Лидл - 91 Ледена епоха - втори дубъл за взимането на играчки

  • 114 450
  • 760
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 545
blackisback пробвала съм мортаделата. На мен много ми допада. ММ нещо не я хареса, но особено за сандвичи е супер

# 676
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Аз съм много доволна от пилешкото, купувам даже и за котката, досега не се е случвало да мирише или нещо друго. Взимам на Дюк.
И от свинското и телешкото съм доволна, на мен месата ми харесват. Peace

# 677
  • Вестерос
  • Мнения: 38 251
Не знам дали се води охладено, аз вземам тези в тарелки , които са, а пилешко не ми харесва на мен, купувам си бутчета пресни от Кауфланд , че е на 50м от Лидл Blush А за сирената много обичам моцарелата за 1,50 и горгонзолата от Лидл, понякога попадам и на много хубаво сирене Бри. Синьото обаче не го купувам от Лидл, все не случвах няколко пъти и него го вземам от Кауфланд от витрина. Относно песто и пармеджаното не го вземам от Лидл, прекалено е скъпо в сравнение с това, което си купувам от Италия  Laughing а и вкуса е различен, сякаш пестото най се доближава.

# 678
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Тиф, ако трябва да сравняваме, вкуса на всичко е по-различен тук. Peace
Подсетихте ме за Кантучини и Амарети, ще зарадвам майка.

# 679
  • София
  • Мнения: 38 523
Още един глас ЗА месото от Лидл. Само пилешко филе не купувам, че е скъпо там. Песто има едно в бурканчета за 2 и нещо, от постоянния асортимент.

# 680
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Доста скъпо.
Но пилешките бутчета са хубави, не знам дали са замразявани или не. Peace
У дома само детето и котката ядат бутчета и винаги им взимам от Лидл.
Мисля, че сте писали, но да похваля Котидж сиренето, много ми харесва, а и цената му е в пъти по-ниска от другите вериги и количеството е повече. Харесвам и обезмаслената извара със зеления етикет.

# 681
  • Мнения: 6 669
Още един глас ЗА месото от Лидл. Само пилешко филе не купувам, че е скъпо там. Песто има едно в бурканчета за 2 и нещо, от постоянния асортимент.
Филето е скъпо, но аз само от там купувам-много ми харесва.И от други места съм вземала и от Кауфланд, но на ЛИДЛ е най-хубаво.
Свинското не ми харесва особено и си вземам от месарницата.
Пестото ми харесва-опитвала съм го, но имам алергия към кашу и
не е за предпочитане да го ям. Rolling Eyes

# 682
  • Вестерос
  • Мнения: 38 251
Тиф, ако трябва да сравняваме, вкуса на всичко е по-различен тук. Peace
Подсетихте ме за Кантучини и Амарети, ще зарадвам майка.
О да естествено Иве, но пармеджаното от Лидл ряпа да яде пред истинското и за мен лично за таиз цена не си заслужава   Blush

# 683
  • Мнения: 4 864
Аз преди купувах редовно месо от Лидл, но сега вече предпочитам от месарница. Нем е по- евтино, хем ми е по- близо. Но не е лошо месото в Лидл.

# 684
  • Мнения: 5 062
Пестото ми харесва-опитвала съм го, но имам алергия към кашу и
не е за предпочитане да го ям. Rolling Eyes

Кашу ли? Че то не е ли с кедрови ядки?

Бяхме в Лидъл в Ринг мола. Много е хубав. И има повече неща. Вярно, че от стари седмици, но аз дори и не помня част от тях да съм ги виждала изобщо. Например фитнес часовник с пулс, измерващ калории?

Взехме си кантарче за куфари и на мъжа ми дънки. До дънките му се оказаха доста впити. На дължина ок, горе също, но скини. Искаме да ги върнем, не да ги сменим. Пазим касовата бележка, но пустия Ринг мол ни е доста далеч....Ще ни върнат ли парите, ако ги върнем в кварталния магазин?

# 685
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
можете да върнете в който искате ЛИДЛ Peace

# 686
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Аз съм връщала така детски обувки. Няма проблем

# 687
  • Вестерос
  • Мнения: 38 251
Черните мъжки дънки много ми харесаха, купихме на баща ми и той се нацупи, че са слим, ама като постоя си ги хареса  Laughing

# 688
  • Мнения: 5 062
Ами и на мен ми харесва как му седят, ама той не се възприема. Нямало и къде да си слага телефона. Казах му, че като ги поноси, ще се отпуснат. Нищо, ще ги върнем утре. Благодаря за отговорите  Heart Eyes

# 689
  • Мнения: 194
Много харесвам цвеклото в буркан (което е настъргано/нарязано), но тотално е изчезнало.. Sad
Дано се появи скоро!

На мен ми бяха пратили имейл за играчките, но съм го изтрила и не си спомням от кога до кога беше взимането - някой да припомни? Hug

Общи условия

Активация на акаунт