Отговори
# 90
  • Мнения: 11 362
Мисля, че човекът повече се интересува от свекъра ти отколкото от детето ти Wink

За теб той е непознат, но за свекърва ти е близък приятел. Като такива тя е достатъчно разумен човек, който да прецени дали е опасен или безопасен. Мисля, че преувеличваш и правиш проблем от нищо.

# 91
  • Мнения: 1 488
Щях да реагирам като авторката. Не мисля, че е нормално. Отделно, кой пък ползва такива календарчета. Тоз човек сигурно на компютър работи, там има календар, може и модерен телефон с календар да има. Отделно авторката спомена, че и тяхната фирма раздавала календари  Wink, кой знае, може и тефтери с календари да получават от фирмата. Никой не знае бабата ли харесва или детето...

# 92
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 334
Настоявал? Най-вероятно от чиста куртоазия е казал: "А, искам пак от онези чудни календарчета, с пракрасната ти внучка!" Един вид комплимент към бабата. Той най-вероятно от същата куртоазия се е сдобил и с първото календарче. Гордата баба предава щастсливо колко харесвано е отрочето, а майката се вкарва в екшън-драма и пише в бгмама. И там вече историята придобива хорър оттенък. Сега, ако е наистина снимка, да кажеш какъв му е проблема да носи снимки на чужди деца. Но това е календарче. Тая драма със снимките ми напомня индианските филми от едно време, с Гойко Митич, дето бледоликия идва и иска да ги рисува/снима, а те изпадат в ужас, че така им взимал душата. Ми като ви е толкова страх, не ги снимайте тези деца. Имам чувството, че цяло поколение майки гледа как расте детето им от снимките, а не на живо. Щото бърза да документира - първото сядане на гърне, първото съдържание в гърнето... Пък после олеле, някой злоупотребява с гледането на снимки на детето. За мен човека от чиста учтивост към колежката се е сдобил със снимки на наследничето и, дето сигурно и не е погледнал как точно изглежда, а тук в затвора ще го вкарате за педофилия.  ooooh!
П.С. Единственото нещо, което си казвам като видя някоя от хилядите снимки на някое от хилядите чужди деца във фейса или където и да е, е да си кажа: Боже, хората кви грозни дечурлига имат, а моите какви са красавици! Толкова.  Laughing


 Joy Mr. Green newsm62 newsm47 newsm62

Много готин пост,хареса ми и подкрепям  Peace

# 93
  • Мнения: 67
Без да съм изчела цялата тема тъкмо мислех да пиша коментар като последния цитиран. Моята майка преди няколко години беше направила джобни календарчета за цялата рода с малката ми сестра. Снимката беше много сладка и тя раздаде на много хора. Дала на майката на моята най добра приятелка, стана ми много неудобно когато жената ми го каза, а после моята приятелка ми дообясни че майка ми и го набутала в ръцете, а тя го взела за да не направи проблем между мен и приятелката ми. Та може и историята с колегата да е подобен, просто да не му е удобно да и откаже ако тя му предлага

# 94
  • Мнения: 15 960
Не че нещо, ама пък и такава съпротива срещу календарче със сестрата на най-добрата приятелка на дъщеря ти е леко невъзпитана. Набутала й го в ръцете, тя го взела пък от немай къде...
Та в този ред на мисли колегата на свекървата е направо цвете.

# 95
  • Мнения: 4 292
Как лесно го оприличихте на педофил тоя колега  ooooh! Ей така с лека ръка, без особени доводи.
 Ситуацията според мен е безобидна, излишно се филмира авторката. Не прави повече календарчета, не прави малки преносими снимки за бабите и готово. Една голяма за вкъщи.
 Снимки за бабите не правя, фотосесия веднъж и диска си стои прилежно вкъщи.
Във Фейса също не качвам. Колкото по-малко, толкова по-добре.

# 96
  • Мнения: 2 850
Защо да не прави повече календарчета, като тя иска и й харесват? Аз правя за моята баба и за леля ми, но няма да направя за комшийката, която обожава да си вре носа и да зяпа чужди снимки. Просто кажи, че няма да направиш за колегата, а само за нея и точка. Вероятно тя самата му предлага, а после казва, че той настоявал.

# 97
  • Мнения: 19 041
От цялата работа излиза, че на бабата ѝ е писнало всяка година снахата да ѝ пробутва календарчета и е решила да ги шитне на колегата. Разнообразете малко - започнете да ѝ подарявате чаши с лика на внучето.

# 98
  • В страната на бурите
  • Мнения: 960
Писахте, че човекът няма семейство. А може би просто му се е прискало да сподели радостта на вашето семейство - календарче с детска снимка - щастлива баба, много обич и хубави емоции. Мисля, че го превръщате в твърде голям проблем. Според мен колегата просто е искал да зарадва бабата. Едва ли ако колегата беше колежка, реакцията щеше да е същата.

# 99
  • Мнения: 1 136
Всеки, който чете тази тема  би започнал да си задава въпроса " Чие поведение е по-странно и тревожно?".  Толкова ровене и анализиране , а и определяне на въпросният колега като педофил е повече от тревожно . Спрете се хора , всичко си има граници .

Общи условия

Активация на акаунт