Банята - 27-ма тема

  • 125 704
  • 796
  •   1
Отговори
# 360
  • софия
  • Мнения: 25 479
drago_2008, ти ще си викнеш застрахователя, той ще уважи щетата, ще плати някакви пари, но пак ти трябва да се занимаваш с майстори. Да не говорим, че парите, които плащат обикновено не покриват щетата в пълен обем. Няма оправия със съседите с провинциален манталитет!
Дано бързо оправите! Това са едни от най-неприятните моменти.

# 361
  • Варна
  • Мнения: 4 057
drago_2008 ужас! Ами направо си им кажете, как може да причиниш вреда и дори да не попиташ как мога да помогна поне!

Имате ли застраховка?
Имаме Peace Сега и с балкона имаме проблем и пак няма да си го оправят ама аз ще викна застрахователя пък онези да се оправят.

Има реална възможност да получиш поне част насреща. Братовчедка ми имаше същия проблем и техния агент като дошъл освен там таван и други поражения по стените, ами и полял колоната с вода, малко пообелил и получи и нов шкаф Simple Smile

# 362
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Хм, не всички сме със Софийски манталитет. ..малко грубичко прозвуча, айде няма нужда Stop
Всъщност - влязох отново да похваля магазин Боня Стил В. Търново -  мигновено подмениха механизъм на седалката на тоалетата. Все се каня да питам за името на момчето, защото явно си е до човек Peace...

# 363
  • Мнения: 28 562
Хм, не всички сме със Софийски манталитет. ..малко грубичко прозвуча, айде няма нужда Stop
Всъщност - влязох отново да похваля магазин Боня Стил В. Търново -  мигновено подмениха механизъм на седалката на тоалетата. Все се каня да питам за името на момчето, защото явно си е до човек Peace...
И аз съм доволна от Баня Стил, Бургас......девойката при мен се казваше Цвети... Simple Smile Не съм доволна от Хикови, изключително мудно обслужване  #Cussing out

# 364
  • софия
  • Мнения: 25 479
Хм, не всички сме със Софийски манталитет. ..малко грубичко прозвуча, айде няма нужда Stop

Провинциалният манталитет не е въпрос на месторождение и местоживеене. Манталитетът е въпрос на домашно възпитание и култура. Ако не ти харесва провинциален приеми, че е липса на елементарна култура и възпитание. Не се съобразяваш с хората, които живеят около теб и какво твоите действия им причиняват, непоемане на отговорност за резултатите от твоите действия.

# 365
  • София
  • Мнения: 3 708
Здравейте, цена от 20 лв за поставяне на подови и стенни плочки на квадратен метър е ок, нали?

# 366
  • Сф
  • Мнения: 10 668
Здравейте, цена от 20 лв за поставяне на подови и стенни плочки на квадратен метър е ок, нали?
Да

# 367
  • София
  • Мнения: 3 708
Здравейте, цена от 20 лв за поставяне на подови и стенни плочки на квадратен метър е ок, нали?
Да
Мерси!  Heart Eyes

# 368
  • София
  • Мнения: 1 742
Здравейте, цена от 20 лв за поставяне на подови и стенни плочки на квадратен метър е ок, нали?
Ок.

# 369
  • Мнения: 855
Здравейте, ще се радвам на мнение за бойлер. Най-вероятно е коментирано в някоя от темите, но не съм ги преглеждала подробно. По принцип аз се бях насочила към Елдом, но приятелят ми настоява за Аристон  newsm78 Вие коя марка ползвате, предимства, недостатъци?

# 370
  • Мнения: 6 297
Нашият е такъв 200 л. http://intermarket.bg/?item=1002536&group=1
Много четох и накрая се спрях на тези. Бяха с добри отзиви. За момента без забележки сме. 200 л като го изключим ги държа топли 5 или 6 дни. Като на последния ден ставаше да се изкъпеш без да разреждаш водата, т.е. като пуснеш само топлата.

Последна редакция: пн, 12 дек 2016, 10:59 от drago_2008

# 371
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 386
Ние сме с такъв вече около 3-4г.Доволни сме 100л - http://diplomat.pcuslugi.eu/image/cache/catalog/data/demo/produc … 50-VS-250x250.png

# 372
  • Мнения: 41 019
Бойлерът най-общо може да има две издънки:
- лоша изолация, от там да хаби енергия
- след време да му се разяде казанът, да протече и да те наводни, и да трябва да сменяш.

С оглед на последното погледни Светльо Шишков. Не му знам другите параметри как са, но изолацията не е проблем, та сигурно е читава, но прави казани от неръждавейка. Т.е. възможно най-дълготрайни са, а и си е тук, да ти изгори някоя джаджа ще я сменят. Аз имам Stiebel Eltron, много хубава марка, немска, ама като минаха десет години вече нищо няма за тях на пазара като части.

# 373
  • Мнения: X
Бойлерът най-общо може да има две издънки:
- лоша изолация, от там да хаби енергия
- след време да му се разяде казанът, да протече и да те наводни, и да трябва да сменяш.

С оглед на последното погледни Светльо Шишков.
, където гаранцията на ел. части е само една година?
Цитат
Изгоря ми нагревателя. Свалих го - целият е нацепен и се вижда реотана на места. Бойлера е умопомрачителното инженерно творение на Светлю Шишков.
http://forum.napravisam.bg/viewtopic.php?f=11&t=43608

# 374
  • Мнения: 95
Здравейте. Преправяме малка баня в мокро помещение. В него ще има пералня, сушилня, малка мивка и бойлер. Имам два въпроса:
1. Искаме да оставим сифона, които ще се ползва само в случай, че нещо стане с пералнята. Притеснявам се да не мириши от сифона, като не се полза постоянно.
2. Стените бяха със стари плочки, които сме махнали и сега са на тухла. Искаме да ги боядисаме с латекс за баня. Вариант ли е, да залепим директно към стената водоустойчив гипсокартон и след шпакловка да се боядиса.

Общи условия

Активация на акаунт