Лидл - 91 Ледена епоха - втори дубъл за взимането на играчки

  • 114 454
  • 760
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 864
На мен ми бяха пратили имейл за играчките, но съм го изтрила и не си спомням от кога до кога беше взимането - някой да припомни? Hug

Здравейте,

Заповядайте между 31.10.2016 г. и 06.11.2016 г. между 9:00 и 19:00 часа в избрания и посочен от Вас филиал на ЛИДЛ, за да получите плюшената играчка, отбелязана от Вас в регистрационния формуляр.
 
Бихме искали да Ви напомним, че играчка може да се получи само за подадения в срок регистрационен формуляр, на името, което фигурира в него и само срещу предоставяне на попълнена карта с 10 точки. 
 
Във филиала след касите ще видите наш служител / човек от охраната, който раздава играчките по списък. Моля да посочите имената в попълнения регистрационен формуляр, за да вземете вашата играчка.   
 
Ако изпратите някого вместо Вас, той/тя трябва да посочи имената на които е направена регистрацията и вида на играчката, както и да предостави своето собствено име.
 
Моля да обърнете внимание, че на този имейл може да ни пишете, в случай на въпроси в рамките на една седмица от неговото получаване.

# 691
  • Мнения: 238
Някой има ли от конвекторите, които пускат идната събота? Може ли да сподели мнение?

# 692
  • Мнения: 1 557
И на мен ми се иска мнение за конекторите, като голяма духалка са, нали? Не е лъчист конектор?

# 693
  • Мнения: 847
Не е като лъчистите конвектори,нито като духалките,но може да се пусне функция вентилатор.Имаме го вече трета зима,и в хола сме изцяло с него,доволни сме,има три степени и доста бързо затопля помещението.При нашия има и дистанционно у-ние,което тук не виждам.

# 694
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 814
Dkoki,
Скрит текст:
А какви са ви сметките за ток щом отоплявате хола?

# 695
  • Мнения: 6 669
Не мога да разбера какви са тези безумни цени на хелоуинските атрибути.Визирам специално маска от 5,99 която купих миналата година.Абсолютно същата после видях в друг магазин за 2 лв.
Шапките за вещици от 3,99 ги има в магазините за левче по 1,50 същите. Crossing Arms

П.С. Видях бурканчето на песто дженовезе- пише, че е с 5% кашу.

# 696
  • Мнения: 3 640
Здравейте. Следващата събота ще пускат конвектор. Имам някакъв спомен, че и преди е имало.
Има ли някой, който си го е купил да даде отзиви за него?

# 697
  • Мнения: 3 546
Миналата година си спомням, че имаше няколко върнати за ремонт и подменени с нови. Но като цяло ми се струва, че отзивите не бяха лоши.

# 698
  • Мнения: 4 864
Здравейте. Следващата събота ще пускат конвектор. Имам някакъв спомен, че и преди е имало.
Има ли някой, който си го е купил да даде отзиви за него?

Моля, прочетете 2-3 мнения над Вашето, както и по- предно страници.

# 699
  • Мнения: 5 063
П.С. Видях бурканчето на песто дженовезе- пише, че е с 5% кашу.

 Tired Аз знам, че по рецепта се слагат кедрови ядки. Жалко.

Имаше преди няколко страници въпрос за термочашите. В лидъла в Ринг мола имаше много. Хубавки са, позачудих се дали да не си взема, но май ще чакам дядо Коледа евентуално  Laughing

# 700
  • Мнения: 111
Не мога да разбера какви са тези безумни цени на хелоуинските атрибути.Визирам специално маска от 5,99 която купих миналата година.Абсолютно същата после видях в друг магазин за 2 лв.
Шапките за вещици от 3,99 ги има в магазините за левче по 1,50 същите. Crossing Arms

П.С. Видях бурканчето на песто дженовезе- пише, че е с 5% кашу.
Не че може да се говори за качестмени параметри при такива продукти, но балони от Джъмбо например вече не купувам след последния път, когато едва не се задушихме от миризма на кофти-химия...та в тази връзка това, че са по 1.50 не означава, че са сравними като качество

# 701
  • Пловдив
  • Мнения: 179
Някой да има представа защо на резците за сладки, които са от утре  пише, че са 12 части?

# 702
  • Мнения: 847
Според мен означава,че са 12 различни формички за сладки от всеки цвят.

# 703
  • Мнения: 4 864
Ами, те са си ги покаьали- 4 вида, по 3 броя от вид. Аз така ги разбирам.

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 179
Ами, те са си ги покаьали- 4 вида, по 3 броя от вид. Аз така ги разбирам.
То това е ясно. Но ми е странно това, че пише 12 части на всяка тройка резци, а не само на едно място. Както и да е утре ще разберем. Надявах се да задоволя любопитството си предварително.

Общи условия

Активация на акаунт