Имате ли профил във Facebook?

  • 16 871
  • 118
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 16 111
Имам профил. Ползвам го умно и предпазливо.
Приятели са ми само хора, скоито се познавам в реалния живот.
Снимки от пътуване някъде много рядко качвам. Манджи, прически  и маникюри не увековечавам.
Участвам в няколко групи, полезно е.
Не е лошо - още 1 начин за комуникация с близките.

# 46
  • Мнения: 9 487
Имам Фейсбук. Ползвам го много постоянно съм онлайн и понякога дори аз се изнервям от дрънкането му на телефона  Laughing
Имам и приятели тук от форума. Абе ползвам го  Mr. Green

# 47
  • Варна
  • Мнения: 10 612
Имам профил, но от няколко месеца спрях да влизам.
Не ми липсва. Много ми е добре без фейсбук, а имах около 45-50 приятеля.

В един момент този панаир на суетата толкова ми опротивя, че вече не можех да го трая този фейсбук.

Класът на сина ми има група във фейса и класната понякога публикува информация.
Дразни ме, че Заради това трябва да влизам, но какво да правя. Добре, че се налага много рядко.

Ползвам активно месинджъра, whats Aap, вайбър.

Последна редакция: ср, 19 окт 2016, 21:45 от missNoir

# 48
  • София
  • Мнения: 12 374
Я, Белла. Къде се изгуби  Hug

Имам профил, ползвам го с кеф. Качвам снимки на детето и ММ, на котките, от пътуванията ни, а напоследък много на кучето. С някои хора, като съучениците ми от Ирак, ФБ е единственият начин да поддържаме връзка и да знаем кой как е и къде е из широкия свят. Имам и приятели и роднини от БГ, които от години живеят навън, и с които не искам да губя контакт.
Членувам и в групи, които за мен са смислени. Манджи не снимам и чуждите не ме интересуват, но приятелите ми така или иначе не са от хората, които заливат фийда с фотоси на баници, тъпи селфита и прочие. Обикновени, готини хора са, в т.ч. и десетината мацки от тук  Wink

# 49
  • Мнения: 9 487
Я, Белла. Къде се изгуби  Hug

Е как къде? Във фейса!  Laughing

Таисче  Hug

Снимки на манджи и софри и аз ненавиждам  Close

# 50
  • Мнения: X
Интересна темичка  bouquet
Нямам фейсбук и никога не съм имала,не чувствам нужда да споделям с непознати и да ми се ровят в личния живот.Ползвам служебния на агенцията,единствено за работа и кореспонденция с клиенти.Вайбъра е друго нещо,ежедневно го ползвам както за лични неща,така и по работа.

# 51
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Имам. ФБ е социална мрежа,  така че темата ми звучи малко като "Общувате ли с хора извън работата и семейството?".
 Simple Smile
Ау! Елементарният разговор на живо или поне по телефон вече не се ли брои за общуване?  Shocked Явно съм много изостанала...

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 6 610
Едното не изключва другото.

# 53
  • Варна
  • Мнения: 36 737
Едното не изключва другото.

Напоследък обаче много хора намаляват до минимум комуникацията на живо за сметка на богатия виртуален живот, който водят в социалните мрежи. Не го смятам за нормално. Някои стигат и до потресаващи крайности.

# 54
  • София
  • Мнения: 12 390
Едното не изключва другото.

Напоследък обаче много хора намаляват до минимум комуникацията на живо за сметка на богатия виртуален живот, който водят в социалните мрежи. Не го смятам за нормално. Някои стигат и до потресаващи крайности.

По-лесно е, затова. Вече е ежедневие денем в кафене или вечер в бар всички стоящи на една маса да чатят с някой друг през телефоните си. Вероятно като се срещнат с този друг сядат някъде и тогава пък си чатят с тези, с които вечерта са стояли в бара. Реалното общуване изисква много повече емоционален отклик и ангажимент, затова през чата всичко върви толкова лесно. А и в нета, още повече с приложенията за хубост, всеки е какъвто си поиска, даже и красив.

# 55
  • София
  • Мнения: 4 328
имам профил.
не влизам ежедневно, не съм пристрастена, и никога не съм се дразнила на никого за публикуваното. приятелите ми са точно тези, които искам, и познавам почти всички.
не разбирам демонизирането на ФБ. има идеални възможности да се употребят/избегнат всички ефекти и дефекти на този тип комуникация. даже не трябва чак толкова мозък Wink

Таис, теб с кеф бих те аксептнала Simple Smile

# 56
  • Мнения: 2 157
Имам Фейсбук.
Клюкаренето по мой адрес се е случвало достатъчно извън ФБ, че да се притеснявам, че там някой ще ми види снимката или тага, или коментара. По-активно публикувах докато бях в университета, първите години. Вече не ми е толкова интересен. Качвам тук-таме някоя снимка или се тагвам от някое интересно събитие. Интересно ми е какво правят приятели, които не са в моя град. Simple Smile

# 57
  • София
  • Мнения: 12 374
имам профил.
не влизам ежедневно, не съм пристрастена, и никога не съм се дразнила на никого за публикуваното. приятелите ми са точно тези, които искам, и познавам почти всички.
не разбирам демонизирането на ФБ. има идеални възможности да се употребят/избегнат всички ефекти и дефекти на този тип комуникация. даже не трябва чак толкова мозък Wink

Таис, теб с кеф бих те аксептнала Simple Smile

И аз теб  Wink  Hug

# 58
  • Мнения: 14 499
Виц от темата за вицове, ама то си е вярно: Най-опасни са тези дето нямат Фейсбук - нито ги знаеш къде са, нито какво си мислят hahaha

# 59
  • Варна
  • Мнения: 10 612
Виц от темата за вицове, ама то си е вярно: Най-опасни са тези дето нямат Фейсбук - нито ги знаеш къде са, нито какво си мислят hahaha
Това ми харесва  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт