  bouquet Добре дошла

# 48
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Жулке, срахотна кафе селекция си избрала, аз взимам това с най-много сметана, и без това тук не им е по режима hahahaХич не ми беше малко храната, даже е много, палачинките сутринта останаха половината, мисля да вечерям обаче по-рано, днес съм мноого гладна още от сега Blush Не ще стане моя номер с големите интервали
Лаура Hug
Съншайн, днес отново няма салата или не си я писала Whistling
Папурче, а добре се завърнала Hug пиши тук и ще видиш колко мотивиращо ще ти действа волята на другите hahaha
пит, и според мен ще паднат пустите кила, но и от твоята стриктност си зависи, ти си знаеш Peace
Анелка, не съм чела книгата, но не виждам нищо лошо в това, ако искаш да пиеш топла вода с мед да си пиеш сутрин, било то и задължително или не, меда е разрешен, по чаена лъжица сутрин Peace

В този ред на мисли незнам дали знаете, но азиатците (почти всички които познавам) пият всяка сутрин на гладно голяма чаша (около 300-400мл) топла-гореща вода, било сред вярванията им, че както си взимаме душ отвън, така и тялото имало нужда от душ вътрешно, пробвах няколко дни, ами не е за мен Blush Но с мед и лимон съм пила, няма грешка за "срещи с белия кон" Laughing

# 49
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Гени, ми, не се мъчи. То нали знаеш, понякога като си наумим нещо и то на пук не става. Не си слагай такива ограничения. Яж, когато си гладна . Друг ден гледаш, без да искаш си направила голям интервал.  Flutter
 Heart Eyes Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 2 844
Ехеее, Джулка какъв избор на кайвенца самооо Heart EyesБлагодаря bouquet

# 51
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Ехеее, Джулка какъв избор на кайвенца самооо Heart EyesБлагодаря bouquet
Heart Eyes  Heart Eyes

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
В този ред на мисли незнам дали знаете, но азиатците (почти всички които познавам) пият всяка сутрин на гладно голяма чаша (около 300-400мл) топла-гореща вода, било сред вярванията им, че както си взимаме душ отвън, така и тялото имало нужда от душ вътрешно, пробвах няколко дни, ами не е за мен Blush Но с мед и лимон съм пила, няма грешка за "срещи с белия кон" Laughing
Аз, от 4-5 години, всяка сутрин, докато полагам грижливо кита и боята Wink,пия по една чаша топла вода. Това ми го каза моя приятелка, на която го е препоръчал професор, занимаващ се с чернодробни заболявания. Точно "душ" на вътрешните органи се получава.

Последна редакция: пн, 26 сеп 2016, 16:21 от Irinita

# 53
  • Мнения: 159
Ехеее, нова тема, че и 4 изписани странички.
Деми, мерсаж за темата!  bouquet
Стиснати палчета за започналите нова работа!
Бързо оздравяване на малки и големи!

Моето почивно меню днес:
з - половин банан
о - леща яхния, ФПХ с хумус, царевица, салата домати
в - чушки, пълнени с извара и малко сиренце, салата домати

# 54
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Жулке, дам така е, някой път без да искаме има големи интервали Hug
Иринитке, ето къде е тайната на младостта и свежестта при теб, ама не си споделила досега Naughty Аз това за чистата вода тук го научих, в БГ повечето хора пият вода, но с мед или лимон или и двете, за чиста не бях чувала, но ето ти знаеш, може и други дами тук да знаят, ама не казват, ако имат някоя хитринка Whistling
Отивам за зверчето, ние май цяла седмица ще сме си женска компания, а може и другата, ММ ще му удължът престоя, вече взе да ми доскучава сама с дребо Embarassed
Утре по обед да ми стискате палци, и моя ред дойде за получаване на позитивна енергия bowuu

# 55
  • Мнения: 4 711
Гени, и ти ли искаш да приготвяш органа за работа  hahaha
Дано стане това, което ти се иска утре  fingerscrossed

А за топлата вода на мен ми го беше казвала леля ми, а после и от Хербалайф ме бяха научили да го правя, че изчиствало, но след една отпуска, където нямах такава възможност, забравих за това  Blush

Лаура  Hug Ходим сега, че после студ  cold. Аз обичам да ми е топло  hahaha

# 56
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Гени, и ти ли искаш да приготвяш органа за работа  hahaha
Joy  Joy  Joy
Ейй, опасна начи....  Whistling

# 57
  • Мнения: 2 107
ГЕНИ, стиснати са вече  Peace
И аз съм чувала за топлата вода, но чак сега разбрах за "душ" и ми звучи много логично, ще взема да опитам нищо не пречи  Laughing

# 58
  • Мнения: 4 711
Гени, и ти ли искаш да приготвяш органа за работа  hahaha
Joy  Joy  Joy
Ейй, опасна начи....  Whistling
Като не пиша, да не мислиш, че не съм чела  hahaha
Нямах време за книга от миткосване, а като можех да чета, вас ви четях  hahaha

# 59
  • София
  • Мнения: 11 116
Аз това за водата го знам, ама сутрин все забравям. Ще трябва и аз да мина на гинко.  hahaha
Като някоя бабичка съм по 100 хапчета на ден ... Ех, старост, нерадост.

Общи условия

Активация на акаунт