Feelunique, Lookfantastic, HQhair - тема 15

  • 109 187
  • 741
  •   1
Отговори
# 615
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Ааа, ясно. Simple Smile Ами, дано някой се включи с помощ по въпроса ти, в такъв случай. Или пък пиши на Beauty Bay. Peace

# 616
  • Мнения: 516
Здравейте!Не знам дали му е тук мястото,но поради натовареността по празниците явно,никой не ми отговаря от ggbg;някой да знае дали са с нов адрес в uk?

# 617
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
freestyler2, ето я актуалната тема за превозвачите.

Иначе, GGBG приемат пратки на UK адреса, посочен в сайта им. Peace

# 618
  • Мнения: 516
freestyler2, ето я актуалната тема за превозвачите.

Иначе, GGBG приемат пратки на UK адреса, посочен в сайта им. Peace
   Благодаря ти Black Cat!Бърза и навременна намеса със страхотен и изчерпателен отговор,както винаги!

# 619
  • Мнения: 1
Здравейте! Следя темата от скоро време и съм на път да направя първата си поръчка от Feelunique. Ще съм много благодарна ако може да ми дадете малко повече инфо за механизма на препоръка от приятел.
Предварително благодаря!
Весели и топли празници! Simple Smile

# 620
  • София
  • Мнения: 2 379
Здравейте, пуснахме с една колежка поръчка от ФЮ за доста над 40, но явно заради някоя от нейните продукти платихме 20 евро доставка. В този случай с DHL ли би трябвало да пристигне?

# 621
  • Мнения: 1 795
Здравейте, пуснахме с една колежка поръчка от ФЮ за доста над 40, но явно заради някоя от нейните продукти платихме 20 евро доставка. В този случай с DHL ли би трябвало да пристигне?
Най-вероятно е било над 2кг и ви е препратила към доставка с куриер. Не си спомням кой е доставчика, но го носят до адреса и звънят по телефона.

# 622
  • Мнения: 289
Когато в поръчката има парфюм или някаква течност, която се счита за опасна(запалима) единствената възможна опция за доставка е с DHL и е 20€. Информацията излиза като текст, когато си финализирате поръчката.

# 623
  • Мнения: 906
Последната ми поръчка от ФЮ дойде с FedEx 🌷

# 624
  • Мнения: 289
Всичките ми поръчки от последната година идваха с FedEx, но в тях не е имало парфюми.

# 625
  • Мнения: 199
Здравейте ! Пуснах поръчка във FU на 29.12. ,от 10.01 имам известие ,че е изпратена от Амстердам и от тогава няма движение. Според вас да изчакам ли още няколко дни или да им пиша на тези от ФЮ ?

# 626
  • Мнения: 289
Наскоро имах подобен проблем с една поръчка, писах им, отговориха ми да изчакам още 2 дни за да станат 14 ( това им бил срока за простигане до БГ) и тогава да се свържа с тях отново. Писах им пак на 15-тия ден, казаха, че я приемат за изгубена и ще ми изпратят продуктите отново, и го направиха. Flowers Hibiscus

Не знам при теб с почивните дни около НГ как стоят нещата обаче..

# 627
  • Бургас
  • Мнения: 748
И моята е пусната на 29.12 и от 08.01 нататък само ми дава, че закъснява. Писах им в понеделник в 17.30 . Твърдяха, че ще е при мен същия ден / Милите! Куриер ще носи пратки след 18.00 !!! / Естествено, не я получих. Пак писах във вторник. Отговориха, че явно се е загубила и ще ми възстановят парите, защото нямат наличност и не могат да ми пратят същото. Дано да нямам проблем с връщането на сумата.
Според мен им пиши.
Добавям след писаното от Еленчето, че казаха че са минали 17 дни пускането до вчера.

# 628
  • Мнения: 289
На мен също ми върнаха парите за един от артикулите, който не беше наличен вече. Преведоха ги в същия ден, в който ми писаха, но понеже плащам през Пейпал, сумата остана няколко дни видима само в акаунта ми, докато я 'освободят' и реално си видях парите в сметката след 3 дни.

# 629
  • Мнения: 253
Здравейте,
Има ли разлика с сайта на ФЮ, когато поръчваш от различните у версии. Видях, че освен UK, има international, France и др. По мой спомен (не съм сигурна) минималната цена за безплатна доставка беше различна.
Някой поръчвал ли е от различните версии и знае ли как се получават поръчките и дали идват с ДДС, мито? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт