AVON - обсъждане на продукти тема 22

  • 106 170
  • 768
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 345
Гримът не почистваш ли първо с тоалетно мляко или мицеларна вода, аз го взех  за ежедневно измиване на лицето.

# 16
  • София
  • Мнения: 972
Здравейте, може ли мнение за червилата от серия LUX, както и перлите изравняващи тена. Чудя им се до понеделник. Благодаря

# 17
  • Мнения: 2 045
Гримът не почистваш ли първо с тоалетно мляко или мицеларна вода, аз го взех  за ежедневно измиване на лицето.
ами идеята на почистващото мляко и мицеларната вода е да го премахнеш без измиване, а не първо с тях, и после измиване. Ако на теб така ти е ок, супер  Peace Аз си махам грима с почистващи продукти, които изискват употребата на вода  Peace и част от идеята на почистващите гелове е именно да премахнат грима, а не просто да са за "ежедневно измиване". Личното ми мнение е, че дори в такава роля не става този с жен-шена 

# 18
  • Мнения: 13 876
Благодаря за новата тема  bouquet
Поръчах си гела за лице с женшен. Дано ми допадне.

Това не е гел с е измиващ крем. Гел е с белия чай.

Виждам че и Холи Пинк се е подвела. С женшен е крем   с много меко измиващи действие подходящ за суха и чувствителна кожа. То има за цел да мие лицето А не грима. Аз го обожавам но ако и да имам грим което се случва рядко първо почистване с друг продукт.

# 19
  • Мнения: 2 702
Благодаря за новата тема  bouquet
Поръчах си гела за лице с женшен. Дано ми допадне.

Това не е гел с е измиващ крем. Гел е с белия чай.

Виждам че и Холи Пинк се е подвела. С женшен е крем   с много меко измиващи действие подходящ за суха и чувствителна кожа. То има за цел да мие лицето А не грима. Аз го обожавам но ако и да имам грим което се случва рядко първо почистване с друг продукт.

В описанието в каталога пишеше, че премахва и грим. Още не съм го пробвала и не мога да кажа мнение. Цвета му много ми харесва Simple Smile

# 20
  • Мнения: 13 876
ДаМ сега го прочетох, глупости на търкалупости...

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
И аз се чудя дали да не поръчам Mesmerize black. Имам спомен, че беше хубав  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 612
Здравейте, може ли мнение за червилата от серия LUX, както и перлите изравняващи тена. Чудя им се до понеделник. Благодаря
Ползвам ги редовно, мазни са и особено тия с перлен ефект на мен много ми  допадат и наистина имат и подхранващ ефект за устните. bouquet

# 23
  • София, Западен парк
  • Мнения: 295
И аз се чудя дали да не поръчам Mesmerize black. Имам спомен, че беше хубав  Rolling Eyes
Имам си от миналата зима. Иначе щях да си го поръчам - за зимата ми е чудесен, а сега и цената му е добра. Simple Smile И все пак е въпрос на вкус, опитайте с мостра или поне ароматизирано кръгче в брошура.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
И аз се чудя дали да не поръчам Mesmerize black. Имам спомен, че беше хубав  Rolling Eyes
Имам си от миналата зима. Иначе щях да си го поръчам - за зимата ми е чудесен, а сега и цената му е добра. Simple Smile И все пак е въпрос на вкус, опитайте с мостра или поне ароматизирано кръгче в брошура.
Имам някакъв бегъл спомен, че когато излезе, го помирисах от ароматизираната страница в каталога и ми хареса. Сега малко на сляпо го поръчвам, но нищо.
А траен ли е?

# 25
  • Мнения: 1 402
A от червилата от серия LUX бихте ли препоръчали някой хубав цвят, подходящ за ежедневието Simple Smile Подозирам, че ще ми харесат, но от каталога не се придобива реална представа за цветовете.

# 26
  • София, Западен парк
  • Мнения: 295
Не е от най-трайните, но е добре. Поне при мен. Simple Smile Освен това е тоалетна вода - при тях концентрацията е по-ниска, но може би заради нотките при мен се държи по-дълго от други на ейвън.

Последна редакция: пн, 17 окт 2016, 17:22 от bobi67

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 727
Не е лош Черния Месмериз. И аз го пробвах миналата седмица при колежка. Топъл есенен/амбров аромат с малко сандалово дърво и цветя в първите минути. Не съм обръщала внимание колко струва, но ако не сте капризни, става. Peace

Какво ви е мнението за Life - дамския и мъжкия?

# 28
  • Мнения: 104
LIfe имам наблюдения само върху женския - впечатлена съм - много много траен, поне при мен, дори след баня все още се усеща и то доста наситено! Много приятен, в началото доста силен, определено не е сладък а доста цветен и някак елегантен! Не съм специалист по описанието на парфюми, но определено ми хареса. Друг, за който мога да изкажа мнение е новия Rare Platinum - също доста траен, има специфична остра нотка, нещо средно между цитрус и зеленина, доста свеж, но наистина леко специфичен е. Далече е от цветните и плодови аромати и надали ще се хареса на всеки, поне по мое мнение!
За червилата на LUXE - доста добра покривност, не ми изсушава и напуква устните! Имам Glam poppy - за който харесва оранж определено може да опита! Не е твърде ярко, доста е приятно като цвят! Nude slip - също ми харесва и за мен е чудно за ежедневно носене. Lustering nude - нюд също приятно, но доста брокатено! Като цяло харесвам червилата на Luxe. Блестящите също не са лоши - доста приятна консистенция, не изсушават - но пак много блестящи и не толкова покривни - напомнят повече на гланц отколкото на червило...

# 29
  • Мнения: 33
Здравейте , някой ползвал ли е спиралата за обем на luxe , досега не съм ползвала спирали на ейвън и не мога да преценя,моля ако някой има мнение да сподели  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт