AVON - обсъждане на продукти тема 22

  • 106 172
  • 768
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 770
Благодаря за новата тема и за каталозите!
От Nutra Effects харесвам много мицеларната вода, но пяната ми е ужасно силна - щипе и пресушава, дори и няколко секунди да я държа. Незнам дали само моята е такава, виждам че има доволни. С друг продукт никога не ми се е случвала чак такава реакция.
Искам да попитам спират ли душ-гела Andalusian Bliss? Не го виждам в кампании 15 и 16, затова поръчах 500ml от К14. Много ми е любим (а новият с бадеми не ми допадна заради солената нотка) и ще е наистина жалко ако не се появи повече.

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Взех си миниатюра на ТВ Attraction, но не съм очарована. Ароматът е безличен, слаб /като разреден е/ и нетраен.
Пробвах мостра и на новата тоалетна вода на Кензо. Лек и свеж цветен аромат, но не се задържа повече от час на ръката ми.

Последна редакция: чт, 20 окт 2016, 15:43 от miss july

# 32
  • Мнения: 4 770
Взех си миниатюра на ТВ Attraction, но не съм очарована. Ароматът е безличен, слаб /като разреден е/ и нетраен.
Пробвах мостра и на новата тоалетна вода на Кензо. Лек и свеж цветен аромат, но не се задържа повече от час на ръката ми.
Много странно, аз имам мини на Attraction и е силен, наситен и траен, на връхна дреха се задържа доста дни и ухае отдалече, на кожа също е с прилична трайност.

# 33
  • Мнения: 1 402
Аз съм много скептична към минитата. Много харесвам little black dress, може би 4 - 5 съм изпръскала. Към последния, който си взех имаше мини с рол он и до такава степен не го усещах, че май го хвърлих пълно. Коренна разлика с парфюма, за който са ме спирали на улицата да ме питат. Да не подведа някой, може тези, които са с помпичка да не са такива.

# 34
  • Мнения: 4 770
Аз съм много скептична към минитата. Много харесвам little black dress, може би 4 - 5 съм изпръскала. Към последния, който си взех имаше мини с рол он и до такава степен не го усещах, че май го хвърлих пълно. Коренна разлика с парфюма, за който са ме спирали на улицата да ме питат. Да не подведа някой, може тези, които са с помпичка да не са такива.
Тези с помпичка са супер, Perceive е по-наситен и траен от 50-те мл, който за мен си е водичка и го опуках за 3-4 седмици, при положение че не обичам много силни парфюми или да се поливам. Only Imagine и  Femme също са страхотни в мини вариант. За рол-оните съм чувала, че са ужасни бози и като гледам мнението ви, май е истина.

# 35
  • Мнения: 1 402
Супер, значи ще се престраша да пробвам Simple Smile Рядко имам достъп до хартиен каталог, а и не може да се усети така добре.

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Взех си миниатюра на ТВ Attraction, но не съм очарована. Ароматът е безличен, слаб /като разреден е/ и нетраен.
Пробвах мостра и на новата тоалетна вода на Кензо. Лек и свеж цветен аромат, но не се задържа повече от час на ръката ми.
Много странно, аз имам мини на Attraction и е силен, наситен и траен, на връхна дреха се задържа доста дни и ухае отдалече, на кожа също е с прилична трайност.
Одеве си пръснах на китката и върху блузата. Ами наистина не изтрайва повече от час. Може и да е до човек или до обоняние, но при мен след час нищо не се усеща.

# 37
  • София
  • Мнения: 2 648
Здравейте, отдавна не съм ползвала продукти на Avon, но имам много приятен спомен от перлите им за лице и по-специално Арабски блясък. Името май е сменено. В момента виждам два продукта- бронзиращи перли и озаряващи перли. Трябват ми перли, които да използвам като руж. Озаряващите предполагам, че ще придават по-скоро блясък на лицето, отколкото цвят, затова се чудя дали бронзиращите няма да са по-подходящи за целта, но се колебая кой от трите нюанса.

# 38
  • Мнения: 2 301
Аз бях взела едни перли, незнам кой вид бяха, светло кафява кутийка с цел да ги ползвам вместо руж, обаче не ставаха...много блестяха, искрящи едни...на тъмно иди, дойде, можеше да мине номера с тях, обаче на светло беше...много блясък и едни светли ми идваха за руж...та ги подарих на майка ми и не бих повторила покупката.
Не бяха моят продукт...

# 39
  • Мнения: 612
Здравейте, отдавна не съм ползвала продукти на Avon, но имам много приятен спомен от перлите им за лице и по-специално Арабски блясък. Името май е сменено. В момента виждам два продукта- бронзиращи перли и озаряващи перли. Трябват ми перли, които да използвам като руж. Озаряващите предполагам, че ще придават по-скоро блясък на лицето, отколкото цвят, затова се чудя дали бронзиращите няма да са по-подходящи за целта, но се колебая кой от трите нюанса.
Бронзиращите. bouquet

# 40
  • София
  • Мнения: 4 178
Досега съм ползвала само арабския блясък и за руж.

# 41
  • Мнения: 154
Здравейте, отдавна не съм ползвала продукти на Avon, но имам много приятен спомен от перлите им за лице и по-специално Арабски блясък. Името май е сменено. В момента виждам два продукта- бронзиращи перли и озаряващи перли. Трябват ми перли, които да използвам като руж. Озаряващите предполагам, че ще придават по-скоро блясък на лицето, отколкото цвят, затова се чудя дали бронзиращите няма да са по-подходящи за целта, но се колебая кой от трите нюанса.
Бронзиращите. bouquet

Съгласна съм , бронзиращите са най-добри.  Sunglasses

# 42
  • София
  • Мнения: 2 648
Благодаря ви bouquet, но се колебая кой от трите нюанса. Мисля, че тези които ползвах преди време са най-тъмните- ако не се прекалява стоят добре и на светла кожа, но се чудя дали да не си взема Warm coral или Radient Glow. Някакви впечатления от тях?

# 43
  • Мнения: 4 770
Взех си миниатюра на ТВ Attraction, но не съм очарована. Ароматът е безличен, слаб /като разреден е/ и нетраен.
Пробвах мостра и на новата тоалетна вода на Кензо. Лек и свеж цветен аромат, но не се задържа повече от час на ръката ми.
Много странно, аз имам мини на Attraction и е силен, наситен и траен, на връхна дреха се задържа доста дни и ухае отдалече, на кожа също е с прилична трайност.
Одеве си пръснах на китката и върху блузата. Ами наистина не изтрайва повече от час. Може и да е до човек или до обоняние, но при мен след час нищо не се усеща.
За миниатюра ли става въпрос? Моят е такава и наистина е страхотен и много траен, но не гарантирам, че голямата бутилка и рол-она са със същите качество. На едно палто, което пръснах няколко пъти стои вече 5-6 дни и при всяко минаване през коридора го усещам. Същото е и при другите минита на марката - на дрехи ухаят невероятно трайно, даже ако искам да съм с друг парфюм, не мога да облека същата връхна дреха, преди да е изпрана отново

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Взех си миниатюра на ТВ Attraction, но не съм очарована. Ароматът е безличен, слаб /като разреден е/ и нетраен.
Пробвах мостра и на новата тоалетна вода на Кензо. Лек и свеж цветен аромат, но не се задържа повече от час на ръката ми.
Много странно, аз имам мини на Attraction и е силен, наситен и траен, на връхна дреха се задържа доста дни и ухае отдалече, на кожа също е с прилична трайност.
Одеве си пръснах на китката и върху блузата. Ами наистина не изтрайва повече от час. Може и да е до човек или до обоняние, но при мен след час нищо не се усеща.
За миниатюра ли става въпрос? Моят е такава и наистина е страхотен и много траен, но не гарантирам, че голямата бутилка и рол-она са със същите качество. На едно палто, което пръснах няколко пъти стои вече 5-6 дни и при всяко минаване през коридора го усещам. Същото е и при другите минита на марката - на дрехи ухаят невероятно трайно, даже ако искам да съм с друг парфюм, не мога да облека същата връхна дреха, преди да е изпрана отново
Да, миниатюра е - 10 мл с пулверизатор.

Общи условия

Активация на акаунт